USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Подробиці лобової аварії на трасі Ковель-Ягодин. Фото

4 Вересня 2017 10:45
Дорожньо-транспортна пригода за участю автобуса та позашляховика сталася поблизу села Старі Кошари, на трасі Ковель-Ягодин, близько 14.30. Водія авто госпіталізували до лікарні, наразі він в реанімації.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили у прес-службі волинської поліції.

Так, 3 вересня неподалік села Старі Кошари 26-річний ковельчанин за кермом Citroen Jumper не надав перевагу у русі Hyundai Santa Fe, за кермом якого був 30-річний житель райцентру Ратне. Аби уникнути зіткнення, водій Hyundai скерував авто на зустрічну смугу, де назустріч йому рухався автобус з пасажирами DAF.

Внаслідок зіткнення пасажири автобуса не отримали серйозних ушкоджень.

Натомість водія позашляховика забрали до лікарні зі значними травмами, наразі він у реанімації.

За фактом ДТП слідчі проводять розслідування.

Фото з поліції:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Andrij Показати IP 4 Вересня 2017 13:57
to xto teper vunnuj v zij DTP?????? Vodij Hundayj napevno, bo vujixav na zystri4ny smygy?
лучанин Показати IP 4 Вересня 2017 16:42
щось дуже за мутна картина виходить, якщо малювати схему по опису..... Це сітроен рухався на зустріч Хюндаю по зустрічній смузі, ненадав перевагу, тобто не перелаштувався на свою полосу, і на його полосу перелаштувався Хюндай, тобто виїхав на зустрічну, де і сталося ДТП! Тобто автобус рухався за сітроеном??? а якщо Хюндай рухався за сітроеном а не на зустріч йому, тоді БРЄД з приводу, що сітроен не надав перевагу у русі.... тобто Хюндай не вибрав потрібної дистанції.
Очевидець до лучанин Показати IP 5 Вересня 2017 07:59
Сітроен виїзжав справа з Туровичів на трасу та повертав на ковель(направо), хюндай рухався з любомля на ковель, обігнав мене зі швидкістю близько 120 км на год, автобус рухався з ковеля на любомль
Очевидець Показати IP 5 Вересня 2017 07:54
Обоюдна вина, і сітроен і хюндай, водій сітроена не надав перевагу в русі, хюндай - вихав на зустрічну уникаючи зіткнення, хто більше винен, мала б показати експертиза. Як правило, правий той в кого більше грошей.
Очевидець Показати IP 5 Вересня 2017 21:01
Проїжав мимо, то сітроен стояв в напрямку Ковеля з правої сторони.
Баз Показати IP 10 Вересня 2017 00:17
Я думаю що вина строена він виїздив з другорядною і не надав переваги хюндаю
Victor Показати IP 10 Вересня 2017 01:18
Ніяк не розумію в чому вина кросовера якщо він їхав по головній а бус не надав переваги в русі?