USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Опалення у луцьких будинках увімкнуть з 1 листопада

30 Жовтня 2019 22:31
Міська влада планує увімкнути опалення у житловому секторі в Луцьку 1 листопада. Наразі ж теплоносій подали до дитсадків.

Про це у телефонному коментарі Т1.ua розповів перший заступник міського голови Григорій Недопад.

За словами посадовця, наразі триває ретельна підготовка мереж до пуску теплоносія.

«Опалення у дитсадках ми вже включили», - зазначив Григорій Недопад.

Тим часом опалення у житлових будинках планують увімкнути вже 1 листопада. У мерії сподіваються, що вдасться уникнути ексцесів, які перешкоджатимуть подачі теплоносія.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Луцьк Показати IP 30 Жовтня 2019 22:41
Якраз під потепління! Браво! Грійте, люди, вулицю, відкривайте вікна, і готуйте гроші!
Анонім до Луцьк Показати IP 31 Жовтня 2019 01:06
Скоро весна,для чого вмикати,вулицю гріти?Ти такий жадний,чи дурний,чи те і інше?
Ммм до Луцьк Показати IP 31 Жовтня 2019 05:41
бля Вам все не так.
User Показати IP 31 Жовтня 2019 00:04
Прогноз на понеділок +18, тільки опалення нам і не вистачало. Коли вже у Луцьку буде нормальна адекватна влада, яка думає про людей, а не як залізти їм у кишеню?
ігор луцький до User Показати IP 31 Жовтня 2019 10:01
rp5.ua,синоптик-16гр.,гістметео-14гр.на даний момент.А ще через добу може бути і 12 -10грд.
Glover Показати IP 31 Жовтня 2019 04:41
В мене конвектори, і я вже ~ пів місяця гріюсь! Перед тим як ставити мені "-", напишіть чому ви так вирішили!?
Хак мозку Показати IP 31 Жовтня 2019 08:09
Скільки тої зими можна взагалі не вмикати те опалення!
Василь Показати IP 31 Жовтня 2019 08:10
А навіщо гріти вулицю-адже можна спокійно обмежити споживання теплоносія звичайним вентилем!!!Це якщо вже мешканці не можуть назбирати на загальнобудинковий балансувальний клапан!! Загальнобудинкові мережі-це власність мешканців.На селі власник і контролює температуру в будівлі-а тут що,потрібно президента??? Встановлюйте вентиль-і регулюйте,як хочете!! Але температура в кімнатах повинна бути не менше 20град.С.А для цього треба мати клепку в голові.
Виборець Показати IP 31 Жовтня 2019 09:20
Для чого балансувальний клапан,якщо немає лічильника теп.енергії???Оплата то по загальному тарифу.Єдина втіха,що тепло не потрібно випускати на вулицю.Який сенс.Спочатку прилади обліку,тоді крани,а якщо ІТП,то і утеплення.
Василь до Виборець Показати IP 31 Жовтня 2019 11:54
Безперечно,що спочатку лічильник з балансувальним клапаном.А якщо хочуть ще краще-то авт. ІТП зі зворотним звязком(по температурі з 3-4 квартир).Але це коштує недешево.Потім утеплення-якщо назбирають грошей. Є грант на 3,7мл. евро-то може хватить на встановлення хоча б лічильників в усіх багатоквартирних будинках Луцька !?? Встановлені лічильники показали,що вартість опалення 1м.кв. по місту сягає від 17гр до 74,60гр.Грієм атмосферу!!!
Янеробот Показати IP 31 Жовтня 2019 14:07
Давно вже пора! Вже сирість в квартирах, конденсат на вікнах! І конвектори не допомагають від того конденсату!!! Нас хочуть підвести до встановлення ІТП, щоб дехто добре заробив!!!!!! Краще б дали можливість зробити автономне!!!!!!!