Посадили луцьких наркохіміків
Бізнес не склався - за ґратами опинились хіміки-самоучки, які долучились до кустарного виробництва амфетаміну .
Про це пише газета «Вісник+К».
Як повідомляли «ВН» раніше, четверо лучан успішно продовжили справу, започатковану їх друзями. Усі знання, потрібні для виготовлення наркотику у «домашніх» умовах, вони отримали з Інтернету.
Знявши приміщення на заводі у Луцьку, самоучки встигли виготовити декілька партій порошку. Клієнти не змусили себе чекати – бажаючі з більярдного клубу «Жорж» викупили першу партію наркотику.
Утім після третьої спроби його виготовлення, нарковиробників затримали, а амфетамін вилучили.
Так, підпільна нарколабораторія проіснувала усього три дні. За останні півдоби її існування організатори виручили приблизно півтори тисячі гривень. Про потенційні прибутки лабораторії можна лише здогадуватись.
Наразі активісти засуджені і знаходяться за ґратами. Організатори отримали від одного до трьох років позбавлення волі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це пише газета «Вісник+К».
Як повідомляли «ВН» раніше, четверо лучан успішно продовжили справу, започатковану їх друзями. Усі знання, потрібні для виготовлення наркотику у «домашніх» умовах, вони отримали з Інтернету.
Знявши приміщення на заводі у Луцьку, самоучки встигли виготовити декілька партій порошку. Клієнти не змусили себе чекати – бажаючі з більярдного клубу «Жорж» викупили першу партію наркотику.
Утім після третьої спроби його виготовлення, нарковиробників затримали, а амфетамін вилучили.
Так, підпільна нарколабораторія проіснувала усього три дні. За останні півдоби її існування організатори виручили приблизно півтори тисячі гривень. Про потенційні прибутки лабораторії можна лише здогадуватись.
Наразі активісти засуджені і знаходяться за ґратами. Організатори отримали від одного до трьох років позбавлення волі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
gor178
Показати IP
4 Листопада 2011 01:46
передивились серіал "Во все тяжкие" ))))))
Чи може змія вкусити людину у воді: що кажуть експерти
Сьогодні 23:02
Сьогодні 23:02
У Франції розбився літак із парашутистами, загинули 11 людей
Сьогодні 22:05
Сьогодні 22:05
Мультик про Зеленського, «Казка про Ваню і Миколу» та російська пропаганда: як пояснити дітям шкоду російського контенту
Сьогодні 20:12
Сьогодні 20:12
Командира 154 омбр знайшли мертвим
Сьогодні 19:44
Сьогодні 19:44
На кордоні з Польщею люди стоять в чергах по 12 годин
Сьогодні 19:15
Сьогодні 19:15

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.