USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Неадекватний водій скоїв ДТП у Луцьку

2 Травня 2015 20:36
Чоловік, який, зі слів очевидців, перебував під дією алкоголю або наркотиків, скоїв дорожньо-транспортну пригоду на розі вулиць Глушець та Карпенка-Карого. Внаслідок ДТП постраждала жінка поважного віку.

Автопригода трапилася сьогодні, 2 травня, близько 18 години.

Зі слів очевидців, водій був п’яним або під впливом наркотичних засобів (що можна визначити за зменшеними зіницями). Перебуваючи за кермом автомобіля Opel Vectra із польською реєстрацією, він вчинив ДТП, врізавшись в автівку марки ВАЗ на перетині вулиць Глушець та Карпенка-Карого. Також очевидці розповіли, що чоловік та пасажирка його автомобіля виглядали неадекватними.

Внаслідок ДТП постраждала пасажирка автомобіля ВАЗ, яку забрала з місця події «швидка», пошкоджена передня права частина автомобіля Opel Vectra та задня частина автомобіля ВАЗ.
Стало відомо, що напередодні цей неадекватний чоловік демонстрував перехожим свої геніталії поблизу спортивно-оздоровчого комплексу «Адреналін Сіті». Так, в мережу потрапили фото того, як він знімав на мобільний телефон реакцію людей на таку поведінку. Неадекватний чоловік представлявся автомайданівцем, хоча, як запевняють представники Автомайдану, він не має жодного стосунку ані до Автомайдану України, ані до Автомайдану Волині.
Начальник сектору УДАІ УМВС України у Волинській області Олександр Паламарчук повідомив, що автомобіль марки ВАЗ рухався з вулиці Глушець у напрямку вулиці Карпенка-Карого, зупинився перед перехрестям, коли позаду рухався автомобіль марки Opel, який спочатку наїхав на бордюр, від якого його відкинуло на автомобіль ВАЗ. Внаслідок зіткнення ВАЗ викинуло на перехрестя, а Opel з’їхав з дороги та зупинився на бордюрному камені.

За кермом автівки Opel перебував водій у нетверезому стані. Внаслідок ДТП 76-річна пасажирка ВАЗу була травмована та згодом доставлена у міську клінічну лікарню. На водія склали протоколи за статтею 130 та 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення, оскільки внаслідок ДТП є постраждала, проводиться досудове слідство.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 56
свыдок Показати IP 2 Травня 2015 21:11
за рульом була пяна дівчина!!!
Анька.. до свыдок Показати IP 2 Травня 2015 22:44
Шкода, що немає Міжнародного Дня *ебіла! Іноді так хочеться деяких привітати.
дід Пилип Показати IP 2 Травня 2015 21:20
...а тому тупорилу непогано було б "болта" відрізати і знімати його реакцію на телефон))
Лех до дід Пилип Показати IP 2 Травня 2015 21:34
і де наша геройська самооборона???
Унікум до Лех Показати IP 8 Травня 2015 13:03
При чому тут самооборона??? Як мене бісять незаконі формування... такі як вони і довели країну до стану війни... стадо є стадо... ось вам і Європейська спільнота!!!
хахаха Показати IP 2 Травня 2015 21:32
Показував геныталыї(хахаха....було б що показувати) А на телефоні напевно ще й зум побільше зробив(тобто збільшив) щоб видно було.
кака Показати IP 2 Травня 2015 21:33
да водій була дура готова яка на 8 фотці біля ментовської 9 стоїть!!!!!
Свідок Показати IP 2 Травня 2015 21:39
Зайдіть на сайт Автомайдану в фейсі
Дівчата Показати IP 2 Травня 2015 21:41
А яке прізвище і звідки дівчина ?
Свідок (олд скул) Показати IP 2 Травня 2015 21:49
ЦЕ уДАІ розігнати... Чому ше топірока жодної інфи -- хто був за кермом -- чоловік чи жінка, під нарко чи алко ефектом були.... кому належить авто із поляцькими нУмерами... і як довго воно ТУТИКА на території України ... Шановні, громадскість має в першу чергу знати ОФІЦІЙНУ інфу..... А то нас обурює якесь *айно, яке свою мініатюрну пі***ку показує, а те, що в країні ІНШІ більш відповідальні державні органи звісають --- ми на це закриваєм очі..... А це важливіше, ніж 7 з половиною сантиметрів довбаного алігофрена))))
Саша до Свідок Показати IP 2 Травня 2015 22:13
дайте силку на фейсбук автомайдану)
фемен Показати IP 2 Травня 2015 22:15
напишіть фаміліюцього горе-героя!!!!
Степан Бандера Показати IP 2 Травня 2015 22:18
Понавозять дешевих корчів з Польщі і землі під ногами не бачать. Це триватиме доти, доки вони щось страшне на тих машинах не накоять? Наведіть порядок з тими заробітчанами
петро Показати IP 2 Травня 2015 22:29
забрати авто, наказати і забрати права!!! Щоб гаврикам другім не повадно було..Це так як ще мягко ))
НАЗАР Показати IP 2 Травня 2015 22:31
...О-О-О, ЗНАЙОМА РОЖА! ЦЕ Ж АНДРІЙ ДАНИЛЕВИЧ!))))))))))ХА-ХА-ХА! P.S/ ПЕРШ НІЖ ПІПЄТКУ СВОЮ ПОКАЗУВАТИ І П"ЯНИМ ЗА КЕРМО СІДАТИ, ПОДУМАВ БИ "*ЕРОЙ! ЯКОЇ Б БІДИ МІГ НАРОБИТИ!
ваван до НАЗАР Показати IP 2 Травня 2015 22:49
воно бидло думало що бога за бороду зловило високо літав і впав гидко
не пацик Показати IP 2 Травня 2015 22:57
ВІН ВИПАДКОВО НЕ АГЕНТ ФСБ ?
Саша Показати IP 2 Травня 2015 23:09
Індивідум з школи №2.
беспредел Показати IP 2 Травня 2015 23:29
Куди дивиться ДАІ ....Самооборона,Автомайдан,Правий Сектор для них немає ніяких правил і законів.За останній чяс пишуть шо з цих організацій збили людину,попали в ДТП і т.д. І всі в стані алко-сп'яніння.Може пора ДАІ навести порядок в області.А керівництво області, УМВС ,СБУ ,Прокуратура чим ви займаєтесь??? А ви за своїх дітей не переживаєте коли відпускаєте їх гуляти чи ще кудись знаючи що відпускаїте пяного водія з цих організацій і не тільки ???? Задумайтесь ваші діти не безсмертні!!!!!!
Сергій до беспредел Показати IP 3 Травня 2015 08:10
Дайте докази, що їздять п'яні, а так це просто пшик у повітря.
Андрій до Сергій Показати IP 3 Травня 2015 13:43
докази появляться, коли таке придурочне зацепить когось з твоїх рідних чи близьких...
патріот до беспредел Показати IP 3 Травня 2015 08:33
Ага, понавозили авто в обхід митниць "для потреб АТО" а тепер тут розсікають на джипах, бусах...без номерів (типу "Азов", "ДУК", "ПС"...) скоїть ДТП, втече(адже часом доказано що лицарі з них такі собі), а потім шукай вітра в полі.....Хто? Кому належить? ДАІ тільки руками розведе
мішка до патріот Показати IP 3 Травня 2015 16:51
типу раніше польських корчів "шанованих співробітників закордонних фірм" було менше, цього металобругту і до правосєків повно їздило
Пофигу Показати IP 3 Травня 2015 02:18
Коменты бред!
1 Показати IP 3 Травня 2015 05:41
Даник придурошний!
Лучанин Показати IP 3 Травня 2015 08:47
А баришня хто ?
хех Показати IP 3 Травня 2015 10:10
Вони в автомайдані всі такі дауни
лучанин Показати IP 3 Травня 2015 10:24
Олень б*я
вчителька Показати IP 3 Травня 2015 13:42
Так хто ж все-таки був за кермом? Дівуля?
вася Показати IP 3 Травня 2015 14:11
Текст повідомленнята да та клуша така ж невмiняема як i той гусь.вони мухомори жують,голови солом'янi.
Аленка до вася Показати IP 3 Травня 2015 21:54
Я думаю,вони краще харчуються.як ти...
Життя сьогодні Показати IP 3 Травня 2015 14:11
Люди ніби подуріли, відчувши волю, і безкарність ...
кака Показати IP 3 Травня 2015 14:27
дівуля я впевнений!
вчителька Показати IP 3 Травня 2015 16:24
схожа дівуля на мою одну знайому, боюсь помилитись.
1 Показати IP 3 Травня 2015 17:48
оля звати
Аленка до 1 Показати IP 3 Травня 2015 21:50
А ти впевнена,що Оля,ти там була?
1 до Аленка Показати IP 4 Травня 2015 12:28
да була, там багато людей було і бачили як той пр*дурок її захищав!
Василий до Аленка Показати IP 4 Травня 2015 14:10
Так тож Альонка і є....)))))
Саша Показати IP 3 Травня 2015 21:47
Неадекват
гога Показати IP 3 Травня 2015 23:19
коментар було видалено
0501 Показати IP 4 Травня 2015 07:06
коментар було видалено
7770 Показати IP 4 Травня 2015 08:11
Показывали статеві органи при людях це психічне відхилення.
1 Показати IP 4 Травня 2015 08:20
https://m.facebook.com/andrei.andrei.77770194?fref=ts Рвіть героя!)))
галя Показати IP 4 Травня 2015 16:06
оля це ти, ти шо гониш,коли ти вже успокойишся макова голова
1123 Показати IP 6 Травня 2015 18:56
це точно Оля. працювала колись на одній фірмі оператором))) ще та інтелектуалка!!! коли звільнилася всі видихнули з полегшенням) роки їй розуму зовсім не додали. та й Андрій знайшов з ким знюхатись))) яке йшло, таке й знайшло. реально підходять одне одному. шкода тільки, що через цей тандем "індивідумів" нормальні люди постраждали.
кристина Показати IP 7 Травня 2015 01:35
так неможна казати, але я їм бажаю того самого, це моя бабуся і я все знаю як ніхто інакший, люди за рульом просто неадеквати
Аленка до кристина Показати IP 10 Травня 2015 22:33
Да погнала молодь ситуація не з кращих але як кажуть ніхто в цьому світі не застрахований і ніхто не знає що буде взавтра з ним,всі ходять під одним небом,і Бог суддя а не МИ,
кристина Показати IP 7 Травня 2015 01:35
коментар було видалено
Унікум Показати IP 8 Травня 2015 12:22
Знаєм її, знаєм.... борза дівка і авто її....
Григорій Метлицький Показати IP 10 Травня 2015 22:42
Вибачте шо не аплодували бо Всі в руках х,, тримали,
ДОБРІ ЛЮДИ Показати IP 14 Травня 2015 12:56
коментар було видалено
ДОБРІ ЛЮДУ Показати IP 23 Травня 2015 19:52
коментар було видалено
добрі люди Показати IP 23 Травня 2015 23:18
ти Ягничка прославилась на всю Волинську обласьть і таможнюю
Луцьк Показати IP 4 Червня 2015 20:34
В якому дтп не глянь коменти пишуть одні не п'ющі алкоголіки.Знаєм і її і його нормальні адекватні люди.Покажи одне з другим п'яного в адекваті,а бабцю звісно шкода.Бережіть себе!
ми Показати IP 30 Червня 2015 23:04
а суд буде?
&&&&& Показати IP 21 Жовтня 2015 06:58
ЯКИЙ РЕЗУЛЬТАТ?