Під час Баркемпу в Луцьку обговорюватимуть Google і його сервіси
![](/files/news/2008/10-22/2450-1u.jpg)
У вихідні в Луцьку відбудеться наступний Баркемп. Як повідомив «Волинським Новинам» організатор зустрічі Віктор Левандовський, попередній баркемп був настільки вдалий, що цього разу зголосилися приїхати учасники з багатьох міст України, в тому числі й зі столиці.
Програма наступної тусівки присвячена історії компанії Google, її сервісам, які неймовірно швидко набувають популярності серед користувачів всесвітньої мережі.
Учасники зустрічі обговорять нові можливості Google Search, поділяться досвідом використання Google Docs у роботі, поговорять про зручність інтерактивного спілкування за допомогою Google Talk & Jabber.
Баркемп пройде у форматі дружнього обговорення. Орієнтовна тривалість кемпу 2-3 години, під час яких учасники зможуть не тільки послухати презентації виступаючих, а й поспілкуватися між собою в неформальній обстановці.
Зустріч відбудеться 26 листопада у традиційному для баркемпу місці – кафе Ніагара. Адреса закладу, повний перелік тем, обговорення майбутньої зустрічі та більше інформації про другий луцький Баркемп читайте на сторінці http://groups.google.com/group/lutsk-camps.
Довідово:
Перший луцький Баркемп відбувся 21 вересня 2008 року. На ньому були присутніми 16 учасників. Зустріч об’єднала як тих, хто цікавиться інноваціями в Інтернет-середовищі, так і простих користувачів, які перебувають у пошуках варіантів економії часу, спрощення й оптимізації власної роботи в Інтернеті.
На баркемп прийшло майже два десятки людей різних професій, починаючи від веб-дизайнерів та програмістів , закінчуючи економістами, журналістами та підприємцями, які проявили інтерес до теми та хотіли поділитися своїми знаннями. Основний мотив учасників першої зустрічі – познайомитися та перейняти досвід.
Оскільки головними організаторами баркемпу є самі користувачі, то зустріч проходить в форматі неформального, невимушеного спілкування.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Програма наступної тусівки присвячена історії компанії Google, її сервісам, які неймовірно швидко набувають популярності серед користувачів всесвітньої мережі.
Учасники зустрічі обговорять нові можливості Google Search, поділяться досвідом використання Google Docs у роботі, поговорять про зручність інтерактивного спілкування за допомогою Google Talk & Jabber.
Баркемп пройде у форматі дружнього обговорення. Орієнтовна тривалість кемпу 2-3 години, під час яких учасники зможуть не тільки послухати презентації виступаючих, а й поспілкуватися між собою в неформальній обстановці.
Зустріч відбудеться 26 листопада у традиційному для баркемпу місці – кафе Ніагара. Адреса закладу, повний перелік тем, обговорення майбутньої зустрічі та більше інформації про другий луцький Баркемп читайте на сторінці http://groups.google.com/group/lutsk-camps.
Довідово:
Перший луцький Баркемп відбувся 21 вересня 2008 року. На ньому були присутніми 16 учасників. Зустріч об’єднала як тих, хто цікавиться інноваціями в Інтернет-середовищі, так і простих користувачів, які перебувають у пошуках варіантів економії часу, спрощення й оптимізації власної роботи в Інтернеті.
На баркемп прийшло майже два десятки людей різних професій, починаючи від веб-дизайнерів та програмістів , закінчуючи економістами, журналістами та підприємцями, які проявили інтерес до теми та хотіли поділитися своїми знаннями. Основний мотив учасників першої зустрічі – познайомитися та перейняти досвід.
Оскільки головними організаторами баркемпу є самі користувачі, то зустріч проходить в форматі неформального, невимушеного спілкування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 3
![](/public/images/user_no_foto.png?1722044049)
Бажаючий
Показати IP
23 Жовтня 2008 14:09
Маю бажання послухати.
На котру годину ця зустріч?
![](/public/images/user_no_foto.png?1722044049)
zolexiy
Показати IP
23 Жовтня 2008 16:31
на 10:00, у кафе Ніагара.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722044049)
Віктор Левандовський
Показати IP
23 Жовтня 2008 19:58
Всім бажаючим нагадую:
Баркемп відбудеться у кафе НІАГАРА: http://vizitka.lutsk.ua/catalog/kafe-bar-niagara
Дата проведення: 26 жовтня, неділя
Реєстрація: 9:45
Початок: 10:00
Закінчення: 13:00
Всі новини тут:http://groups.google.com/group/lutsk-camps/browse_thread/thread/4c3a4cd3464c373/61e78f5f7eb7a1b7?hl=uk&
Раді вітати відвідувачів )))
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.