USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Представили луцького прокурора та його заступників

16 Грудня 2015 10:46
Прокурор Волинської області Дмитро Чепіжак представив прокурора Луцької місцевої прокуратури, призначеного наказом Генерального прокурора на цю посаду та повідомив, кого обрав заступниками новопризначеного прокурора.

Представлення прокурора Луцької місцевої прокуратури відбулося сьогодні, 16 грудня.

Нагадаємо, на виконання Закону України «Про прокуратуру» від 14 жовтня 2014 року в органах прокуратури утворили 178 місцевих прокуратур, які почали діяти з 15 грудня 2015 року.

На Волині будуть діяти 4 місцеві прокуратури: Луцька, Маневицька, Ковельська і Володимир-Волинська, які поєднуватимуть адміністративно-територіальні райони.

Луцьку місцеву прокуратуру очолив Олександр Шпота. Маневицьку – Олександр Мосійчук. Володимир-Волинську – Віталія Книш, Ковельську – Олександр Бабенков.
Луцька місцева прокуратура має юрисдикцію місто Луцьк і Луцький район. Як повідомив Дмитро Чепіжак, Олександр Шпота працює в органах прокуратури з 2001 року, попередня посада до призначення - прокурор Нововолинська.

Крім того, наказами прокурора області призначений перший заступник Луцького місцевого прокурора. Цю посаду обійматиме Олег Юрченко, який працює в органах прокуратури з 2001 року, остання посада - начальник відділу прокуратури Волинської області.

Також призначений заступник місцевого прокурора - Катерина Балас. До призначення вона працювала на посаді прокурора прокуратури міста Луцька.

Згодом Дмитро Чепіжак повідомив, що він поїде представляти прокурорів інших місцевих прокуратур. А представників влади попросив новопризначених прокурорів підтримати і забезпечити відповідну взаємодію. А сам він уже «зорієнтував їх на відповідні дії».

Оскільки на представлення приїхали Луцький міський голова Микола Романюк, начальник Луцького МВ УМВС Ігор Муковоз, голова Луцької РДА Ігор Ярмольський, то Олександр Шпота одразу ж вирішив «кувати залізо поки гаряче» і покликав їх на розмову «без свідків». А ось із журналістами, зазначив, «подумає, в якому форматі познайомитися ближче».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 47
Штефан, Луцьк Показати IP 16 Грудня 2015 10:59
Нововолинський міський прокурор Олександр Шпота, три рази пікетований у місті шахтарів, двічі громада висловлювала йому недовіру за бездіяльність і невідповідність займаній посаді та покривання мера Сапожнікова, став прокурором Луцька і Луцького району! Блискучий ріст. Без обговорення його кандидатури громадськістю міста і району. Хто його пропихає? Це не Генпрокурор. Тепер прикриватиме М. Романюка. Він нам наробить! Квартирку у шахтарському місті відхопили за вірну "службу", О.В.? Куди дивився Ігор Палиця?
Анатоль_ до Штефан, Луцьк Показати IP 16 Грудня 2015 13:08
Тут я не можу з Вами погодитися, шановна пані Наталка Семенівно, бо малочислене пікетування було(було 7 осіб пікетувальників), а ось нововолинська громада ніколи не висловлювала пану Олександру Шпоті недовіру. Не треба лукавити, шановна пані Наталка Семенівно!
123 Показати IP 16 Грудня 2015 11:05
На манеже все те же. Його дружина Марта - працює начальником другого відділу виконавчої. Ще та рішала.
корупція до 123 Показати IP 16 Грудня 2015 11:58
Шпоту купили за гроші єрємєєвського Континіуму. Потрібні подальші коментарі?
Луч до 123 Показати IP 16 Грудня 2015 12:22
Марта хабарник №1 в вмконавчій
ТА ЩЕ хабарниця до Луч Показати IP 16 Грудня 2015 12:34
Ми щодня йдемо на роботу у другий відділ наче в найми до Марти Шпоти - наперед знаємо що накаже супроводжуцвати (бо взяла хабаря), а на що очі закрити (бо не проплачено їй). Скоро наш терпець урветься
не мала баба клопоту до ТА ЩЕ хабарниця Показати IP 16 Грудня 2015 13:30
Якщо Вам так погано працюється в Шпоти М.Л. то чому не звільняєтесь? чи не переводитесь в І ВДВС Луцького МУЮ чи до ВДВС Луцького РУЮ?? Все що можете то писати якусь хер...ю.
Хто ти така? до не мала баба клопоту Показати IP 16 Грудня 2015 17:05
Хто ти така, щоб радити куди і кому переводитися? Що, Марта з тобою ділиться хабарницькими прибутками? А в нас дійсно перпець скоро лопне. Заходь - то і тобі дістанеться...
Сімя ХАБАРників до Луч Показати IP 16 Грудня 2015 20:07
Це ж-е-с-т-ь! І КОГО та ЧИЇ ПРАВА цей прокурор буде захищати в нашому славетному Луцьку? Та перш за все, хабарницькі права своєї дружини Марти - начальниці-хабарниці 2-го відділу виконавчої служби Луцька. Жодного питання вона не вирішує без грошей. Якось і вмене виникла проблема з виконанням рішення суду по моєму підприємству. Тільки я переступила поріг - а вона прямо та відверто: це буде коштувати стільки... Я подякувала і пішла, знайшла варіант вирішення без Шпоти-хабарниці і без грошей, а по закону. Так хочеться відкусити їй язика, яким вона озвучила суму... Тепер її права буде захищати чоловік-прокурор. Стидоба!
Троль до Сімя ХАБАРників Показати IP 16 Грудня 2015 21:02
Вже на всіх сайтах цю хр*нь написала? Оце стидоба!
Тролику дурненький до Троль Показати IP 16 Грудня 2015 21:43
Одна знайома, яка вхожа до сімї Шпотів, розповідала, що вони обоє змагаються між собою - хто більше відіжме з клієнтів. П***юки не переживають що в один прекрасний момент все наздибане ними незаконним шляхом перетвориться в попел
Сергій до 123 Показати IP 16 Грудня 2015 13:58
Та що вона там рішає, порядна жінка!
знающий до Сергій Показати IP 18 Грудня 2015 21:22
я з сімї ніхто там не змагається.всі перемогли))дибіли ви всі.
!!!! до 123 Показати IP 16 Грудня 2015 14:43
І шо??? Раз вона начальник, то що чоловіку вже не можна займати таку посаду???? Вони що в одному органі працюють???
Змикить до !!!! Показати IP 16 Грудня 2015 17:07
Невже ти такий тупимй, що не розумієш: вони в ОДНОМУ оргАні вже працюють!
Лучанин Показати IP 16 Грудня 2015 11:17
Зверніть увагу як куплений злочинним "Континіумом" міський Романюк дивиться на купленого злочинним "Континіумом" Шпоту : "Ну що, брате, погосподарюємо?" Це один страх і пародія, а не призначення!
1111 до Лучанин Показати IP 16 Грудня 2015 14:45
люди де в ваших головах такі афоризми беруться??? писати романи не думали???
Не нявкай! до 1111 Показати IP 16 Грудня 2015 17:01
Ти, грамотєй, не афоризми шукай, а з такими хабарниками, як Шпота, борись!
Абрам Показати IP 16 Грудня 2015 11:29
Тепер "повний" пі...ць корупціонерам.Прочитавши не натішаться від таких "стражів" законності.
Нововолинськ Показати IP 16 Грудня 2015 11:35
На всіх фото Шпота сидить з ОПУЩЕНИМИ додолу ОЧИМА. Боїться подивитися людям в очі за те, що натворив у нас в Нововолинську-
Луцьк до Нововолинськ Показати IP 16 Грудня 2015 11:48
Дійсно, навіть самому Шпоті соромно за своє куплене призначення. Але такі не горять із сорому
очі видають до Нововолинськ Показати IP 16 Грудня 2015 12:01
Навіть коли Чепіжак його поздоровляє з призначенням Шпоті соромно і він потупив йочі на підлогу Невже совість проснулася? Тоді логічно відмовитися від проплаченого призначення і народ оцінить
Анонім Показати IP 16 Грудня 2015 11:35
Усі ці ж самі фейси. Що зміниться, а нічого? Там всі прокурори і заступники передаються посади у спадок. Попали туди,бо тато чи мама були цими ж прокурорами
знающий до Анонім Показати IP 18 Грудня 2015 21:24
дибіл 2.батьки опрядні лікарі й доі працюють,й живуть скромно.все чого добились Шпоти одні й другі--це суто їхня заслуга та їхні голови а ви заздрісні мудозвони недомагаючі.))дивіться рейтинг тестів,які не купляються.
Анонім Показати IP 16 Грудня 2015 11:41
Краще б Балас призначили прокурором більше порядку було б.
ТОТАЛЬНА КОРУПЦІЯ Показати IP 16 Грудня 2015 11:45
За бездарну службу хабарника Шпоту нагородили переведенням у ще більш прибуткове місце - в обласний центр. Тут поки що працює єрємєвський "Континіум", який проплатив цей перевід. Отже, під сідницею Шпоти невдовзі зявиться шикарний континіумівський джип або не менш приваблива "Соната" як у Романюка. Такого корупційного призначення у нас в Луцьку ще не було!
Ігор Показати IP 16 Грудня 2015 12:19
Предрікаю, що не пройде й пів року, як його "візьмуть" на хабарі ....тому хай тішиться, поки...
Влада Показати IP 16 Грудня 2015 12:27
Романюка і мера Маяків, як двієчників, навіть з стіл президії не запросили. Ну й приниження влади.
бандеровець Показати IP 16 Грудня 2015 12:46
а очі такі чесні чесні
Користувач Показати IP 16 Грудня 2015 13:46
Чому було необрати порядну людину і справжнього слугу народу Катерину Балас. Усі питання були б зняті. Для чого були ті рейтинги, конкурси...
правдивий Показати IP 16 Грудня 2015 14:16
"Є в нас поля, ліси і маки.... та все до ср..ки, є тільки ти і я, та й ти до ср..аки - є тільки Я"! - зрозумів з виразу очей ШПРОТИ.
Остап Показати IP 16 Грудня 2015 14:48
Мда, коментарі вражають просто. Зібралися одні чесні і порядні тут і ср.....ть.
волиняка Показати IP 16 Грудня 2015 15:55
Коли настане такий час,що їм всім прийде повний і безповоротній піз..ць. Їм і всій нашій владі. Хотілося б дочекатись і чим скоріше.
ШОКІН - одумайся! Показати IP 16 Грудня 2015 16:59
Пане Шокін: почитайте справжню колективну характеристику Вашого нового призначенця у нашому м. Луцьку ШПОТИ. Ми Вам перешлемо і роздрукований варіант - щоб Ви краще зрозуміли як Вас підставили з хабарником Шпотою. Не ховайте далеко авторучку, бо дуже скоро Вам захочеться відміняти цей наказ про помилкове призначення.
КОНТРОЛЬ ТОТАЛЬНИЙ Показати IP 16 Грудня 2015 19:33
Вчстановлюємо тотальний контроль за Шпотами: нехай хоч копійку більше витратять ніж офіційно заробляють - боком вилізе...
Контролюй свої слова до КОНТРОЛЬ ТОТАЛЬНИЙ Показати IP 16 Грудня 2015 20:57
А що ти придурку зробиш? Коментар напишеш? Позбирались тут одні проффесори і обсирають людей як кури драбину.
Ох МОСКАЛЬ до Контролюй свої слова Показати IP 16 Грудня 2015 21:38
Грамотєй: ти, як Янукович, тупий! Навичись спочатку слово "професор" правильно писати по-українськи, а вже потім пиши свої смердючі коменти. Чи ти МОСКАЛЬ?
777 Показати IP 16 Грудня 2015 21:53
оце немає чим людям зайнятися... Вам кого не признач, то не вгодиш!!! знайшлись мені чесні і порядні... Слідкуйте краще за собою, тоді для цих дурних коментарів у вас часу не буде...
Ха! Ха! Ха! до 777 Показати IP 16 Грудня 2015 22:03
Ще одна людина знайшлася, якій немає чим зайнятися. Хто найголосніше кричить "ловіть злодія"? Звичайно - злодій. Так і тут. "Оце немає чим людям зайнятися..." А "777" виходить зайнята, до того ж видно, що вона "чесна і порядна" - ось і зайнялася коментарями, на підтримку хабарників!
юрист Показати IP 16 Грудня 2015 22:04
А ЯКЕ МІСЦЕ В РЕЙТИНГУ ЗАЙНЯВ ШПОТА? В ЛУЦЬКУ Є ПРАЦІВНИКИ ПРОКУРАТУРИ ЯКІ ЗАЙНЯЛИ ПРИЗОВІ МІСЦЯ НЕ ТІЛЬКИ НА ВОЛИНІ АЛЕ Й ПО УКАРАЇНІ! ХТГО ПОДАВАВ КАНДИДАТУРИ СЕРЕДНЯКІВ НА ПОСАДИ? ОГОЛОСІТЬ ТИХ ХТО ПОДАВ ТАКІ КАНДИДАТУРИ І ЧИ РАДИЛИСЬ ВОНИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ!
анонім Показати IP 16 Грудня 2015 22:34
Шмота Марта вже все порішала... А робити в неї справжня каторга.З одного крісла втекла на інше, ще там набере хабарів від реалізації майна чи з виторгів...А втікати немае куди з роботи нехай вона втікае бо так - і- так колись попадеться .Підставляе людей, а вони мусять відповідати за неї. А за що купили чи построїли хату в Струмівці? Ще влада за це незнає?
ЗАПИТАННЯ до анонім Показати IP 16 Грудня 2015 23:09
А що, Шпота вже пішла чи втекла з нач 2 відділу виконавчої служби Луцька?
Прокурор-хабарник Показати IP 17 Грудня 2015 10:42
Ха-ха-ха, пан Шпота - хабарник ще той! Якщо негайно не відмовиться від посади та не напише заяви про звільнення - наша заява з відповідними речдоказами ляже на стіл Шокіну та Антикорупційному прокурору. Не знаємо як інші новоспечені волинські місцеві прокурорики, але цей точно свою ПОСАДУ КУПИВ за наші грошенята.
Оце "реформа" Показати IP 17 Грудня 2015 10:48
Заступник Генпрокурора КАСЬКО: "У структуру місцевих прокуратур фактично не пройшли нові люди, хоч для відбору нових керівників і провели відкритий конкурс. Про це в ефірі "Громадського радіо" заявив заступник генпрокурора Віталій Касько. "Генеральним прокурором не було призначено жодного зовнішнього кандидата, тобто осіб, які раніше не працювали в прокуратурі. 84% з них, раніше займали посади керівників районних прокуратур. Більшість з них працювала в тому числі з 2010 року", - пояснив Касько.
юра Показати IP 17 Грудня 2015 21:19
мартуха попустись,звільняйся бо спєся,бондарук хватить!!!!
Сакварешвілі Показати IP 18 Грудня 2015 00:11
Юрченко -ініціатор всіх антимайданівських позовів , вірний пес параки , в той час землі під собою не відчував. А зараз цілий 1 зам. Такий білий і пухнастий. Просто Жесть.
SSG Показати IP 18 Грудня 2015 17:55
Катя молодець!