USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Києві затримали групу, яка готувала теракт до Дня Незалежності

23 Серпня 2014 21:45
Групу, яка готувала теракти під час проведення святкових заходів з нагоди Дня Незалежності на Київщині, затримала Служба Безпеки України вчора, 22 серпня.

Про це повідомляє Еспресо.TV.

У Києві затримали 5 киян під час отримання вогнепальної зброї, а саме, 5 пістолетів Макарова. Їх вони планували використати для нападів на місця базування українських добровольчих батальйонів.

Учасники злочинної групи виготовили саморобні вибухові пристрої для вчинення диверсій на одному з об’єктів залізничної інфраструктури.

Зі слів працівників СБУ, мета диверсій - перешкодити пересуванню особового складу та військової техніки Збройних сил, а також напад на керівників організацій, які надають допомогу бійцям, задіяним в АТО.

Під час обшуку помешкання одного зі зловмисників правоохоронці вилучили складові елементи саморобних вибухових пристроїв, гранату РГД-5 та набої до пістолета.

Представники СБУ стверджують, що фінансування та координація діяльності терористів здійснювалися з Москви особами, підконтрольними Володимиру Жиріновському.

По даному факту тривають слідчі дії за частиною 1 статті 258 (терористичний акт) та частиною 1 статті 263 (незаконне поводження зі зброєю).

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
луцьк Показати IP 23 Серпня 2014 22:21
Повспливали всі уроди. Як же їх багато.
Анонім до луцьк Показати IP 23 Серпня 2014 22:45
Лично ты смог бы сделать эти фото доказательства при наличии у тебя требуемых компонентов?
Ананім до Анонім Показати IP 24 Серпня 2014 09:32
ми, на відміну від вас, кісєльовські учні, фоткаємо реалії життя. ти знову спалився, фактично визнав використання путінскою пропагандою " требуемых компонентов" - це у вас так називається зробити "вброс" сфальсифікованого матеріалу.
Анонім Показати IP 23 Серпня 2014 22:44
С пистолетом на батальон нац. гвардии? Фантазии что, совсем уже нема?
Ананім до Анонім Показати IP 24 Серпня 2014 09:36
а нам фантазія не потрібна, щоб правду показати. ти мізкі людям не пудри, взяли кацапських діверсантів, які працювали таємно у Києві, вони що, на танку мали пересуватись? до чого тут "батальон нац. гвардии?" тролю, іди виберай місце в траншеї. табличку можешь замовити наперед, бо путін від тебе відхреститься, як він відхрещувався від своїх вояк в криму, а потім визнав, від своїх вояк на донбасі - ці вже точно безіменні лишаться.
0000 Показати IP 23 Серпня 2014 23:20
Підірвати б їх на тій вибухівці щоб іншим не повадно було!
777 Показати IP 23 Серпня 2014 23:49
Подконтрольные Жириновскому, совсем с катушек слетели.
888 до 777 Показати IP 24 Серпня 2014 09:38
а що тебе дивує, жирік "тигра" купив і через кордон для сепаратюг просунув незаконно, то що йому фінансувати терористів - він сам про це не раз казав, що їм допомагає.
віра Показати IP 24 Серпня 2014 09:05
Ватнікам не подобаеться. Слава Украіні!!!
Анонім до віра Показати IP 24 Серпня 2014 11:35
А чего единственная мордашка смазана?
Ватник Показати IP 24 Серпня 2014 11:12