USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Путін-ТБ дає задній хід: зникли «хунта», Гіркін і ЛНР з ДНР

14 Вересня 2014 14:56
Про це в соцмережі написав журналіст "Эха Москвы" Володимир Варфоломєєв. "Київська "хунта" повністю зникла з російських теленовин (Перший, Росія, НТВ, ТВЦ, РЕН, П'ятий) - "Медіалогія", - написав він.

Варфоломєєв розмістив дані сервісу моніторингу ЗМІ "Медіалогія", за допомогою якого можна підраховувати кількість згадок різних термінів і осіб в новинах. З 4 вересня на центральних російських телеканалах не було зафіксувала жодної згадки "хунти", - повідомляє УНІАН.

Згідно з даними цього ж сервісу, з теленовин зник не тільки термін «київська хунта», під забороною опинився Гіркін , якого доти прославляли, а «ЛНР» і «ДНР» знову стали Луганськими і Донецькими областями України. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на NEWS.ru.

Портал повідомляє, що на ВГТРК і інші російські новинні канали, мабуть, прийшли нові вказівки: Президента України Петра Порошенка заборонили називати «злочинцем», а колишнього головного військового керівника сепаратистів Ігоря Стрєлкова взагалі не можна показувати. Рекомендується також уникати назв «Донецька народна республіка» і «Луганська народна республіка» - краще говорити «Донецька область» і «Луганська область».

Нагадаємо, «Хунтою» українську владу російські телеканали стали називати після втечі з країни екс-президента Януковича в лютому 2014 року. Виконувачем обов’язків президента був призначений спікер ВР Олександр Турчинов, а прем'єр-міністром став Арсеній Яценюк. 25 травня відбулися вибори Президента України, на яких здобув перемогу Петро Порошенко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Анонім Показати IP 14 Вересня 2014 14:59
ПУТІН - молодець! )))
Анонім до Анонім Показати IP 14 Вересня 2014 15:02
ні він Х * * Л О .....
я до Анонім Показати IP 14 Вересня 2014 15:26
ні не так....Х**ЛО-молодець)))
Анонім до Анонім Показати IP 15 Вересня 2014 10:17
Буцде тобі донецький путін молодець,як він бахне по нас ядерною чи нейтронною бомбою і тобі буде піпец,бо від цих бомб ніхто не сховається. А путлін буде на венері сміятися з вас кацапів дурнуватих
ВОНО Показати IP 14 Вересня 2014 16:05
люба війна передбачає, заради перемоги,наступ та тактичний відступ, інформаційна не виключення. Так що, зміна риторики ні про що не говорить, і вірити цьому те саме що вірити Юлі Капітельман
1234 Показати IP 14 Вересня 2014 16:48
http://news.vashmagazin.ua/news/nskryminal/legendarnyy-teroryst-girkin-povisyvsya-u-rostovi ПРИЄМНОГО ОГЛЯДУ!!!!!!!!!! СЛІДУЮЧИМ БУДЕ Х**ЛО!!!!!!
Дончанину Показати IP 14 Вересня 2014 18:34
А що, В Луцьку, в районі "танка", живе дончанин? Х***о ти, а не дончанин. Давно мав справу з СБУ?
Дончанин до Дончанину Показати IP 14 Вересня 2014 19:13
А что, луцкий танк на нужды АТО еще не забрали?
Слідопит до Дончанину Показати IP 15 Вересня 2014 15:05
А може на Чорновола? Навпроти дитячої поліклініки? Там на балконі третього поверу вічно сидять 3 мужика та 1 тьотка та курять, і походу по наших сайтах шаряться!
Дончанин Показати IP 14 Вересня 2014 18:42
молодець! Х * * Л О
белое крыло Показати IP 14 Вересня 2014 19:36
Пока в школах садиках жеках институтах будут массово брать взятки пока сотрудники прогнитой системы будут ее так ревносто охранять пока директор школы не будет заниматься образованием а не сбором денег на окна в прокуратуру потому что его сына застукали с малолетками.Ни чего у нас не получится....Мы можем тыкать на Рашку и орать что все плохо....пройдетсь по городу Спартак Динамо КОлос...и т.д. все унечтожили..так это не Путин.х..ло а наши П****АСоОТЫ...в кабинетах и кресла.Х...желаем вам удачи и примерной борьбы с КОРУПЦИЕЙ в Пльше если кто то из Деректоров возьмет хоть Злотый его посадят..можем рассказать сколько и кто берет в школах Луцка...деректора миллионеры которые видят только бизнес Школы Луцка это Секты по откатам и Гребенюк их Крыша.
віктор Показати IP 14 Вересня 2014 19:38
зміна риторики не означає зміни погляду...все в росії зміниться після смерті путіна...звичайно це гріх але змушений сказати - скоріше б...бо не дай йому вмерти він не дасть тобі жити
ВОНО до віктор Показати IP 14 Вересня 2014 19:45
зло безсмертне
віктор до ВОНО Показати IP 14 Вересня 2014 19:56
бажаю тобі благополуччя у вільній від путінських загарбників Україні
Дончанин до віктор Показати IP 14 Вересня 2014 22:39
коментар було видалено
вм до віктор Показати IP 15 Вересня 2014 00:05
это путинское х..ло опять ккакую то пакость задумало
віктор Показати IP 14 Вересня 2014 22:49
русские гениралы боярский.цейтлер.трухин.малышкин.благовещенский.архангельский.драгомиров.татаркин и еще более десятка не только сдались в плен войскам гитлера а и воевали вместе с сотнями тысяч русских на стороне врага против русского идиотизма...переход десятков гениралов армии на сторону врага - единстенный случай за всю историю человечества
тиць... до віктор Показати IP 15 Вересня 2014 02:49
У нас солдати сотнями до " ворогiв " бiгли вчора! Про це задумуйся, а не про то шо було хер знаэ коли !