USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Скільки медиків рятують життя у Луцькій міській клінічній лікарні

21 Вересня 2015 15:28
У комунальному закладі «Луцька міська клінічна лікарня» працює 1075 працівників, з них 178 лікарів, 466 середніх медичних працівників, 269 молодших медичних сестер.

Про це під час засідання виконавчого комітету сьогодні, 21 вересня, повідомила головний лікар медичної установи Лариса Духневич.

З її слів, режим роботи лікарні безперервний – 7 днів на тиждень, 24 години на добу відбувається поступлення та виписка хворих.

Загалом в лікарні цілодобово чергують 12 лікарів різних спеціальностей і працює травмпункт. Із 178 лікарів «ескулапи» вищої та першої кваліфікаційних категорії складають 86% від загального складу. В тому числі, 1 доктор медичних наук, 10 кандидатів медичних наук, 5 заслужених лікарів України. 80% середніх медичних працівників мають першу і вищу кваліфікаційну категорію.

Щороку в стаціонарі закладу лікується понад 22 тисячі хворих і ще близько 20 тисяч отримують невідкладну медичну допомогу амбулаторно.

Луцька міська клінічна лікарня широко відома за межами міста. Щороку за лікуванням у медзаклад звертаються більше 5 тисяч мешканців області та сусідніх регіонів. Щодня в лікарню звертається близько 100 пацієнтів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
вк Показати IP 21 Вересня 2015 16:04
Щире дякую за роботу медиків!!!!!
от андони до вк Показати IP 21 Вересня 2015 19:13
А хто мінусує не дякуєте за роботу?
Сергій Показати IP 21 Вересня 2015 16:31
Я знаю що там медики працюють сутками, тому що там нехватка медичного персоналу. Причину могли б дослідити журналісти волинських новин. З повагою читач!
л Показати IP 21 Вересня 2015 16:51
Лариса Петрівна!!! Ви прекрасний лікар! Прекрасна людина! Дай боже Вам здоров'я!!!! Побільше таких головних лікарів і світ стане прекрасн им!!!!
Юра Показати IP 21 Вересня 2015 16:55
ЛМКЛ, це дійсно медзаклад в якому нададуть професійну медичну допомогу,так як там працюють лікарі, в яких дипломи здобуті розумом і прцею.Щиру подяку від серця,висловлюю лікарю-травматологу Куровцю Тарасу Івановичу за його професіоналізм,людяність,порядність і чуйність,а також вміння втілити в людину віру і надію з любов"ю.Ви дійсно лікар (від Бога).Здоровя Вам і хай Вам щастить у всьому.
медик до Юра Показати IP 21 Вересня 2015 21:09
А чому ж Лариса Петрівна на роботу не хоче брати молодь?? ..коли медсестри на 2 ставки у відділенні працюють.а платять за ставку.Куди ж діваються гроші,чи не Духневич у карман....А коли приходять після закінчення медколеджу,то говорять що місць нема...З цього і починається корупція в медицині..отак і живемо..на пенсію пора ,Ларисо Петрівно)))
теж медик до медик Показати IP 21 Вересня 2015 22:55
В лiкарнi безлiч молодi. Але працюють лише тi, якi готовi важко працювати, а не язиком на форумах жалiтися, що через свою бездарнiсть не знайшли роботи.
!!!!!!!!!!!!!!!!! до теж медик Показати IP 22 Вересня 2015 11:20
так так ,медсестри працюють важко на дві ставки ,а отримують платню в півтори тисячі гривень!!!!! скоро в нас буде як в деяких містах україни, що молодь не йтиме працювати за мізер ,відповідаючи за людське життя.Ї вагалї як може одна медсестра працюючи в великому відділенні обслужити 50 хворих якісно і вчасно????а саме на середньому медичному персоналу ця пані найбільше економить,і нікому діла немає до цього свавілля! Агов контролюючі і перевіряючі органи
911 Показати IP 21 Вересня 2015 16:55
так Лариса Петрівна ще жодного лікаря безплатно не взяла на роботу Всім відомі розцінки для лікарів і за медсестринські ставки а син Андрій,який вже поле докторську дисертацію ,є директором в великій аптеці,що цілодобово працює біля приймального відділення і співвласником її Кожен пацієнт купує там безліч ліків Хати на Львівській,в Гаражжі в заповідній зоні...Отака вона волинський головний лікар
Працівник до 911 Показати IP 21 Вересня 2015 18:00
100 % синок прибрав всю фармацію до рук в лікарні. Без грошей там нема що робити..((((
сам до 911 Показати IP 21 Вересня 2015 19:16
Потрібно звільняти і притягувати до кримінальної відповідальності
103 до 911 Показати IP 21 Вересня 2015 20:13
Брехня.
Надя Показати IP 21 Вересня 2015 17:23
Якби була чесною, то швидко би летіла звідти: система б задушила!!!!!!!!!!!!!!Рукомойнік- як і всюди!!!!!!!!!!!!!!
Анонім Показати IP 21 Вересня 2015 17:31
МОЖЕ НЕ ПРАЦЮЮТЬ ПРАВЕЛЬНО....
Лікар Показати IP 21 Вересня 2015 17:34
правда це все Дорого в неї робота коштує Бере багато
Вчитель до Лікар Показати IP 21 Вересня 2015 20:12
Пробачте, але лiкарю з Вашим стилем письма, я думаю, взагалi важко роботу знайти. Ви, напевно, все ж таки "лiкар" лише за нiком, а не за фахом. Так для чого ду*ню тут писати.
Лена Показати IP 21 Вересня 2015 17:37
А в системі Духневич вже десятиліттями Вміє задобрити кожну владу. Має чим .Робота тут тільки продається.
Справедливість Показати IP 23 Вересня 2015 15:43
Правда очі коле і нікому не треба, Духневич-велике корупційне зло, живе не по наших мірках, в палаці, взятки там процвітають, і всім добре, знаю, що не надрукуєте, бо правди вже давно немає!
Цікаво до Справедливість Показати IP 24 Вересня 2015 12:41
Про яке корупційне зло Ви говорите??? Мати такий величезний колектив у своєму підпорядкуванні і вміти ним правильно керувати - це великий талант. А заздрісники і невдоволені завжди знайдуться!!!
медсестра до Цікаво Показати IP 21 Жовтня 2015 22:18
так Ви праві, таким колективом вона вміє ,, правильно.,, керувати ,а ви спробуйте прийти в міську лікарню без копійки і попросіть у талановитої керівника допомоги!!! а на рахунок середнього медперсоналу так це абсолютна правда -- влаштуватися дорого а робота чорна та низькосплачувана, медсестер там взагалі за людей не рахують,тому і втікає молодь,бо за такий обєм роботи на одну людину а головне за таке відношення не хочуть працювати ,розчаровуються у професії