Ситуація на дорогах Волині станом на 12:00
Міжміські перевезення працюють без перебоїв, запевняють на автостанціях. Втім, надалі спостерігається погіршення погодних умов. Зі слів дорожників, на автошляхах заторів немає, а правоохоронці закликають волинян бути уважними за кермом.
Ситуацію щодо руху громадського транспорту на міжміських напрямках проаналізувала заступник голови правління ПрАТ «Волинське обласне підприємство автобусних станцій» Раїса Модринська.
«Ми проаналізували ситуацію на наших автостанціях і побачили, що автобуси курсують згідно зі звичним графіком, навіть у віддалені села. Поки все спокійно, працюємо в нормальному режимі», - запевняє Модринська.
Загалом, на дорогах Волині немає заметів, розповідає працівник прес-служби утримання автомобільних доріг Служби автомобільних доріг у області Василь Черняк.
«Ситуація по області виглядає таким чином, що з ночі до 5-ої ранку працювало 52 механізми для розчищення доріг. Із них 33 – піскорозкидачі з механізмом розчищення дороги. Використали 490 тонн піщано-соляної суміші. Були задіяні 38 робітників. Останні статистичні дані говорять про те, що на дорогах області працює 31 механізм для розчищення доріг. Сьогодні у нас була одна скарга про замети на трасі Київ-Ковель-Ягодин. Цю проблему оперативно ліквідували. Але ми бачимо, що попереду йдуть морози та продовжуватимуться опади, тому ситуація ускладнюватиметься», - інформує Черняк.
Втім, водіїв просять без нагальної потреби не вирушати в дорогу. Зі слів працівників Головного управління Національної поліції в області, погіршення погодних умов відбуватиметься протягом семи днів.
«На території Волинської області з 04 по 10 січня 2017 спостерігається значне погіршення погодних умов у вигляді випадання снігу, сильного вітру та посилення морозу, що створюватиме на дорогах обледеніння, сильну ожележицю. Шановні водії та учасники дорожнього руху! Без потреби не вирушайте в дорогу! Не забувайте про пішоходів. Люди, що переходять дорогу, можуть спіткнутися і впасти. Тому намагайтеся не налякати пішохода різкими звуковими і світловими сигналами», - йдеться в повідомленні на офіційному сайті правоохоронців.
Також поліцейські додають, що на території області додатково виставили наряди забезпечення безпеки дорожнього руху для надання допомоги учасникам дорожнього руху в зв’язку з погіршенням погодних умов.
Зокрема, як пише ritm.tv, через різке погіршення погодиних умов значно ускладнений рух на трасі Рівне – Луцьк – Устилуг. Зокрема, водії повідомляють, що не всі фури та вантажівки справляються з значними підйомами в районі села Бронники. Саме тому рух дуже сповільнений, і часто колони автомобілів просто стоять, адже не можуть здійснити обгін, через вузьку дорогу. На трасі працює поліція, яка регулює рух та попереджає аварійні ситуації.
На трасі Рівне – Луцьк через ожеледицю буксують фури:
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Ситуацію щодо руху громадського транспорту на міжміських напрямках проаналізувала заступник голови правління ПрАТ «Волинське обласне підприємство автобусних станцій» Раїса Модринська.
«Ми проаналізували ситуацію на наших автостанціях і побачили, що автобуси курсують згідно зі звичним графіком, навіть у віддалені села. Поки все спокійно, працюємо в нормальному режимі», - запевняє Модринська.
Загалом, на дорогах Волині немає заметів, розповідає працівник прес-служби утримання автомобільних доріг Служби автомобільних доріг у області Василь Черняк.
«Ситуація по області виглядає таким чином, що з ночі до 5-ої ранку працювало 52 механізми для розчищення доріг. Із них 33 – піскорозкидачі з механізмом розчищення дороги. Використали 490 тонн піщано-соляної суміші. Були задіяні 38 робітників. Останні статистичні дані говорять про те, що на дорогах області працює 31 механізм для розчищення доріг. Сьогодні у нас була одна скарга про замети на трасі Київ-Ковель-Ягодин. Цю проблему оперативно ліквідували. Але ми бачимо, що попереду йдуть морози та продовжуватимуться опади, тому ситуація ускладнюватиметься», - інформує Черняк.
Втім, водіїв просять без нагальної потреби не вирушати в дорогу. Зі слів працівників Головного управління Національної поліції в області, погіршення погодних умов відбуватиметься протягом семи днів.
«На території Волинської області з 04 по 10 січня 2017 спостерігається значне погіршення погодних умов у вигляді випадання снігу, сильного вітру та посилення морозу, що створюватиме на дорогах обледеніння, сильну ожележицю. Шановні водії та учасники дорожнього руху! Без потреби не вирушайте в дорогу! Не забувайте про пішоходів. Люди, що переходять дорогу, можуть спіткнутися і впасти. Тому намагайтеся не налякати пішохода різкими звуковими і світловими сигналами», - йдеться в повідомленні на офіційному сайті правоохоронців.
Також поліцейські додають, що на території області додатково виставили наряди забезпечення безпеки дорожнього руху для надання допомоги учасникам дорожнього руху в зв’язку з погіршенням погодних умов.
Зокрема, як пише ritm.tv, через різке погіршення погодиних умов значно ускладнений рух на трасі Рівне – Луцьк – Устилуг. Зокрема, водії повідомляють, що не всі фури та вантажівки справляються з значними підйомами в районі села Бронники. Саме тому рух дуже сповільнений, і часто колони автомобілів просто стоять, адже не можуть здійснити обгін, через вузьку дорогу. На трасі працює поліція, яка регулює рух та попереджає аварійні ситуації.
На трасі Рівне – Луцьк через ожеледицю буксують фури:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
дорога як дорога
Показати IP
4 Січня 2017 13:01
казала колись товста баба в очках та дихаючи перегаром у вікно
Нашестя сарани в Одесі виявилося нашестям коників, – вчені
Сьогодні 00:34
Сьогодні 00:34
Назвали кількість сну, яка потрібна людям у різному віці
Сьогодні 00:16
Сьогодні 00:16
23 червня: свята, події, факти. Міжнародний день вдів та Всесвітній день інформаторів
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У Франції через рекордну спеку закривають школи та пропонують «кліматичну» відпустку
22 Червня 2026 23:40
22 Червня 2026 23:40
13-й Чілдрен Кінофест оголосив переможців
22 Червня 2026 23:20
22 Червня 2026 23:20
Рекрутинг, військова частина чи «Армія+»: у Міноборони пояснили, як можна повернутися із СЗЧ
22 Червня 2026 23:00
22 Червня 2026 23:00
Назвали регіони-лідери з реєстрацій електромобілів. Волинь – у переліку
22 Червня 2026 22:41
22 Червня 2026 22:41
За кермом автівок та на електросамокаті: за вихідні спіймали 20 п'яних водіїв
22 Червня 2026 22:22
22 Червня 2026 22:22
На Любешівщині попрощалися з Героєм Василем Душенком
22 Червня 2026 22:01
22 Червня 2026 22:01
Білоруська опозиція передала Україні тривожну доповідь: до чого готується Лукашенко
22 Червня 2026 21:42
22 Червня 2026 21:42
Гордість ліцею: випускники з Луцька склали НМТ з математики на 200 балів
22 Червня 2026 21:23
22 Червня 2026 21:23






Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.