Понад половина британців вважають США негативною силою
53% британців на тлі війни в Ірані та напруженості трансатлантичних відносин вважають США негативною силою у світі.
Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на Politico.
Згідно з результатами опитування Public First, лише 29% опитаних вважають, що США відіграють позитивну роль у світі.
Видання акцентує, що показники різко змінились, порівняно з груднем 2025 року, коли 35% британців називали Америку негативною силою, а позитивну роль США бачили 41%.
Дослідження також показало, що 65% британців зараз вважають, що Америка схильна створювати проблеми для інших країн (у грудні таких було 46%) і лише 22% сказали, що США схильні вирішувати проблеми інших (у грудні було 35%).
Читати ще: Понад дві третини українців підтримують вступ до НАТО, але довіряють Альянсу менше
57% британців заявили, що Вашингтон кидає виклик своїм союзникам по всьому світу (у грудні таких було 41%) і лише 27% респондентів вважають, що США підтримують союзників (у грудні було 40%).
49 % британців відповіли, що на США не можна покладатися в кризі (у грудні так вважали 36%).
Дослідження тривало з 3 по 7 квітня, в ньому взяли участь понад 2000 респондентів з Канади, Великої Британії, Франції та Німеччини. Опитування проходило на тлі погіршення трансатлантичних відносин через відмову прем’єр-міністра Великої Британії Кіра Стармера підтримати удари США та Ізраїлю по Ірану.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на Politico.
Згідно з результатами опитування Public First, лише 29% опитаних вважають, що США відіграють позитивну роль у світі.
Видання акцентує, що показники різко змінились, порівняно з груднем 2025 року, коли 35% британців називали Америку негативною силою, а позитивну роль США бачили 41%.
Дослідження також показало, що 65% британців зараз вважають, що Америка схильна створювати проблеми для інших країн (у грудні таких було 46%) і лише 22% сказали, що США схильні вирішувати проблеми інших (у грудні було 35%).
Читати ще: Понад дві третини українців підтримують вступ до НАТО, але довіряють Альянсу менше
57% британців заявили, що Вашингтон кидає виклик своїм союзникам по всьому світу (у грудні таких було 41%) і лише 27% респондентів вважають, що США підтримують союзників (у грудні було 40%).
49 % британців відповіли, що на США не можна покладатися в кризі (у грудні так вважали 36%).
Дослідження тривало з 3 по 7 квітня, в ньому взяли участь понад 2000 респондентів з Канади, Великої Британії, Франції та Німеччини. Опитування проходило на тлі погіршення трансатлантичних відносин через відмову прем’єр-міністра Великої Британії Кіра Стармера підтримати удари США та Ізраїлю по Ірану.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У Володимирі зіткнулися авто і мотоцикл, постраждав підліток
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Зеленський доручив завдавати ударів по РФ на випередження
Сьогодні 11:11
Сьогодні 11:11
Лучани – проти зміни графіків руху тролейбусів. У ЛПЕ пояснили, чому виникають затримки
Сьогодні 10:38
Сьогодні 10:38
Повідомили про загибель військового з Волині Олега Москалюка
Сьогодні 10:05
Сьогодні 10:05
Аномальна спека в Європі: вже десятки загиблих, – CNN
Сьогодні 09:33
Сьогодні 09:33
У Луцьку на Соборності горіло відділення «ПриватБанку»
Сьогодні 09:17
Сьогодні 09:17

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.