USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку нетверезий батюшка потрапив у ДТП. Фото

31 Березня 2017 08:12
Дорожньо-транспортна пригода, яку спровокував нетверезий батюшка, трапилася у Луцьку на вулиці Ковельська.

Про це у Фейсбук написав лучанин Ілля Токаренко.

Зі слів лучанина, вчора, 30 березня, троє нетверезих священиків на автівці «Део Ланос», рухаючись вулицею Ковельською, влетіли у легковик «Шкода Октавіа».

«Почали тикати моєму другові не 200 гривень, а американські долари! По-справедливості не хотілося гадощів, но ці Херувими збиралися відкупитися і їхати далі. Власник «Шкоди» одразу подзвонив на 102», - розказує далі Ілля.

Патрульні, які прибули на місце події, запропонували водіям пройти тест на вміст алкоголь. Токаренко зауважує, що водій-священик відмовився це зробити. Відтак, патрульні повезли його на освідування у наркодиспансер. Як вдалося встановити, у водія-порушника, в крові виявили 1,6 проміле алкоголю.

«Шановні друзі, я написав у такому контексті, не для вияснень патріархатів, чи приналежності до релігій. Основна мета мого допису, попередити вбивць на дорозі!» - додав Ілля Токаренко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
Bich Показати IP 31 Березня 2017 08:24
Попи постять напевно???
Отці до Bich Показати IP 31 Березня 2017 11:05
Пробачте, перепост илися. Каємося! Зірвалися...
233 до Bich Показати IP 31 Березня 2017 11:17
Московський патріархат!!!
До 233 до 233 Показати IP 31 Березня 2017 12:35
В Україні всі громади українські. Єврейські, католицькі і мусульман теж. На початку завжди написано: українська! Патріархатів в Україні нема. Є самодіяльний- КПРС. І є УПЦ Київської митрополії. Ще придумай що ссср в Україні існує. Мене зачепив стан доріг більше... недавно дізнався, що наші водії приймають спиртне- для хоробрості на дорогах і ямах!
МВ до Bich Показати IP 31 Березня 2017 17:04
Хто без гріха, киньте камінь... Люди,хто б це не був... НЕ ЗАСУДЖУЙТЕ((( бо дуже часто, хто осуджує ..впадає в той самий гріх..ніхто з нас не застрахований від завтрішнього дня... де може з нами, рідними статися теж саме Не можна іздити пяним за кермом, людина понесе за це відповідальність- це юридичний факт Але тому, хто вчинив такий злочин, то навчання на все його життя... ПОМОЖИ ЙОМУ БОЖЕ!!
Green до МВ Показати IP 31 Березня 2017 18:03
Всі ми грішні на землі.Але отаким святошам кланяємся,руку цілуємо....Може варто придивитися кому ми кланяємся
олег Показати IP 31 Березня 2017 08:47
попи напостились і **по дєвочкам захотелось * * ..а тут машина на перешкоді стала. Обламалось попам! щось забагато по Луцьку церков і попів !
Отці до олег Показати IP 31 Березня 2017 11:07
Ми колєгу підвезти хотіли. А тут чорна...машина!
Хрен собачий до Отці Показати IP 31 Березня 2017 20:03
Чорна машина з рогами і хвостом?..Мабуть з самого пекла.. :)
Антіхрист Показати IP 31 Березня 2017 08:49
дивлячісь на усі попівські рожі не один не поститью
Гройсман Показати IP 31 Березня 2017 09:06
лицемірні жлоби
Супер Показати IP 31 Березня 2017 09:20
Я рахую, в цій новині прекрасно все :)
Несуперу до Супер Показати IP 31 Березня 2017 12:25
Правильно: Я вважаю. Рахують гроші. Скільки тобі вже казати. На себе подивись.
Чікінорріс Показати IP 31 Березня 2017 10:19
Мацуо Басьо перевернувся в гробу і написав хоку: О, батюшка, безстрашним будеш ти, Коли перед поїздкою на Део Ланосі Чекушку й*бнеш....
Рріс до Чікінорріс Показати IP 31 Березня 2017 11:01
Хока: себе ніхто не бачить... безстрашні ті хто людиною збереже себе в часи алколізаціі
Анонім до Рріс Показати IP 31 Березня 2017 12:06
мені і не потрібно бачити нічого, бо вистачає у новинах трьох п*дарасів, які забули трошечки про піст =))))) п"яний за кермом - вбивця!!! чуєш, може ти прислужник у тій церкві, де ці чудіки-недобатюшки "служать" Богу??? =)))))
Glover Показати IP 31 Березня 2017 10:52
Святой дух, очень калорийный!!!
отці Показати IP 31 Березня 2017 10:58
Господи і людоньки! Простіть. Каємось!!! І помоліться за нас.
Отець Олександр Показати IP 31 Березня 2017 11:04
Покайтесь грішники.
Наталя Показати IP 31 Березня 2017 11:08
Звичайно,це все дуже погано і потрібно по Закону наказувати таких людей,але ця стаття-звичайне глузування.Пробачте,але це ще більший гріх для тих хто насміхається і зловтішається.Тому ми не знаємо,що чекає кожного з нас.
ДЛ до Наталя Показати IP 31 Березня 2017 12:19
Не захищай московського попа!!!
атеїст Показати IP 31 Березня 2017 11:54
очевидно що священники з КП адже як свідчить практика гріхи МП відразу оголошують в інтернеті і називаються навіть поіменно
Наталі Показати IP 31 Березня 2017 12:38
Я тебе люблю! Розумниця
Месник Показати IP 31 Березня 2017 15:24
Нічого особистого,просто бізнес.Всі церкви на жаль-це чисто бізнес.Для чого мені посередник,якщо я хочу звернутися до Бога?
Інна Показати IP 2 Квітня 2017 20:18
Стаття написана з ентузіазмом. Пане Токаренко якщо ваш друг став учасником ДТП а вас там особисто не було, то не потрібно писати що вам в голову збреде. Майте повагу. Вогняна колесниця Ланос, звір з пекла та екзорцизм тут абсолютно ні до чого.
Свідок-пішохід. Показати IP 3 Квітня 2017 09:22
Ілля Токаренко - людина примара. А водій ауді швидко затормозив і спровокував аварійну ситуацію з Део, що видно на фото. Авто ауді зовсім не пошкоджено. Очередна підстава або заказуха для пліток і філософії. В цьому спору немає. В житті всяке трапляється, але Токаренко хоче собі рейтинг підняти в фейсбуці. Не цим славу собі заробляти треба. Хоча такі люди як він йдуть на все заради понтів, що видно зі статті. Соромно має бути за таке, а не радісно як від кайфу.
АНДРІЙ Показати IP 27 Квітня 2017 03:21
По-перше патріот ніколи не буде насміхатися з вітчизняного авто! По-друге християнин ніколи не буде радіти чужій біді! По-третє священик намагався АДЕКВАТНО компенсувати витрати на ремонт дорогої іномарки!!! А НЕ дорогому пану Токаренко,який також водить авто, має бути соромно ! Може завтра буде на місці отця, в житті всяко буває!
Знавець Показати IP 28 Квітня 2017 12:06
Ілля Токаренко - це фейк, повний диб..л, який сам підстроїа аварію. Люди не ведітьтся на того л**а. Це йому треба для виборів. Він психічно хворий. https://www.volynnews.com/news/society/luchanyn-pomyvsia-u-miskradi/