РФ сьогодні запустила по Україні 55 ракет повітряного та морського базування
Під час сьогоднішнього масованого удару по Укараїні росіяни запустили 55 ракет повітряного та морського базування.
Про це повідомив головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.
З його слів, були випущені ракети Х-101, Х-555, Х-47 «Кинджал», «Калібр», Х-59 з літаків Ту-95, Су-35, МіГ-31К та кораблів з акваторії Чорного моря.
«Силами і засобами протиповітряної оборони Збройних сил України знищено 47 крилатих ракет, 20 з них в районі столиці. Крім того, три із чотирьох керованих авіаційних ракет Х-59 не досягли своїх цілей», – повіомив деталі Залужний.
Він зазначив, що мета росіян залишається незмінною – чинити психологічний тиск на українців та руйнування критичної інфраструктури.
«Але нас не зламати! Дякую військовослужбовцям, які тримають небо над Україною!» – заявив він.
Як ми писали, Росія сьогодні здійснила чергову ракетну атаку по території України. Зокрема, ворог випустив у напрямку Києва понад 15 крилатих ракет, усі були збиті протиповітряною обороною.
На Вінниччині зафіксовано влучання ворожих ракет, ніхто не постраждав.
Також відомо про пошкодження двох об’єктів критичної енергетичної інфраструктури Одещини.
Мер Києва Віталій Кличко повідомив про вибух, що пролунав у Дніпровському районі Києва. Згодом він додав, що внаслідок влучання частини ракети в нежитлову забудову в Голосіївському районі Києва одна людина загинула, ще двох поранено.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомив головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.
З його слів, були випущені ракети Х-101, Х-555, Х-47 «Кинджал», «Калібр», Х-59 з літаків Ту-95, Су-35, МіГ-31К та кораблів з акваторії Чорного моря.
«Силами і засобами протиповітряної оборони Збройних сил України знищено 47 крилатих ракет, 20 з них в районі столиці. Крім того, три із чотирьох керованих авіаційних ракет Х-59 не досягли своїх цілей», – повіомив деталі Залужний.
Він зазначив, що мета росіян залишається незмінною – чинити психологічний тиск на українців та руйнування критичної інфраструктури.
«Але нас не зламати! Дякую військовослужбовцям, які тримають небо над Україною!» – заявив він.
Як ми писали, Росія сьогодні здійснила чергову ракетну атаку по території України. Зокрема, ворог випустив у напрямку Києва понад 15 крилатих ракет, усі були збиті протиповітряною обороною.
На Вінниччині зафіксовано влучання ворожих ракет, ніхто не постраждав.
Також відомо про пошкодження двох об’єктів критичної енергетичної інфраструктури Одещини.
Мер Києва Віталій Кличко повідомив про вибух, що пролунав у Дніпровському районі Києва. Згодом він додав, що внаслідок влучання частини ракети в нежитлову забудову в Голосіївському районі Києва одна людина загинула, ще двох поранено.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Олександр
Показати IP
26 Січня 2023 17:12
Оце так НАША ППО.КРУТО.
ООН заявила про рекордну кількість жертв серед цивільних в Україні: найгірший показник від 2022 року
Сьогодні 08:45
Сьогодні 08:45
Конституцію України вперше переклали жестовою мовою
Сьогодні 07:45
Сьогодні 07:45
«Укрзалізниця» збільшує кількість дитячих вагонів
Сьогодні 06:43
Сьогодні 06:43
На Волині зникає рідкісна пташка. Яка причина
Сьогодні 06:20
Сьогодні 06:20
Нашестя сарани в Одесі виявилося нашестям коників, – вчені
Сьогодні 00:34
Сьогодні 00:34
Назвали кількість сну, яка потрібна людям у різному віці
Сьогодні 00:16
Сьогодні 00:16

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.