USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

У Луцьку Hyundai та Cherry не поділили перехрестя. Фото

26 Червня 2018 10:29
Дорожньо-транспортна пригода за участю двох легковиків сталася зранку 26 червня в Луцьку.

Про це у групі «Автоандони Луцька» повідомив Макс Ва.

Так, близько 10 години на перетині вулиць Огієнка та 8 березня зіткнулися Hyundai та Cherry.

Як видно на світлинах, у автомобіля Cherry внаслідок зіткнення зі сторони водія повністю пом’ятий бік.

На місце події викликали також «швидку», проте, як стало відомо Інформаційному агенству Волинські Новини, постраждалі відмовилися від госпіталізації.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
ad Показати IP 26 Червня 2018 10:44
Блях нема? Розходимся....
Євробидло до ad Показати IP 26 Червня 2018 11:09
То ж бачиш що ніхто не втік з місця ДТП - значить немає блях.
da до Євробидло Показати IP 26 Червня 2018 11:29
Бідняжка.... Їх же так тяжко шукати. Ще ніодного не найшли
Євробидло до da Показати IP 26 Червня 2018 11:36
Я розумію що ви бляхарі постійно порушуєте закон (будь то прострочена бляха, чи хабар на кордоні, чи втеча з місця ДТП), але культурні і заможні люди не втікають з місця ДТП, так як мають страховку і фінанси компенсувати завданий ущерб..... навідміну від Вас, бомжів.
fa до Євробидло Показати IP 26 Червня 2018 11:50
Скажи це культурному і заможному Мігасу) Да да, тому самому, пяному укрбляхарю який на пішохідному переходу збив двох людей зі спущеними штанами коли йому маленькими ручками теребонкали за кермом, який поїхав дальше і добив ще пару авто. Бачиш, навіть з твоїх правил бувають виключення) Ще будуть в тебе аргументи? Мб статистику піднімеш, де буде вказано скільки ДТП було, скільки втікло і тд. В процентному співвідношенні. Мб тоді побачиш, що ти пишеш просту ахінею)
Євробидло до fa Показати IP 26 Червня 2018 12:00
Не відповідатиму на твій провокаційний пост.
ff до Євробидло Показати IP 26 Червня 2018 12:04
Слів защітан?
Євробидло до ff Показати IP 26 Червня 2018 12:27
Атавіста та та та?
f до Євробидло Показати IP 26 Червня 2018 12:45
На більше я і не розраховував)
Євробидло до f Показати IP 26 Червня 2018 13:01
На більше ти і не заслужив.
ff до Євробидло Показати IP 26 Червня 2018 13:21
Слів защітан! )
Проти Показати IP 26 Червня 2018 11:39
На тому перехресті кожен місяць кілька аварій. Не вже не можна прийняти якісь міри, хоч положити поліцейського.
666 до Проти Показати IP 26 Червня 2018 12:07
Треба там поставити поліцейського!