USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

У луцькому ТРЦ працівник впав зі сходів і важко травмувався, - ЗМІ

17 Січня 2017 16:29
У луцькому торгово-розважальному центрі "ПортCity" працівник впав зі сходів.

Про це повідомляє Волинь24.

Вночі з 10 - 11 січня сталася трагедія: бармен закладу "New York Street Pizza" випав з третього поверху. Випадок трапився на сходах "нічного" виходу торгового центру.

В результаті 20-річний хлопець Іван Ільчук отримав тяжкі тілесні ушкодження (важка травма голови та кінцівок).

Зараз потерпілий перебуває у дуже тяжкому стані в реанімаційному відділенні 2-лікарні Луцька. Кожного дня на лікування витрачається велика сума коштів.

В мережі просять допомогти врятувати хлопця:

Реквізити мами - Ільчук Світлана Миколаївна

(262 5700 0078 263)ОщадБанк.

Ільчук Сергій (тато) - 0(99)3162185

Іван Ільчук, фото з соцмережі
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Коля Показати IP 17 Січня 2017 16:38
Не розумію а хіба не власник має оплатити лікування? Не потрібні такі заклади взагалі!Тільки проблеми і грошики власнику
Блін Показати IP 17 Січня 2017 16:38
той Порт Сіті хтось прокляв чи поробив щось, чи що?!
шо знов порт-сіті? Показати IP 17 Січня 2017 16:54
шось пішла якась чорна полоса пов'язана з тим порт-сіті....
Андрій Показати IP 17 Січня 2017 17:22
якби батьки хоч трішки цікавились власними дітками,то того не траплялось! зверніться до поліції,хай надасть статистичні дані скільки туди викликів після 23.00,як правило обкурені дітки творять дива! щоб впасти в порт-сіті з третього поверху потрібно проявити не абиякі здібності у фізичній підготовці......до чого тут власники??? кожному обкуреному солому не підстелиш!
Порт Показати IP 17 Січня 2017 17:23
Ну да навіщо роботодавцю типу сіті платити . Хай люди заплатять.
Саша Показати IP 17 Січня 2017 17:52
Шановні батьки зайдіть коли небуть за порт сіті або в двори будинків за ним ви втратите дар мови
Іван Показати IP 17 Січня 2017 17:56
Шкода що так сталося але це не працівник Порт Сіті а відвідувач боулінгу де вживали спиртне. а те що він офіціант кафе Нюйорк так вони орендують приміщення в ТРЦ до чого керівництво Порт Сіті тоді?
Нерезидент Показати IP 17 Січня 2017 18:19
Жах,оце крайіна,оце люди.Та в любій крайіні європи з власника закладу де працівник травмувався три шкури зняли б ,якщо вина його.Як можна в цій ........ жити??Люди!!!
Даша до Нерезидент Показати IP 17 Січня 2017 20:14
Це не працівник, а звичайний відвідувач. Який напився і заточувався... Тому відповідальність він сам за себе несе.....
Айя до Даша Показати IP 17 Січня 2017 21:02
Тобі не соромно, , Одарко? Хлопець лежить в тяжкому стані, Горе батькам, а ти се....ш його.
даша до Айя Показати IP 17 Січня 2017 23:14
Я співчуваю батькам... Допоможу... Просто бісить одне, не правду написали в статті і всі винуватять керівництво.... Їхня вина те що боулінг так високо.... Дивіться люди за собою... І перед тим як боати бутилку в руки, майте міру
Да уж до даша Показати IP 18 Січня 2017 00:16
Взагалі то працівник
Ira Показати IP 18 Січня 2017 07:48
Даша , не знаючи обставин, для чого пишиш цю хр*нь? Якраз це працівник після робочого дня! Ніхто не п'яний і ні обкурений! Бог тобі суддя.
Коза до Ira Показати IP 18 Січня 2017 19:51
А чому він впав? Нічний вихід - це на вулиці чи всередині сходинки? Він послизнувся чи його штовхнули? Якщо всередині, то як там можна пролетіти 3 поверхи, там же здається вузька щілина між сходинковими рядами? Роботодавець нічого не винен, якщо це було в неробочий час. Власник ТЦ винен, якщо там було слизько чи не вистачало огородження, освфітлення. Або винен сам хлопець чи хтось з його оточення. Камери є на місці події? Р.S.: а так справді, хто має змогу, допоможіть хлопцю - кошти в лікуванні зайвими не будуть.
Admin Показати IP 18 Січня 2017 08:14
Даша, побійся Бога. Не знаючи обставин, для чого таке писати? Хлопець був дійсно після робочого дня, чекав товариша зі Страйк кафе. Через необережність стався трагічний випадок. Ніхто не п'яний, ніхто не обкурений! Давайте краще допоможемо батькам пенсіонерам! В сім'ї біда! А Івану бажаю швидкого одужання!
56 Показати IP 18 Січня 2017 09:52
Сьогодні призначена друга складна операція Івана. Давайте підтримаємо і допоможемо хлопчин! Головне віра! Хай Ангел охоронець ніколи тебе не залишає!
Анонім Показати IP 18 Січня 2017 10:30
Немає нічого дивного. Ще за совєтських часів завжди було так, що людина травмується на робочому місці, а їй в кращому випадку запишуть, що це сталося по дорозі до дому або на роботу. А в гіршому взагалі заставлять написати заяву, що був у відгулі. А роботодавець має відповісти. і оплатити. Так в Європі. І це добре.
Міра Показати IP 18 Січня 2017 17:02
пити треба менше....здорових глузд включити і подумати - як випасти з сходів якккк?
Коза Показати IP 18 Січня 2017 20:01
Теж так спочатку подумала, але в житті всяке буває. Фото сходинок в студію, тоді буде ясно.
Xtd до Коза Показати IP 19 Січня 2017 22:46
Ви , що відео не дивились? Хоча мені здалося, що його випадково штовхнув напарник...