У Луцьку нацгвардійцям військової частини 1141 вручили подяки
Із нагоди 31-ї річниці заснування в\ч 1141 Національної гвардії України відбулося вручення відзнак кращим військовослужбовцям цього підрозділу.
Про це повідомлии у Луцькій міській раді.
«Від себе особисто і від усієї нашої громади вітаю вас із черговою річницею створення військової частини. Дякую вам за службу, за захист України, за те, що не зважаючи на всі небезпеки, ви з честю виконуєте свій обов’язок – захищаєте український народ і забезпечуєте нашій громаді відносно мирне життя. Бажаю вам міцного здоров’я, підтримки від сімей, від колективу, один від одного і якнайшвидшого переможного справедливого миру», – сказав міський голова Ігор Поліщук, вручаючи Подяки.
Своєю чергою командир частини, підполковник Володимир Олійник подякував міському голові за систематичну підтримку підрозділу. «Дякую, що ви нас чуєте, підтримуєте і постійно поруч. Хочу нагадати, що військова частина 1141 створена тут, у Луцьку, у 1994 році без «совєтської» історії. Продовжуємо виконувати службово-бойові завдання, готові боронити край і захищати український народ спільно», – сказав командир.
Читати ще: Рідним загиблих Героїв з Волині вручили їхні посмертні нагороди
Загалом подяками Луцького міського голови сьогодні було відзначено 6 військовослужбовців Нацгвардії. Четверо з них з них отримали їх особисто. Дві інші передано для вручення особовому складу, який виконує бойові завдання на Донецькому напрямку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомлии у Луцькій міській раді.
«Від себе особисто і від усієї нашої громади вітаю вас із черговою річницею створення військової частини. Дякую вам за службу, за захист України, за те, що не зважаючи на всі небезпеки, ви з честю виконуєте свій обов’язок – захищаєте український народ і забезпечуєте нашій громаді відносно мирне життя. Бажаю вам міцного здоров’я, підтримки від сімей, від колективу, один від одного і якнайшвидшого переможного справедливого миру», – сказав міський голова Ігор Поліщук, вручаючи Подяки.
Своєю чергою командир частини, підполковник Володимир Олійник подякував міському голові за систематичну підтримку підрозділу. «Дякую, що ви нас чуєте, підтримуєте і постійно поруч. Хочу нагадати, що військова частина 1141 створена тут, у Луцьку, у 1994 році без «совєтської» історії. Продовжуємо виконувати службово-бойові завдання, готові боронити край і захищати український народ спільно», – сказав командир.
Читати ще: Рідним загиблих Героїв з Волині вручили їхні посмертні нагороди
Загалом подяками Луцького міського голови сьогодні було відзначено 6 військовослужбовців Нацгвардії. Четверо з них з них отримали їх особисто. Дві інші передано для вручення особовому складу, який виконує бойові завдання на Донецькому напрямку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Звинувачення у катуваннях та небойові втрати: командира полку «Скеля» відсторонили з посади на час розслідування
Сьогодні 20:25
Сьогодні 20:25
Трагедія на Дністрі: на Буковині знайшли тіла трьох потопельників, ще одну дитину шукають
Сьогодні 19:27
Сьогодні 19:27
Зеленський: Білорусь біля кордону з Україною завершує будівництво доріг і бази для боєприпасів
Сьогодні 19:08
Сьогодні 19:08
Які сигнали організму не варто ігнорувати в першу чергу
Сьогодні 18:48
Сьогодні 18:48







Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.