USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Рейтинг луцьких шкіл за результатами ЗНО-2017

16 Серпня 2017 19:18
Наприкінці навчального року луцькі школярі проходили зовнішнє незалежне оцінювання.

Видання Конкурент вирішило дізнатися учні яких шкіл отримали найкращі результати з української мови та літератури, історії України, англійської мови та математики.

Дані брали з порталу Українського центру оцінювання якості освіти.

На основі цієї інформації, ми склали ТОП-10 луцьких шкіл, гімназій, ліцеїв, де найбільший відсоток учнів, які отримали 160 та більше балів за кожен із предметів.

Показник демонструє у якій зі шкіл найбільший відсоток учасників, що набрали під час тестування 160 та більше балів у зазначених предметах. Певні гімназії, ліцеї, школи мають свою спеціалізацію, що пояснює їхні успіхи. Наприклад, поглиблене вивчення іноземних мов чи математики, отож повинні демонструвати високі результати.

Нерівні заклади й за кількістю учасників тестування. Наприклад, від школи здавати ЗНО з англійської мови може 4 людини. Якщо усі вони отримають понад 160 балів (як це сталося з ЗОШ №15), то місце школи у рейтингу буде вищим.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
123 Показати IP 16 Серпня 2017 19:45
Цікавий рейтинг, а вважала, що у Луцьку сама найкраща школа №4, а виявлось, що №18. Дійсно цікаво.
алла Показати IP 16 Серпня 2017 20:37
а я думала,що настали часи чесного оцінювання, помилялась...
репетитор Показати IP 16 Серпня 2017 21:00
це не рейтинг шкіл, це рейтинг репетиторів, до яких ходять ці діти. мало яка школа сьогодні готує до ЗНО
Лучанка до репетитор Показати IP 17 Серпня 2017 10:39
Цілком згідна з коментарем
))) Показати IP 16 Серпня 2017 21:14
18 гімназія рулить
олена Показати IP 16 Серпня 2017 21:31
це не рейтинг шкіл це можливість батьків і репетиторів
Лучанка до олена Показати IP 17 Серпня 2017 10:07
Цілком підтримую. Батьки учнів які мають можливість найняти цінного репититора - результат.
Настя Показати IP 16 Серпня 2017 23:40
21 гимназия - самая коррумпированная! Все построено на взятках. Не верю!
Лучанка до Настя Показати IP 17 Серпня 2017 10:25
100% і діти звідти випускаються з високими балами, а потім в університетах - нуль.
Випускник 21 до Лучанка Показати IP 17 Серпня 2017 15:30
Нічого подібного. Багато хто з тих 63 дітей, які писали цього року зно і не мали репетиторів. Плюс, про які "взяткі" ви говорите, коли тут наведенні результати ЗНО, а не оцінок, які до речі тут часто бувають нижчими, ніж в інших школах з такими ж знаннями, тому що вимоги більші?
Лучанка до Лучанка Показати IP 20 Серпня 2017 21:17
Так кажете. ніби вчились там і бачили. Нічого подібного.
Я до Настя Показати IP 17 Серпня 2017 10:26
Мами там тільки і бігають за медалями, хоча потім та медаль нічого не варта (
Лучанин Показати IP 17 Серпня 2017 11:30
Результат успішності навчального закладу - всту у ВНЗ та після закінчення працевлаштування.
Освіта Показати IP 18 Серпня 2017 11:38
21-ша у 4 видах ЗНО нижче 3-го місця не опустилася!!! Без будь-якої спеціалізації. І, якщо окремим коментаторам там не є добре, то чому пів-міста хоче вчитися саме там???