USD 39.40 39.73
  • USD 39.40 39.73
  • EUR 39.63 40.00
  • PLN 9.80 9.95

У Криму знайшли тіло закатованого кримського татарина

16 Березня 2014 18:37
У Білогорському районі Криму виявили труп кримського татарина зі слідами тортур. Про це УНН повідомив екс-глава Меджлісу кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв.

"Це трапилося у с. Земляничне, Білогорського району. Чоловік пропав 3 чи 4 березня. Останнє, що про нього було відомо, так це те, що він пішов до військкомату. А потім зник. І ось сьогодні знайшли його труп із явними слідами тортур. Поруч із ним були знайдені наручники, голова обв'язана клейкою стрічкою.

На тілі - всі видимі ознаки катування та тортур. Викликали міліцію, приїжджала слідчо-оперативна група. Тіло доправлене на експертизу", - сказав Джемілєв.

На фото - Мустафа Джемілєв.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
123 Показати IP 16 Березня 2014 18:56
от і понеслась(( а з нато броніки, транспорт і боєприпаси не йдуть
Оксана до 123 Показати IP 16 Березня 2014 19:14
Тебе забули спитати йти чи не йти. Москалі самі собі з його смертю оголосили джихад.
я Показати IP 16 Березня 2014 19:25
я думаю, что это провокация, чтобы поскорее начать военные действия...
123 Показати IP 16 Березня 2014 19:50
Це зробив особисто путін
Українка до 123 Показати IP 16 Березня 2014 20:25
Бійтеся Бога!!! Бога не обманути. ВСЕ МИНАЄ, ГРІХ ЗОСТАЄТЬСЯ. Схаменіться люди, ми зробилися за гроші гірше тварин. МИРУ , СПОКОЮ, МУДРОСТІ КОЖНІЙ ЛЮДИНІ ПОШЛИ БОЖЕ. ДОТРИМУЙТЕСЬ 10 ЗАПОВІДЕЙ БОЖИХ. ВЕЛИКИЙ ПІСТ. ПОКАЙТЕСЯ ЛЮДИ. ВСЕ ЗАЛИШИМО, НЕ РОБІМО ОДИН ОДНОМУ ЗЛА.
Корінний лучанин до Українка Показати IP 16 Березня 2014 20:33
НЕ ЧИТАЮТЬ БІБЛІЮ! ЗАБУЛИ про СОДОМ та ГОМОРРУ. БОГ ВСЕ БАЧИТЬ!
Анатолій Показати IP 16 Березня 2014 20:46
вашу мать! проросійські тролі, заткніться! вже немає сил читати ваші тупі коментарі! на вас вже давно ніхто не реагує. смітіть в параші з московитами.
Василь до Анатолій Показати IP 16 Березня 2014 22:06
Так не реагуй і не читай, проамерикоський троль. іди смітити в парашу до своїх пендосів. А тут Україна!!!
Анонім Показати IP 16 Березня 2014 21:23
Уже свой гимн поют на английском, полностью обевросоюзелись...Наверно печенье и бобы кончились
фіф до Анонім Показати IP 17 Березня 2014 09:02
Дай свій адресок, і будеш гімн з вибитими зубами співати.