«Уламок від авто полетів у мене», – очевидець вибуху у Володимирі-Волинському
«Було страшно», «ранок починається не з кави», «ось тобі і безпека», «палили буржуйку» - про це і багато іншого розповідали волиняни, які мимоволі стали свідками надзвичайної події – вибуху автомобіля Володимир-Волинського управління-водопровідно-каналізаційного господарства просто у центрі міста.
Про це вони розповідали у соціальних мережах, а також у коментарях Інформаційному агентству Волинські Новини.
Нагадаємо, автомобіль Володимир-Волинського УВКГ вибухнув 27-го лютого близько 10:00 на вулиці Цинкаловського біля магазину «Катрін» і ресторану «Лакомка». Як розповіли очевидці події, загоряння трапилося у кузові машини. Водій зупинився, вийшов з авто і почав діставати щось з кузова. Як потім виявилося – кисневі балони. Один йому вдалося дістати, після чого авто вибухнуло. У потоці транспортних засобів, які прямували за автівкою, опинилося авто поліції, яке почало блокувати рух. Приїхали пожежники. Частини машини, що здетонувала, навіть знайшли на перехресті Ковельської, Драгоманова і Цинкаловського. За попередніми даними, внаслідок вибуху ніхто не постраждав.
27-річний лучанин Федір Бондар, прямуючи у власних справах, мимоволі став свідком вибуху автомобіля. Чоловік зізнався, що не на жарт перелякався, адже знаходився неподалік від палаючого авто у своєму транспортному засобі.
«Це наче Армагедон якийсь. Спочатку це глухе «бах!». А потім уламок від автомобіля полетів у мене», - розповідає Федір.
Натомість волинянин Сергій Петрович припускає, що водій службового авто не дотримався елементарних правил безпеки.
«От тобі й заходи безпеки. Що тільки не возять з собою газовщики в тих своїх кунгах. Поряд з балонами з киснем валяється різний брудний мотлох. Десь не закрили вентиль балона і кисень травив. Шмата з мастилом зробила свою справу», - каже волинянин.
Разом із тим волинянка Марина Уварова констатувала факт, що її ранок розпочався не з кави.«Напевно буржуйку палили і не додивилися», - припускає Сергій Ткачук.
«Вогонь такий був, дуже страшно», - зізнається Юлія Зімко.
Окрім цього, один і очевидців надзвичайної події надав Інформаційному агентству Волинські Новини відео вибуху.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це вони розповідали у соціальних мережах, а також у коментарях Інформаційному агентству Волинські Новини.
Нагадаємо, автомобіль Володимир-Волинського УВКГ вибухнув 27-го лютого близько 10:00 на вулиці Цинкаловського біля магазину «Катрін» і ресторану «Лакомка». Як розповіли очевидці події, загоряння трапилося у кузові машини. Водій зупинився, вийшов з авто і почав діставати щось з кузова. Як потім виявилося – кисневі балони. Один йому вдалося дістати, після чого авто вибухнуло. У потоці транспортних засобів, які прямували за автівкою, опинилося авто поліції, яке почало блокувати рух. Приїхали пожежники. Частини машини, що здетонувала, навіть знайшли на перехресті Ковельської, Драгоманова і Цинкаловського. За попередніми даними, внаслідок вибуху ніхто не постраждав.
27-річний лучанин Федір Бондар, прямуючи у власних справах, мимоволі став свідком вибуху автомобіля. Чоловік зізнався, що не на жарт перелякався, адже знаходився неподалік від палаючого авто у своєму транспортному засобі.
«Це наче Армагедон якийсь. Спочатку це глухе «бах!». А потім уламок від автомобіля полетів у мене», - розповідає Федір.
Натомість волинянин Сергій Петрович припускає, що водій службового авто не дотримався елементарних правил безпеки.
«От тобі й заходи безпеки. Що тільки не возять з собою газовщики в тих своїх кунгах. Поряд з балонами з киснем валяється різний брудний мотлох. Десь не закрили вентиль балона і кисень травив. Шмата з мастилом зробила свою справу», - каже волинянин.
Разом із тим волинянка Марина Уварова констатувала факт, що її ранок розпочався не з кави.«Напевно буржуйку палили і не додивилися», - припускає Сергій Ткачук.
«Вогонь такий був, дуже страшно», - зізнається Юлія Зімко.
Окрім цього, один і очевидців надзвичайної події надав Інформаційному агентству Волинські Новини відео вибуху.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
Анатоль_ Бідзюра
Показати IP
27 Лютого 2020 13:58
Порушення Правил ТБ при транспортуванні киснево-різального обладнання. Хто за цим тепер слідкує в УкраВїні? Всі наглядові та спостережні служби тільки беруть хабарі, крадуть та працюють на себе. Правоохоронні органи - те ж саме. Суди - туди ж. СБУ - ??
Кашель
Показати IP
27 Лютого 2020 16:50
Так Європа-ж!
26 червня: свята, події, факти. Міжнародний день рожевого вина та Всесвітній день холоду
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
«Луцьк – територія талантів»: визначили найкращих юних вокалістів громади
25 Червня 2026 23:38
25 Червня 2026 23:38
У Луцьку відбулося відкрите тренування за участю представників патрульної поліції
25 Червня 2026 23:18
25 Червня 2026 23:18
Луцький стрілець увійшов до складу збірної України зі стрільби з лука
25 Червня 2026 23:00
25 Червня 2026 23:00
У Польщі зіткнулись два пасажирські потяги
25 Червня 2026 22:40
25 Червня 2026 22:40
Сім ліцеїв на Волині отримають кошти від держави на навчальні кабінети та лабораторії
25 Червня 2026 22:21
25 Червня 2026 22:21
Показали відео підпалу будівлі Господарського суду у Луцьку. Медіа повідомило про затримання двох підозрюваних
25 Червня 2026 22:02
25 Червня 2026 22:02
Зеленський затвердив для СБУ 40-денну операцію впливу на Росію для завершення війни
25 Червня 2026 21:42
25 Червня 2026 21:42
У Луцьку на Відродження авто збило курʼєра Glovo
25 Червня 2026 21:23
25 Червня 2026 21:23


Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.