USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Рада знизила ставку акцизу на вживані авто до 2018 року

31 Травня 2016 12:22
Верховна Рада до кінця 2018 року знизила ставки акцизу на вживані транспортні засоби. Парламентарі 227 голосами підтримала відповідний законопроект, передає кореспондент УНН.

Вказаним законопроектом пропонується до 31 грудня 2018 року знизити ставки акцизів на вживані авто. При цьому зниження ставок акцизу стосуватиметься авто, не старших 2009 року.

При цьому передбачається, що ставки акцизного податку, встановлені цим пунктом, не застосовуються для легкових автомобілів, якщо вони:

мають походження з країни, визнаної державою-окупантом згідно із законом України та/або визнаною державою-агресором стосовно України згідно із законодавством, або ввозиться з території такої держави-окупанта (агресора) та/або з окупованої території України, визначеної такою згідно із законом України;

вироблені до 1 січня 2010 року;

ввозяться на митну територію України особою для власного використання або на користь інших осіб за договорами купівлі-продажу, міни, поставки, дарування, комісії, доручення, поруки, інших господарських та цивільно-правових договорів або за рішенням суду у кількості понад один легковий автомобіль протягом календарного року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
КАРИНА Показати IP 31 Травня 2016 12:32
і що це означає? Авто подешевшае?
Йод до КАРИНА Показати IP 31 Травня 2016 12:58
Малолітражки набагато, наприклад, акцизний податок і його складова в фінальному ПДВ з автомобіля 1,5 л складе всього 110-115 євро, проти нинішніх платежів в 3160 євро.
123 Показати IP 31 Травня 2016 12:40
це означає, що якщо раніше за розмитнення треба було віддати 7 тис. баксів, то зараз - десь 1500 (на малі двигуни).
123 до 123 Показати IP 31 Травня 2016 12:41
платимо ПДВ (20%) + акцизний збір (який зменшили майже в 10 разів), і ВСЕ.
Сергій Показати IP 31 Травня 2016 13:24
Читайте уважно: "При цьому зниження ставок акцизу стосуватиметься авто, не старших 2009 року.". А такі авто за кордоном коштують від 9 тис. доларів. Я думаю що це нічого особливо незмінить. Чергова "лажа" від можновладців, які замилюють очі людям!
нелучанин до Сергій Показати IP 31 Травня 2016 16:00
авто 2010 року випуску в Європі коштують від 6000 євро. ПДВ - 20% - 1200 ЄВРО + акциз (залежить від обєму двигуна та типу палива) 100 - 500 євро. всього біля 8000 євро. Новий Рено-логан румунської зборки коштує від 11000 євро. і що нареформували ?. Цікавить інше питання. З 2017 року в Україні запроваджується Євро-6. ХТО ВИПУСКАЄ ТАКІ АВТО В Україні ? особливо вантажні. і де в Україні купити AD-Blue для вантажних Євро-5 і Євро-6 ?
124 Показати IP 31 Травня 2016 13:33
Це все одно набагато менше (майже в половину)
іван Показати IP 31 Травня 2016 13:43
хто вспів продати авто той і виграв! Молодці ВРУ, хоть щось для людей зробили
Іван Показати IP 31 Травня 2016 14:38
а що про нас, про селюків забули? тахтор чи комбайн я маю купувати по старим цінам?
1121 Показати IP 31 Травня 2016 14:47
цей закон повна х"рень нахре"н раду розганяти требаЮ ЦЕ ЗРАДА !!!!!!!!!!!!!!!!
1121 Показати IP 31 Травня 2016 14:50
ОДНИМ СЛОВОМ НІФІГА НЕЗРОБИЛИ!!!!!!!! ДЛЯ ПРОСТОГО НАРОДУ ***Ч!!!!!!!!!!!!!!!
1122 Показати IP 31 Травня 2016 16:03
Платимо ПДВ, акциз і мито 10%
Пішохід Показати IP 31 Травня 2016 17:53
Ну тепер і в Луцьку будуть затори як у Києві.
Шофер до Пішохід Показати IP 31 Травня 2016 19:43
не будуть, розслабся, нема в людей лишніх 8 штук