USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Тролейбус №6 курсуватиме за новим маршрутом

22 Вересня 2015 10:58
Нову схему руху матиме тролейбус №6 «Вересневе-КРЗ» на прохання Луцького підприємства електротранспорту, яке обслуговує маршрут, - інформують Хроніки Любарта.

Таке рішення 21 вересня підтримав виконавчий комітет Луцької міської ради.

Таким чином, у прямому напрямку тролейбус курсуватиме за таким маршрутом: Корольова. Полонківська, Львівська, Червоного Хреста, Ковельська, Глушець, Паркова, Волі. А у зворотному – Словацького, Богдана Хмельницького, Ковельська, Червоного Хреста, Львівська, Полонківська, Корольова.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Лучанин Показати IP 22 Вересня 2015 11:54
Тобто його скорочують, а по Волі він до куди буде рухатись (до киівського майдану чи тільки до Цуму) ?
Ололо Показати IP 22 Вересня 2015 12:59
До драмтеатру, як це було з 2003 по 2009 рік.
Анонім Показати IP 22 Вересня 2015 13:25
А кто-нибудь задумался о том, что с 40-А квартала (от домов возле школы №11) в сторону "ТАМ-ТАМа" не идет НИ ОДИН троллейбус.... №8 исключается ввиду того, что у него конечная остановка (ОТСТОЙ, ОБЕД) на КРЗ!!!!!!!!!!!!
Лучанин Показати IP 22 Вересня 2015 16:20
А чому б просто не продовжити 4 до Вересневого?!! А 6 пустити з Київського майдану? Так народу було б зручніше. Але ж в нас є посадовці, щоб пхати палки в колеса... І знову виходить не нашим - не вашим! Хто з тих прохачів та затверджувачів користується тролейбусом? А вони взагалі знають з якої сторони до нього підходити? Ну коли вже хоч щось буде для людей?!!
Луцанка Показати IP 22 Вересня 2015 20:23
Краще б пустили тролейбус від Варшавського ринку по вулиці Конякіна з поворотом на Гордіюк і далі... та в зворотньому напрямку теж по цих вулицях.
Пенсіонер Показати IP 22 Вересня 2015 20:52
Владі знову дали подачку маршрутні барони бо тролейбуси всю у них виручку на себе потянули, виходить всі тролейбуси їдуть на КРЗ туди в індустріальну зону ловити привидів , а так було гарно бачити щасливих людей , які всі зранку їхали 9, 8, 6 та 5 тролейбусами з 40 кварталу. Скоро буде депо знову бастувати, що зп не платять, а самі свої маршрути здають.
паморок Показати IP 28 Вересня 2015 21:42
Романюка треба за кермо цього рогача посадити...