USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Сьогодні у Нововолинську згоріло одночасно три авто

13 Березня 2016 09:14
Вранці 13-го березня у Нововолинську загорілись автомобілі у дворі багатоповерхівки на вулиці Шопена, - інформує БУГ.

Подія сталася близько 5-ї ранку. Вогонь швидко перекинувся з одного автомобіля на інший, що призвело до повного згорання автівок. В машинах, які стояли поблизу, розплавилися фари та пластикові деталі.

Наразі пожежники встановлюють причини та збитки пожежі.

Сусіди повідомляють, що зранку чули хлопки, вибухи. Припускають, що це може бути підпал, можливо зловмисники використовували “коктейлі молотова.”

Подейкують, що в будинку біля якого згоріли автомобілі, переважно живуть судді, прокурори, адвокати, колишні міліціонери.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Джорж Показати IP 13 Березня 2016 09:43
Слабуваті машинки як на прокурорів та мусарів.
АС Показати IP 13 Березня 2016 09:45
От і на Волині з'явились Робін Гуд, тепер приклад з них візьмуть і Луцьк і Ковель і ще багато автівок запалає
Зака до АС Показати IP 13 Березня 2016 13:08
коментар було видалено
зек до АС Показати IP 13 Березня 2016 15:34
коментар було видалено
Анатоль_ Показати IP 13 Березня 2016 10:29
Я в шоце! Де нова поліція, люди?
Дмитро до Анатоль_ Показати IP 13 Березня 2016 15:56
нова поліція тільки їздять по місту з мігалками а толку з них ноль ...
льолік Показати IP 13 Березня 2016 11:25
москаля жаль, аж заплакав
бе? Показати IP 13 Березня 2016 17:34
невже це прокуроро-суддівські машини? можливо тільки помічнмків....
Жорік Показати IP 13 Березня 2016 18:21
Лансер може і власника структур, но москаль і пасат це явно випадкові. Інше авто можливо того що і лансер так як так паркуватися можуть одні власники або родичі. Перше авто виїхати не зможе.
вася столяр Показати IP 13 Березня 2016 20:18
правильно зробили, в натурі... от ще б хтось спалив луцьким прокурорам і суддям...
Алекс Показати IP 14 Березня 2016 11:19
Вчера был праздник - прощёное воскресение. А сегодня обычный день - понедельник мщения.
му му Показати IP 15 Березня 2016 21:34
Раз підпалили значіть було за що Нові куплять за наші гроші