USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Чи має бізнес допомагати армії, - Ігор Чорнуха*

15 Жовтня 2014 14:55
Благодійний концерт, організований Волинським облмуздрамтеатром, приурочений до свята Покрови Богоматері, зібрав повний зал. Усі кошти, виручені за це дійство, витратять на потреби бійців АТО. До акції також долучився кандидат в депутати до обласної ради по Луцькому виборчому округу №38 від Блоку Петра Порошенка Ігор Чорнуха.

Власне, Ігор Чорнуха каже, що спонукала його до такого вчинку мотивація концерту: допомога бійцям на Сході. Адже від самого початку Антитерористичної операції генеральний директор ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536» не лишався осторонь проблем забезпечення українського війська.

Зокрема, на потреби бійців АТО підприємство виділило вже більше 600 тисяч гривень, які були витрачені на ремонт техніки, придбання акумуляторних батарей, одяг, розвантажувальні жилети для бійців та інші потреби, також передали 4 спецавтомобілі.
«Ми долучаємось до допомоги війську, бо розуміємо важливість підтримки вояків. Усвідомлюємо, в якому стані нашому Президенту дісталася країна і бачимо, наскільки необхідна наша допомога. Можливо, у інших країнах так не повинно бути, підприємці не мають допомагати армії... Але сьогодні у нас саме така ситуація. Тому ми це робимо», - каже Ігор Чорнуха.
Власне, 10 працівників ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536» нині перебувають на Сході. На жаль, ще двоє працівників у цій війні заплатили за Україну найвищу ціну – своє життя. Ігор Чорнуха переконує – допомагають і родинам загиблим, а за тими, хто воює, зберігається заробітна плата.
Кандидат у депутати, як фаховий економіст, каже, що головне, чим керуватиметься, якщо його оберуть до облради, – прагнення до загального добробуту волинян. А для цього, каже керівник одного з найуспішніших підприємств області, потрібно не так уже й багато: багаті волинські підприємства, які сплачуватимуть до бюджету кошти, соціальне забезпечення.«Можливо, один з 80 депутатів – це небагато. Але, думаю, до моєї думки багато хто дослухається. Бо політики зараз багато, патріотизм росте, а економічна частина і добробут волинян падає», - резюмує Ігор Чорнуха.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
запитання Показати IP 15 Жовтня 2014 15:13
А то не синок того Чорнухи, що при Б.П. і ригіАНАЛах "освоював" всі бюджетні гроші на будівництво на Волині?
Відповідь до запитання Показати IP 16 Жовтня 2014 22:15
Завдяки таким як Чорнуха наше місто в будівельній галузі і процвітає. і будинки гарні будують на котрі ніхто не жалувався, тільки наоборот говорять що дуже добре і чим він поганий?
анонім Показати IP 15 Жовтня 2014 15:16
ТАК!!! ЦЕ САМЕ ВІН!!!!!
запитання Показати IP 15 Жовтня 2014 15:47
Чи маємо ми вірити Чорнусі-малому, який представляє структуру, що зросла на грошах з регіоналівського столу?
Аля Показати IP 15 Жовтня 2014 17:09
Погано знаєте підприємства, якщо важаєте що Чорнуха представляє структуру, що зросла на грошах з регіоналівського столу. Підприємсво яке очолюють Чорнухи працює більше 50років, і не залежно хто був при владі.Офіційно виплачують зарплату ( а не в конвертах як волинські олігархи), своєчасно сплачує податки до бюджету ,підтримує військових в зоні АТО.
петя Показати IP 15 Жовтня 2014 17:13
Підприємство чорнухи жило за рахунок держзамовлень, за які відповідно батько робив відкати. На реальному ринку будівництва воно неконкурентноздатне. А тепер думайте кому робити люстрацію і хто породжував корупцію.
Роман до петя Показати IP 16 Жовтня 2014 08:56
Петя скажи а яке конкурентноздатне?
влада Показати IP 15 Жовтня 2014 18:59
для повного щастя Чорнухам бракує ще тільки влади.
Коля Показати IP 16 Жовтня 2014 18:34
А Вас, що жаба давить? Самі в житті нічого не досягли, а інших критикуєте, та брудом поливаєте!
Лучаночка Показати IP 16 Жовтня 2014 21:35
А чому б і не Ігор Вікторович? Молодий,розумний,чесний,енергійний.кому ж ще йти до влади як не таким людям.а ви замість того щоб гидоту писати,як себе кращими рахуєте-попробуйте балатуватись,можливо ви для Луцька більше зробите,ніж професіонал,який любить наше місто і дуже багато для нього робить.
Наталія Показати IP 17 Жовтня 2014 08:53
Я, також за Чорнуху, думою йому під силу, відбудувати наше місто, полагодити наші дороги, добитися щоб державні програми працювали для людей, зробити місто європейським. На мій погляд з шести депутатів до обласної ради він один достойний. Бо кричати і розмахувати руками кожен може.
888 Показати IP 18 Жовтня 2014 09:31
Лучаночка Наталія , напишіть будьласка що Ігор зробив конкретно для луцька зі своєї кишені.
лучанин до 888 Показати IP 18 Жовтня 2014 09:41
А НІЧОГІСІНЬКО!!!
Знавець до лучанин Показати IP 20 Жовтня 2014 18:32
http://www.volynpost.com/news/35875-volynskym-bijciam-kupyly-speczhylety-foto це перші його кроки.Далі буде.Знаю особисто він молодий і має що доказувати.А для міста зробить багато на все потрібен час.Мало ви ще знаєте скільки добрих справ ним зроблено-про те ніколи не афішувалося!!!!
Лучаночка до 888 Показати IP 24 Жовтня 2014 10:36
наприклад, допомагає бійцям у АТО,з перших днів воєнних дій. наприклад, робить ремонти за ВЛАСНІ кошти у бюджетних установах,таких як Міська клінічна лікарня.і таких прикладів можна навести багато.дізнайтель спочатку більше про людину а тоді говоріть,плітки найлекше розпускати.
Наталія Показати IP 18 Жовтня 2014 10:47
Може ви і не помічаєте, що у нашому місті будинки зростають, як гриби, не за бюджетні кошти вони будуються.
888 Показати IP 31 Жовтня 2014 20:54
ОДНА ХФАМІЛІЯ ЧОРНУХА . ДОВІРЯЙ НО ПРОВІРЯЙ.