USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Нічна ДТП у Луцьку

25 Січня 2015 21:48
Дорожньо-транспортна пригода сталась у Луцьку в ніч з 24 на 25 січня.

Про це повідомляють у соціальний мережі вконтакте у пабліку "Типовий Луцьк".

ДТП трапилась на вулиці Карпенка-Карого, авто врізалось у бус "Рено Трафік".

Зі слів очевидців, водій легкового автомобіля був у нетверезому стані.

"П'яний водій їхав на вулиці Карпенка-Карого. Переїхав через клумбу і вдарив "Рено трафік", за кермом якого перебував таксист. Той два рази перевернувся. Там були люди - повний бус. Це було 25 січня в 00:20", - йдеться у повідомленні.

У коментарях до цього повідомленнях пишуть, що ніхто не постраждав.

Інформаційне агентство Волинські Новини звернеться за офіційним коментарем у МВ УМВС України у Волинській області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
вася Показати IP 25 Січня 2015 23:12
Там без даі точно не обійшлося.сильно побиті авто.напевне на страховку оформили Та ще й п яного 'порішали'?
а гроші Показати IP 25 Січня 2015 23:36
порушнику потрибно буде збирати по інтернету.......
житель Показати IP 26 Січня 2015 00:34
Може знов Тимейчук напилося? Та падла може... Безкарність породжує рецидиви.
Олег Показати IP 26 Січня 2015 01:58
Що ж це за скотина пяна так їхала?
анонім Показати IP 26 Січня 2015 22:37
Є побиті люди,чоловік у реанімаціі,в авто були діти,здається з переломами.....не все так добре як гаписали. А за п'янку садити треба....щоб подумав за наслідки.....