USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

«Зі святом мене!»: популярна луцька блогерка потрапила в ДТП. Відео

18 Травня 2020 11:45
Луцька фотографка та блогерка Ірина Дяченко у Луцьку потрапила у ДТП. Автомобіль Jaguar під її управлінням врізався в Mazda.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці. Аварія трапилась на проспекті Відродження, ймовірно, через недотримання безпечної дистанції.

Mazda, яку протаранила водійка Jaguar, обійшлась незначними механічними пошкодженнями. В той час як Jaguar постраждав набагато сильніше – в нього повністю пошкоджена передня частина і капот.

Як розповіла сама пані Ірина в своєму блозі, аварія сталась саме в день її іменин. З її слів, водій автомобіля Mazda різко загальмував і вона не встигла зреагувати.

Зазначимо, що Ірина Дяченко – популярна луцька фотографка та блогерка. На її профіль в Інстаграмі підписані більше 40 тисяч осіб.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 50
Просто Показати IP 18 Травня 2020 11:50
Тому хто клепав ремонт ягуара, по рилові дати треба за пластмасові запчастини.
Вася до Просто Показати IP 19 Травня 2020 19:00
Чого ж тільки тим хто клепав? А як бути з людьми, які мають гроші на нормального бу мегана, але їздити хочуть на седані бізнес-класу? Є попит - буде і пропозиція)) така от як на фото зверху)
Фотограф Показати IP 18 Травня 2020 11:58
Хто це?
Не хто це ? до Фотограф Показати IP 18 Травня 2020 12:28
А що це?
Саша Показати IP 18 Травня 2020 12:20
Там з тим переходом пороблено. Ну ніяк водії не хочуть зупинятися!
Онаній Показати IP 18 Травня 2020 12:23
ну потрібно тримати дистанцію о ті все так що мегапопулярна фотоблогер просто сама собі винна
Лучанин Показати IP 18 Травня 2020 12:24
Кажуть ніби популярна та ніхто її ще не знає
45454 Показати IP 18 Травня 2020 12:25
То нездорові люди, які спілкуються з телефоном. Тим блоХерам потрібно проводити психологічне обстеження ;)
Глядач Показати IP 18 Травня 2020 12:33
Менше в телефон (всяким "блогерам") дивитись треба, а більше на дорогу, а то не тільки хтось різко перед пішоходним переходом зупинеться, а і інший "блогер" лоб в лоб поцілує... А ще правила дорожнього руху вчити, а не як блог вести, а то права отримали, а правил до цих пір не вивчили, про те що перед переходом зменшувати швидкість потрібно, на випадок нерозумного перехожого, або позаштатних інших ситуацій.
Глядач до Глядач Показати IP 18 Травня 2020 12:57
Хоча, головне всі живі, а машини відремонтують.
лучани Показати IP 18 Травня 2020 12:34
в інтернеті сиділа?
Vasik до лучани Показати IP 18 Травня 2020 12:58
вона звідти не виходить
ПДР Показати IP 18 Травня 2020 12:35
Ха-ха Дотримуйся безпечної дистанції То не для гламурних блохерок))) То не хтось різко загальмував То ти к**ка з купленими правами гаву зловила)) Це просто кайф якійсь
Лучанин Показати IP 18 Травня 2020 12:38
Т.п.
Зебра Показати IP 18 Травня 2020 12:39
Різко загальмував- це передбачено. За 5 метрів пішохідний перехід (на фото видно). Добре що всі живі і здорові.
думка Показати IP 18 Травня 2020 12:39
Блог вела от і вляпалась :)
пенсіонер до думка Показати IP 18 Травня 2020 13:09
То навіщо тих блох зачіпати коли ти за кермом?
Я Показати IP 18 Травня 2020 12:58
Такий відомий блоХер, що ніхто про неї, судячи із коментарів, не чув. Уважною треба бути за кермом. Особливо перед пішохідними переходами. А не спихати вину на когось.
Наблюдатель Показати IP 18 Травня 2020 12:59
Нет! неправду говорит нам блогерка. Не водитель Мазды затормозил резко. ПРАВДА ПРОСТАЯ: онная просто во время езды "сидела" в соцсетях активно.
Анонім до Наблюдатель Показати IP 18 Травня 2020 15:03
Тай яка різниця, різко водій Мазди гальмував, чи ні, якщо безпечну дистанцію дотримуватись не просто так вимагається?
Семен Показати IP 18 Травня 2020 13:00
Валить суржиком, аж вуха в’януть! Двох слів без «тіпа» не може зв’язати! Хто того блогєра дивиться чи слухає?!
? Показати IP 18 Травня 2020 13:02
Хто це?
Я Показати IP 18 Травня 2020 13:32
Да інтернет велика штука , по перше збрихала що перший раз в такій ситуації , а в інших сторіс пише постійно на день народження таке стається . Головна що дітей не було
Гладковський Показати IP 18 Травня 2020 14:05
Купи ще одного американця і буде те ж саме!ОСь подивіться що таке Америка за смішн гроші,яку складауть тайванськими дешевими запчастинами!!!!
Така правда Показати IP 18 Травня 2020 14:10
Слабо віриться, що не сиділа в телефоні, так як постійно записує сторіз за кермом.. Н-наслідки.
Анонім Показати IP 18 Травня 2020 14:17
Хто це така?Перший раз бачу цю "відому". Можливо вона навмисне гепнулась,щоб рейтинг з" невідомої на відому підняти.Розвелось, робити не хочуть.
Я Показати IP 18 Травня 2020 14:18
Я вам скажу таке вже не лічиться, в такій ситуації першим ділом заходити в інстаграм, плакати і виправдовуватись. Сталась аварія, а в неї перша думка це підписники...блохєрша.
лучанин Показати IP 18 Травня 2020 14:32
не треба фейсом щолкати за кермом, а то їде відоси знімає. З-за таких і стаються ДТП
Анонім Показати IP 18 Травня 2020 14:53
А подушка безпеки недала по шнобелю? Чи вона ще в Америці осталась?!
! до ? Показати IP 18 Травня 2020 16:15
О, так ! Отак - так ! Ну, дуже відома - в узком кругу ограніченних людей !
Адмін Показати IP 18 Травня 2020 16:58
Люди,чому у Вас так багато жорстокості? Яка різниця чим вона займається,та трапилось ДТП,без жертв Слава Богу,є на те відповідні органи вони все зафіксували, виписали штраф,це все її клопоти ,вона ж не їхала в нетверезому стані,з ким не буває.Займайтеся своєю справою , а не обливаєте брудом дівчину , яка потрапила в стандартне ДТП. Коли б вона їхала на старій машині ніхто б навіть не став публікувати таке!
Лучанка до Адмін Показати IP 18 Травня 2020 18:55
Шкода дівчину, з кожним може трапитись. Але трішки внесу коректив у Ваш коментар: авто не нове, а старе, скоріш за все розбите та куплене з аукціону в США, і відремонтоване не на совість.
Лучанка Показати IP 18 Травня 2020 17:04
Чесно, смішно, аж саму сором бере. От нащо було бухати з Федецькою шампусік?? І отак Іринці шкода те, що сталось, що навіть не забула фільтр в Інстаграмі включити, щоб сльозки були посимпатичніші. Фу-фу-фу... і хто ті 40 тисяч, що її дивляться??? Певно такі ж самі
отак до Адмін Показати IP 18 Травня 2020 17:24
нікого не валить модель її брички, зібраної з ла*на та палок. копартівські аукціони реалізують й не такий штопаний хлам нашому брату. елементарна штука - дистанція, і ми б тут не розводили тераду
Ира Блогер Показати IP 18 Травня 2020 17:36
Куда не плюнь одні блогери скрізь!40тис?мабуть одні родичі!!!за таку кількість і Москвіча не купиш!
123 Показати IP 18 Травня 2020 19:37
На іі ж сторінці є відео де вона зранку вживала алкоголь)))) ось і вся неуважність)))) розслабилася трохи))))
Лучанка до 123 Показати IP 19 Травня 2020 10:53
Алкоголь виставлений після аварії. Не придумуй дурниць!61
Ох ох Показати IP 18 Травня 2020 20:01
Двух слов связать не мот.
Лучянка Показати IP 18 Травня 2020 20:02
Авто как пришло так и ушло.
Ros Показати IP 18 Травня 2020 21:08
Надо ехать смотреть на дорогу а не сидеть в телефоне
Той Показати IP 18 Травня 2020 22:20
Ібо неє*уй
не той Показати IP 18 Травня 2020 23:55
"рЄзко, пойняла, нууу... вапшє, карочє нууу..., ну вапшє... " Полішва змалорошена.
Лучани Показати IP 19 Травня 2020 00:30
Може вона з пенциї збірала на того возика,а віте тащітесь!Ни хуроше!
Сирожа Показати IP 19 Травня 2020 00:32
Правду кажіш!
Олександра Показати IP 19 Травня 2020 02:35
Да-да-да, фейловий хайп- це теж хайп. Почнемо!!! Ніхто не може зрозуміти , чому це закидати в ЗМІ? Чому цій персоні стільки уваги? Ну побила корито, ну нове склеять !!! Яка біда??? Тільки одна біда , чоловіків при грошах любила дуже в яких були сім‘ї і діти . Але одумалась , стала блогеркою. Все добре! Всі тепер їй заздрять ( 40 тисяч людей , які мають проблеми з головою ) Бажаю Іринці творчих успіхів та завжди заправлять машину , бо завжди мало палива))))
Отакої Показати IP 19 Травня 2020 07:34
Скільки ще людей пишуть мовою окупанта і вбивці,жах.І це Луцьк.Дітки,чиї ви є???
Ш Показати IP 19 Травня 2020 08:01
А хто це така,що за відома блогерка яку ніхто не знае? І чого це показали?може будете всі дтп показувати у новинах?
Володимир Показати IP 19 Травня 2020 08:41
А кому цікаво вона дякує? І за що? Замість вирішувати питання зі страховою і постраждалою стороною, сидить і пише сторіз! Дівчино, повернись в реальний світ!
Андрій Показати IP 19 Травня 2020 09:41
Тягни те корито до мене. Є такій донар тількі срака поб*та. Дзвони 0958741728