USD 39.62 39.95
  • USD 39.62 39.95
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У Луцьку біля школи собаки кидалися на дітей

23 Грудня 2020 12:01
У Луцьку біля ЗОШ № 20 безпритульні собаки кидалися на дітей.

Про це стало відомо сьогодні, 23 грудня, під час пленарного засідання позачергової 2-ї сесії Луцької міської ради.

Як повідомив депутат Луцької міської ради Євгеній Ткачук, днями біля ЗОШ № 20, що знаходиться на вулиці Шота Руставелі у Луцьку, трапився прикрий інцидент.

«У шкільному дворі «звелось» багато собак, які гавкали і кидались на дітей», – розповів обранець громади.

З його слів, це викликало неабиякі скандали серед місцевих мешканців, оскільки, «одні жителі кричали не чіпати собак, а інші – забрати їх».

Натомість, директорка КП «Ласка» Оксана Богданюк зазначила, що проінформована про цю ситуацію.

«Уже другий день ми відпрацьовуємо район ДПЗ, відловлюючи безпритульних собак», – зазначила вона.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
К. лучанин Показати IP 23 Грудня 2020 13:33
Тільки посмійте тронути собачок, руки повідкручуємо.
Перехожий до К. лучанин Показати IP 23 Грудня 2020 13:48
Якщо вкусить - і тобі і собакам голови відкритим.
К. лучанин до Перехожий Показати IP 23 Грудня 2020 14:40
Я заяву в міліцію напишу тоді, за жорстоке поводженння з тваринами. У нас корупціонерів не судять, а таких живодьорів на раз.
Ігор луцький до К. лучанин Показати IP 23 Грудня 2020 14:39
Заберіть собі додому.
Перехожий до К. лучанин Показати IP 23 Грудня 2020 19:10
То ти пропонуєш, щоб вони кусали, а я стояв дивився? Забирай додому і там хоть а ср...ку їх цілуй. Будете агресивно поводитись - буде самозахист.
!!! Показати IP 23 Грудня 2020 14:46
Молодці!!!! Спочатку люди собак не стерилізують, вивозять, викидають, а тоді жаліються, що ті ж собаки кусають їхній дітей!!!!! А відповідати кому?????? Ну звісно, Ласка винна!!!!!!!!!!! Хто ж ще??????Коли нарешті це закінчиться!!!!!!!!!!!!
Лучанка Показати IP 23 Грудня 2020 16:20
Ласка стерилізацію проведе і назад привезе, нічого незміниться. Доки люди не почнуть стерилізувати домашніх тварин, доти нічого не буде. Нам в місто їх і звозять бо думають що тут притулок. В нас не місто вже а звіринець . Кому шкода хай собі забере, або зведуть притулок для тварин. Зробили з міста гадюшник. Того року Ласка просила гроші з міського бюджету пару мільйонів, обіцяла зменшити популяцію тварин, а натомість їх ще більше стало
Ольга Показати IP 24 Грудня 2020 08:27
Їх привозять і викидають господарі, живу на мкб, ледь не кожен день зявляються нові собаки, це кошмар.
Ольга Показати IP 24 Грудня 2020 08:29
Причому не стерилізовані, народжують, але добре, що не агресивні.