USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Шацький національний природний парк має нового керівника

17 Грудня 2017 12:00
Колектив Шацького національного природного парку має нового керівника. Ним стала Марія Христецька. Про це йдеться на сторінці Шацького НПП у Facebook.

З перших офіційних годин на посаді, директор ШНПП Марія Христецька, разом із Володимиром Бондарем оглянули рекреаційні пункти Парку, обговорили нагальні проблеми і стратегічні підходи до розвитку" - йдеться у дописі.

Як відомо, раніше вона була на посаді головного спеціаліста відділу лісового господарства обласного управління лісового та мисливського господарства.

Окрім того, як повідомлялося, вона була претендентом на посаду директора державного підприємства «Рожищеагроліс».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Ківерці Показати IP 17 Грудня 2017 12:36
Це та що машини незадекларована, прокладка Бондаря. Ну все так у нас: куми, коханки
цікавий Показати IP 17 Грудня 2017 12:59
А що це за дама? Звідки вона? Хто її захисник?
Світязь Показати IP 17 Грудня 2017 13:38
Директором був Володимир Захарко. Людина принципова і віддана природі. Він не погоджувався на дерибан ласого шматочка - землі на території парку. Став неугодним. А ця, яку пропихає кватирко, все віддасть. Не лише землю
заєць до Світязь Показати IP 17 Грудня 2017 22:21
нижче нема куда
слон Показати IP 17 Грудня 2017 14:00
чорт зна шо. Не було других претендентів на посаду?
Пісочне Показати IP 17 Грудня 2017 14:48
Захарко? Принциповий і відданий? На всі грошові посади в парку поприлаштовував свою родину - жінки, сини, дочки, зяті свахи. Пальцем об палець не вдарив, щоб щось зробити, ходив на всі заходи у вишиванці - от і вся робота.
Не смішно Показати IP 17 Грудня 2017 16:58
А тепер що, національний парк стане національним парком, як це розуміють у Польщі, Словаччині чи Литві? Чи просто змінили керівника?
монах Гавриїл Показати IP 17 Грудня 2017 17:45
Таке рішення недолугого Бондара - це останній іржавий цвях у віко труни національного парку.
котовский Показати IP 17 Грудня 2017 22:19
дурдом!!
Революція! Показати IP 19 Грудня 2017 19:38
Ця дівка ще 1.5 роки тому була простим лісівником оце так кар'\рний ріст!!!Я просто АХ....Ваю!!!в нас є набагато кращі претенденти!ато приїде з хз зкіль і буде кіровати тут!
Іван Показати IP 3 Січня 2018 18:04
Невже наведе порядок у вирубках лісів самими працівниками парку, кришувані вилову риби місцевими браконьєрами та так званою "охороною". Потрібно "упорядочити" цей механізм.