USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Трагічна ДТП поблизу Луцька

21 Лютого 2015 17:14
Сьогодні, 21 лютого, поблизу Луцька у селі Дачне сталася трагічна ДТП. Про це інтернет-виданню «Під прицілом» стало відомо з власних джерел.

Так, приблизно о 13:20 маршрутне таксі №107 «Луцьк-Ківерці» зіткнулося з автомобілем марки «БМВ».

Як повідомляється, в результаті аварії дві людини загинули, 13 - отримали травми різної ступені важкості. В лікарню довелося госпіталізувати 11 людей.

Згідно з попередніми даними, автомобіль «БМВ» виїхав на зустрічну смугу. Відео з мережі.
Фото очевидця.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 78
qwerty Показати IP 21 Лютого 2015 18:04
За руль потрібно сідати головою а не ж*пою...
лучанка до qwerty Показати IP 21 Лютого 2015 18:31
Незарікайся! Всі під Богом ходимо!
qwerty до лучанка Показати IP 21 Лютого 2015 19:13
Ця аварія сталась із-за людської халатності а не випадково...
лучанка до qwerty Показати IP 21 Лютого 2015 19:20
А я тобі кажу незарікайся!!!!!! Ти святий? З німбом на голові ходиш?
qwerty до лучанка Показати IP 21 Лютого 2015 20:17
Це пряма неадекватність водія бумера...який вкалічив масу людей...не потрібно опиратись на релігію...
бандеровець до qwerty Показати IP 21 Лютого 2015 21:52
оце в грудні також їхали,нікуди не спішили,спокійно...і на ріному місці вїхали по саме нємогу! так,що лучанка права
Анонім Показати IP 21 Лютого 2015 18:26
Був там.Ужас просто
арпог до Анонім Показати IP 21 Лютого 2015 18:32
То 2 з ВМВ на смерть???
так до арпог Показати IP 21 Лютого 2015 18:33
на жаль
Ми Показати IP 21 Лютого 2015 19:16
Знали загиблого водія - трохи безбашений хлоп, але як людина хороший, щирий і некорисливий! Царство небесне! Співчуття рідним!
ви до Ми Показати IP 21 Лютого 2015 19:23
щирий щирий, дівку з собою на той світ захопив, та і людям біди море...
Небайдужий до Ми Показати IP 21 Лютого 2015 19:41
вічна пам'ять( а звідкі водій Bmw?
очевидець до Небайдужий Показати IP 21 Лютого 2015 19:49
з луцька
dimon до очевидець Показати IP 21 Лютого 2015 19:59
він сківерець
очевидець Показати IP 21 Лютого 2015 19:26
хто знає фамілію і імя водія бмв
горе Показати IP 21 Лютого 2015 19:49
А скільки років тим що загинули????
очевидець до горе Показати IP 21 Лютого 2015 19:52
водій з 74 р.н., а пасажирка з 73 р.н.
до до очевидець Показати IP 21 Лютого 2015 20:06
То як прізвище водія?
Саша до до Показати IP 21 Лютого 2015 20:20
Напиши мені номер машини - я напишу прізвище власника...
Анонім до очевидець Показати IP 21 Лютого 2015 20:08
так водій з Ківерець чи з Луцька
Лучанин Показати IP 21 Лютого 2015 20:19
Цікаво чи страхова оплатить лікування постраждалим пасажирам маршрутки ???
МИРОН Показати IP 21 Лютого 2015 20:26
ГЛУПИЙ
Санек Показати IP 21 Лютого 2015 20:31
Олег Лукянчук
Анонім до Санек Показати IP 21 Лютого 2015 21:36
вітя його звати було
знайома загиблих до Санек Показати IP 22 Лютого 2015 22:44
для чого ці наклепи? ОЛЕГ(((((((((((((((((( чув звін незнаю звідки він! Для чого сидити людину коли вже її немае?
Лучанка Показати IP 21 Лютого 2015 20:51
ЗВАТИ ЙОГО ВІТАЛІЙ
Анонім до Лучанка Показати IP 21 Лютого 2015 21:51
це був наш Лукянчік.царство йому небесне
Анонім Показати IP 21 Лютого 2015 21:34
коментар було видалено
Анонім Показати IP 21 Лютого 2015 21:40
коментар було видалено
Yan Показати IP 21 Лютого 2015 22:44
Їхали зі сторони Ківерець,обігнала беха так "рєзвінько", друг за кермом був і каже що якось дивно він поїхав.2 хв. і ............. Повитягували людей з маршрутки,в основному переламані носи,в бабусі рука висіла на рукаві,жіночка лежала жалілась що дуже болять ребра.Мєсєво повне. Там ще Рено Канго стояло втуляне в зад,казав водій що Бмв його втулила.
народ до Yan Показати IP 21 Лютого 2015 23:36
БМВ дивно поїхала.... Це як ? ВОДІЙ Бехи пяний????? Сто пудов!
Кент Показати IP 21 Лютого 2015 23:06
Як казав колись мій друг : на бмв не можна їхати помалу:
яяя Показати IP 21 Лютого 2015 23:13
автобус наближався помало до зупинки, фари включені, водій нормальний, часто з ним їздимо.. Кенго пострадало не дуже. Людей з маршрутки госпіталізували, 4 з них лишили в лікарні. Слава Богу БМВ не вїхало на людей на зупинці, швидкість БМВ більше як 150.....Біда...
3000 Показати IP 21 Лютого 2015 23:20
Безбашенність стала звичним явищем на дорогах. Сьогодні Рендж ровер номер 3000 пролетів на світлофорі на червоне світло. І що з того, всі знають, що за кермом неадекват. І ніхто не зупинить його. Поки біда не станеться....Сьогодні це могло бути зі мною.
бандеровець до 3000 Показати IP 22 Лютого 2015 08:07
а особливо безнаказаність стала звичним явищем! 3 дні назад вранці стою на світлофорі на Ковельскій повертати на Набережну,з правої полоси Хюндай СантаФе обїхав всіх і став посеред перехрестя (хто часто їздить то знає,що там ДАЇ постійно пасеться,і на цей раз стояли!!!) Цей кадр бачачи їх всерівно грубо нарушує правила і їде ,правда спиняють,розмова 3 секунди і відпускають... Я зупиняюся і питаю,чому ви його відпустили? Вони почали розказувати,що то сбеушник зі спецпропуском,коли побачили,що зараз буду звонити і робити кіпіш почали вибачатися,та і молоді хлопці стояли вже і не хотілося все ламати бо зрозуміло,що вони також заручники ситуації. Так вот питання,за що боролися і боримося?
Коськіни 3000 до 3000 Показати IP 22 Лютого 2015 12:54
ці хлопці на ренжах - папині синочки які висмоктують гроші у тата. Малолітні безмозглі. ганяють без правил
001 до Коськіни 3000 Показати IP 23 Лютого 2015 00:45
Жаба-національна українська тварина.
наслуханий Показати IP 22 Лютого 2015 01:53
кажуть що він дівчіну біля дубка взяв тіпа підвести до Луцька
мр до наслуханий Показати IP 22 Лютого 2015 07:34
Брехня!
знайома загиблих до наслуханий Показати IP 22 Лютого 2015 22:50
він їхав з коханою дівчиною!
Віка Показати IP 22 Лютого 2015 07:43
і знов, скоріш всього, причина: перевищення швидкості..... Хлопці, куда ви спішите, на той світ???? то ще встигнете.... майте розум!!!!!!
Володимир Показати IP 22 Лютого 2015 08:29
Людей жалко, особливо дівчину, що загинула, а мудака за кермом... це буде продовжуватись до тих пір, поки не будуть діяти закони людські для всіх. Закони фізики діють.
Яна Показати IP 22 Лютого 2015 09:28
Це не швидкість,це ГОРІЛКА і швидкість..,
Бмв Показати IP 22 Лютого 2015 10:17
Черті в людей горе а ви тут серете пасті позакривайте вічна пам'ять тобі Віталік
Володимир до Бмв Показати IP 22 Лютого 2015 10:34
Горе. Не спорю. Але сам винуватий. Забрав життя дівчини, люди травмувались. Був би чемним, такого не було б. А людей вже просто дістало. Чомусь в нормальних країнах процент аварій набагато менший, бо є розуміння того, що так не можна робити за кермом. Це все приходить з роками. А в нас 23-ти роки розвалювали державу, свідомість. Якщо ти вкрав, обманув, на..ав - це нормально, а якщо живеш по законам, то ти лох. Все до пори до часу. Закони фізики ніхто не відміняв. Життя одне і не завжди дається шанс, що цього разу пронесе. Можна ще багато писати і писати. Я не знав Віталіка, можливо він і був нормальним хлопом... але так не можна їздити, будь-які правила написанні кров"ю.
знаю дівчину до Володимир Показати IP 22 Лютого 2015 10:56
коментар було видалено
Володимир до знаю дівчину Показати IP 22 Лютого 2015 11:15
Я пишу не про дівчину. А про правила, закони, повагу до інших на дорозі учасників руху.
ПРОСТО до Бмв Показати IP 22 Лютого 2015 13:41
ГОРЯ НАРОБИВ ТВІЙ ВІТАЛІК ЗІ ШВИДКІСТЮ ПОНАД 160. А ЛЮДИ В МАРШРУТЦІ ПОСТРАДАЛИ!
знайома загиблих до Бмв Показати IP 22 Лютого 2015 22:53
ти правий !!!!!!!!!!!!!!!!! не суди і судим не будеш,,,,,,,
лучанин Показати IP 22 Лютого 2015 13:46
Такі авто треба виставляти,на показ,та проводити профрозяснювальну роботу-автомобіль не іграшка,а траса не космос!
Анонім Показати IP 22 Лютого 2015 14:27
За рульом БМВ був ківерцівський шофер Лук'янов Олександр
знайома загиблих до Анонім Показати IP 22 Лютого 2015 22:57
не мели брехнююююююююююююююю
Анонім Показати IP 22 Лютого 2015 14:31
Водій БМВ був в стані алкоголю
мама Показати IP 22 Лютого 2015 15:14
в цій маршрутці їхав пасажиром мій син, аварію можна було побачити з мого вікна. Запитання: що в цей момент мала відчувати я? До яких пір буде творитися це свавілля на дорозі? Кажете власник БМВ - хороший хлоп? То чого стільки людей через нього мають страждати. Кажуть одну жіночку прооперовано - видалили селезінку. Аварія сталася між двума зупинками і між двома пішохідними переходами. А якби на обочині ще й люди йшли на зупинку?
обс до мама Показати IP 22 Лютого 2015 15:57
щось подібне сьогодні сталось під сокиричами - купа металолому лежала на обочині може хто щось знає
Вова Показати IP 22 Лютого 2015 16:07
коментар було видалено
Вова Показати IP 22 Лютого 2015 16:15
Звертаюсь до автора тексту! Шановний, пишіть в майбутньому ( не бмв виїхало, а бмв виїхав тому, що це автомобіль, тобто іменник чоловічого роду) Уроки української мови в школі Ви не відвідували, сором Вам!
знавець до Вова Показати IP 22 Лютого 2015 16:20
Слухай, великий знавець української мови! Грамотно, чи ні - не в тому суть! Якщо ти цього не розумієш - сором ТОБІ!!!!!!!!!!!!!!
Kovpak Показати IP 22 Лютого 2015 17:59
коментар було видалено
Луцьк до Kovpak Показати IP 22 Лютого 2015 18:12
Як вистачає совісті так писати про загиблих, бидлота
Юлия Показати IP 22 Лютого 2015 18:33
Kovpak пусть Господь тебя добротой наделит. Как ты можешь так писать и о человеке который умер??? Какой бы она не была точно не тебе судить ее. Люди вы почему такие злые, упоси Господь, но где гарантия что завтра с вами или с вашими близкими не случится подобной ситуации. Будьте добрее и умейте сочувствовать !!!!
Анонім Показати IP 22 Лютого 2015 21:06
АДМІН ВИКЛЮЧИ КОМЕНТИ !!! скільки можна.... то двоє молодих людей обірвалося на тросах... коменти жуть читати((( срач не то слово.. тут ДТП загинули люди і 57 коментарів... про ЩО ??? невже совісті нема робити в себе на інет виданні... бульварську бидлоту.. де ЛЮДИ ГІРШЕ СКОТІВ
Анонімша Показати IP 22 Лютого 2015 21:51
Підтримую, анонім! Всі учасники дорожнього руху - потенційні жертви, бо сідаєш в машину чи маршрутку, чи переходиш просто дорогу - і ніколи не знаєш, що буде! Можна 20 км/год поволеньку їхати, розглядувати краєвиди у віконечку - і вляпатися в таку біду або тебе хтось вляпає! Ніхто від цього не застрахований! Якщо він був винуватий - то він заплатив сповна, і нічого йому тепер кості перемивати! Бідолага залишив малу дитину, маму! Спочивай спокійно, Віталік! а ми, твої друзі і колеги, будемо тебе завжди згадувати як хорошу людину!
мішка до Анонімша Показати IP 23 Лютого 2015 09:08
ти забудеш хто то був через 2 тижні часу, а мо й раній, навіщо це показне лицемірство?
знайома загиблих Показати IP 22 Лютого 2015 23:02
люди добрі! вірте в бога і не судіть загиблих! ЛЮБІ МОЇ ВЕТАЛЬ І ІНУСКА ,,,,,,,,,,ЗЕМЛЯ ВАМ БУДЕ ПУХОМ!
ната Показати IP 23 Лютого 2015 19:37
З ним в машині була його дружина?
ЛУЧАНКА Показати IP 23 Лютого 2015 20:02
ЯКА, ПЕРША ЧИ ДРУГА
друг Иннуси Показати IP 23 Лютого 2015 21:21
Люди!!! наскільки ж ви гнилі якщо пишете гидоту про загиблих!!! Я знала дівчину і всю її сім"ю яка загинула та була пасажиром бмв! Дуже щира та добра, завжди усміхнена та сонячна , та чудова мама 2х дітей які нажаль залишились сиротами((( Не дай Боже комусь пережити таке горе! Слідкуйте за своїм язиком , і не беріть гріх на душу говорити погані речі про людей які покинули цей світ...... Віталік і Іннуся світла пам"ять вам....
Сусідка Показати IP 23 Лютого 2015 23:06
Тому хто до 3000 -нема кому покакати чи що? Знаю іх, - не малолітні , навіть давно не малолітні. А іх батько тобі що жалівся ? Не пий не кури працюй як іх батько і собі ренжа купиш, а гляди дійсно жаба задушить
Лучанин Показати IP 23 Лютого 2015 23:11
Хай Бог простить усіх і помилує і прийме на спочинок іх душі.
Гоша Показати IP 23 Лютого 2015 23:17
Щодо правил- то на пішоходів ттоже треба устроіти облаву- сунуть де попало, позатикть уши і йде як смертнік отрешонний поперек дороги не дивлячись нікуди ніби траса тільки для нього назначена.
Чіка Показати IP 23 Лютого 2015 23:52
Почали за упокій кінчили за здравіє. Все на кучу іправедне й грішне- опредііліться,господа , про що толкуэм- про трагедію чи шо друге. Нема де поболтать ?- в парк на лавочку чи на базар до скучающих по клієнтах продавців! Нащо сипать людям соль на рани і клювать своіми вонючими дзьобами?
Х Показати IP 24 Лютого 2015 00:12
Ти , іуда заздренний , таій розмазня ублюдок вже з мозгами ? - бо всі знають що в тебе іх теж нема
Анонім Показати IP 24 Лютого 2015 00:18
Люди добрі це добре коли розсуджуємо таку ситуацію багато хто задумається після такого... А захищати виних людей нема чого,уявіть себе на місці постраждалих????((( Я думаю Бог справедливо відніся до Лукянчука Віктора. Він рухався по населеному пункті більш чим 150км/год де є пішоходи з них малі діти дідусі бабусі, розбив два невині автомобілі травмував близько 15-ти людей можливо був в стані алкогольного сп'яніння забрав з собою невине життя..... А хто тепер буде відшкудовувати це все?????? А моглоб бути і по іншому міг після його удару в рено викинути на зустрічну смугу автомобіль кенго моглиб загинути невині люди ( та як Інна) і що тоді пару років тюрьми або відкупився... І через деякій час повторював би знову.... Я неспорю біда...( але і біда невиним людям через нього... Люди добрі якщо ви є багаті або думаєте що вам все можна, то ви помиляєтеся бо перед Богом ми всі рівні і Бог рішає Жити нам на цій землі чи ні....
Ната Показати IP 26 Лютого 2015 17:30
Царство небесне їм...Нехай з Богом спочивають...Вже що сталось - не вернеш.....Але дууууже велика вина цієї дівчини, що сіла з пяним водієм в авто...Вона повигга була його стримати навпаки і відмовити від поїздки в такому стані...Могла б......Але......Нажаль.....Така доля....
знаю до Ната Показати IP 28 Лютого 2015 08:38
Ти йому наливала, що це стверджуєш! Нічого не знають, а тільки гидоту писати вміють! І без того сім'ям загиблих важко! Мало того, що поховали людей, яких любили, то ще добрі люди гадостів понаписують. Не дай Бог, комусь таке пережити. Не дай Бог, матері побачити покалічене тіло своєї дитини, дитині батька чи матір! Всі розумні поки в сторонці!
близька Показати IP 27 Лютого 2015 23:25
Люди вам не надоїло? була експертиза, Віктор п"яний не був, можливо дость? і у нього лише одна дружина, і один син!!!