USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.90

«Поліцейський у смартфоні»: українці можуть повідомляти про водіїв-порушників

9 Лютого 2021 10:12
В Україні запрацював додаток «Поліцейський у смартфоні». Завдяки йому водії можуть фіксувати порушення інших учасників дорожнього руху і звертатися в поліцію.

На підставі заяв працівники поліції вже почали виписувати штрафи. Отримавши таку заяву, правоохоронці викликають порушника до відділку та показують йому відео з моментом порушення, розповідає «Сьогодні».

"Більшість приходить, визнають провину і згодні сплатити штраф. При цьому дивуються: як вдалося їх виявити?» – розповів заступник начальника управління патрульної поліції міста Бровари Юрій Ющенко.

Правоохоронці встигають реагувати не на всі сигнали – їх надходить багато. Водночас законодавство не зобов’язує патрульну поліцію притягати до відповідальності водіїв на підставі відеофіксації порушень за допомогою програми.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Павлик Морозов Показати IP 9 Лютого 2021 10:19
Теж українець?!!
Сергей Довлатов Показати IP 9 Лютого 2021 10:21
Мы без конца ругаем товарища Сталина, и, разумеется, за дело. И все же я хочу спросить - кто написал четыре миллиона доносов?
Суддя Дред до Сергей Довлатов Показати IP 9 Лютого 2021 10:31
Одне діло коли ти сплачуєш штраф за порушення ПДД, інше діло коли тебе відправляють у Сибір через те, що ти розповів анекдот, який в поганому світлі зобразив вождя. Відчуваєте різницю?
Суддя Лінч до Суддя Дред Показати IP 9 Лютого 2021 11:30
Можете назвати номер справи чи хоча б прізвище 1 (одного!) посадженого анекдотчика?
Можу до Суддя Лінч Показати IP 9 Лютого 2021 14:14
Можу назвати навіть фамілії тих, кого вислали ні за що, просто по вказівці нквс. Моїх прадідів з родинами вислали до Сибіру, і ще цілий ешелон таких самих, разом з ними. Там дід з бабцьою і зустрілись, нам народилась мама. У 53 році всі й вернулись в Україну.
Суддя Лінч до Можу Показати IP 9 Лютого 2021 16:12
То назви. 1-е прізвище. Чи соромно, бо виявиться якесь згвалтування чи вбивство?
Иван до Суддя Дред Показати IP 9 Лютого 2021 12:16
Нашёл оправдание мерзопакостным поступкам
Саша Показати IP 9 Лютого 2021 12:13
Одне діло донос а, друге порушення тих самих ПДР. Наприклад, коли дозволено рух пішоходів а водії авто додають "газу" щоб проскочити замість того що виконувати ПДР.
Наблюдатель до Саша Показати IP 9 Лютого 2021 12:46
Не имеешь авто наверно