USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Під час катастрофи літака у Ростові зафіксували унікальне явище

19 Березня 2016 18:20
В районі падіння боїнга вчені зафіксували унікальне природне явище, - інформує ТСН.

У Ростові-на-Дону під час катастрофи літака Boeing 737-800 зафіксували рідкісне природне явище — струминну течію. Швидкість вітрового потоку в районі падіння літака досягала ураганних значень, перевищуючи 100 кілометрів на годину (30 метрів в секунду). Протягом всієї ночі швидкість вітру в Ростові-на-Дону становила 12-14 метрів в секунду, пориви — до 19 метрів в секунду, однак на висотах від 600 до 10 тисяч метрів спостерігалася струминну течію. Такі метеоумови могли вплинути на динаміку польоту.

Нагадаємо, літак компанії FlyDubai розбився під час заходу на посадку в аеропорту Ростова-на-Дону в ніч на 19 березня. Лайнер прямував рейсом з Дубая в Ростов-на-Дону. Літак торкнувся землі і розлетівся на шматки. На борту знаходилися 55 пасажирів і сім членів екіпажу, всі вони загинули. Серед постраждалих також - вісім українців. Серед причин катастрофи називають погані погодні умови і помилку пілота. Слідчий комітет Росії порушив справу за статтею "Порушення правил безпеки руху і експлуатації повітряного транспорту, що призвело з необережності смерть двох і більше осіб". Ростовський аеропорт закрили на добу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Анонім Показати IP 19 Березня 2016 19:19
Ну й фіг з ним)
Дiмон до Анонім Показати IP 19 Березня 2016 20:43
Ти д*бiл ? Загинуло 8 украiнцiв серед них одна дитина...
Днр та лнр до Дiмон Показати IP 19 Березня 2016 21:55
Хто загинув? То не українці.
а до Анонім Показати IP 19 Березня 2016 23:59
анонім полюбляє чорний гумор і поширює байдужість - допоки горе не торкнулось його родини!
а до а Показати IP 20 Березня 2016 00:05
анонім, пирхаючи ядовитою слиною, ідучи на оз. Світязь може повторити дану історію...
666 до а Показати IP 20 Березня 2016 13:17
Шкода людей, неважливо росіяно вони чи ні.
а до Анонім Показати IP 20 Березня 2016 00:12
і на крові можна заробити такі бажані лайки...
123 Показати IP 19 Березня 2016 21:00
Літак впав тому, що при таких метеоумовах аеропорт треба було закрити і перенаправити літак в інший. Запас палива був. В цивілізованих країнах так і роблять, але ж то Расєя..
днр Показати IP 19 Березня 2016 21:54
Х*р з ними днрцями та луганчанами. Якого х*ра туди летиш? Сепари....!!!!
а Показати IP 19 Березня 2016 22:59
людей дуже щкода. і наших і не наших. там цілі сім'ї загинули. царство їм небесне. не можна нам цивілізованим людям бути циніками...