USD 39.75 40.09
  • USD 39.75 40.09
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.92

ДТП у Луцьку: п’яний військовий комісар намагався втекти з місця аварії

27 Вересня 2016 02:34
Військовий комісар Маневицького району, підполковник Віктор Павлик у Луцьку на автомобілі врізався в машину таксі і втік з місця аварії.

Про це повідомляє Волинь 24.

ДТП трапилася близько 21:00 години по проспекту Грушевського поблизу повороту на вулицю Шухевича.

Машина врізалася у задню частину автомобіля таксі, водій "здав" назад - і поїхав геть.

Постраждалий таксист передав рацією колегам інформацію про те, що сталося і як виглядає автомобіль. Таксисти затримали автівку військового по проспекту Перемоги поблизу історичного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Після цього викликали поліцію.

З'ясували, що за кермом був військовий комісар Маневицького району Віктор Павлик.

В той час, коли поліцейські оформляли протокол, чоловік спробував втекти. Його наздогнали представники «Самооборони», які теж прибули на місце пригоди – і привели назад.

Від проходження тесту на алкоголь і на місці події, і в наркодиспансері чоловік відмовився, чим автоматично, згідно із законом, визнав себе п’яним. Окрім того, у комісара помітили зовнішні ознаки сп’яніння.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 39
упс Показати IP 27 Вересня 2016 06:52
Цiкаво чи зможе порiшати питания.на фото лежить 2 водiйських посвiдчення?
саша до упс Показати IP 27 Вересня 2016 08:33
техпаспорт старого зразку
упс до саша Показати IP 27 Вересня 2016 11:04
на машині нові номера і старий техпаспорт?
vasia Показати IP 27 Вересня 2016 07:31
молодці -таксисти!, але на 1 фото розголошення персональних даних, а це порушення Закону. І ще, яким Законом "автоматично" водій визнав себе п'яним???? сАваков хоче - "Імператив презумпції правоти поліцейського - Спочатку підкоряйся поліцейському - потім оскаржуй" , а Конституція в Україні є?-але нажаль Авакови її знищують ..
Ого до vasia Показати IP 27 Вересня 2016 08:34
До одного місця ті персональні дані, Через таку демократію Україну прос*раєм
123 до vasia Показати IP 27 Вересня 2016 08:42
Учи матчасть. Відмовляєшся проходити експертизу - маєш як за п'янку. Так завше було.
до 123 до 123 Показати IP 27 Вересня 2016 09:33
тож пішіть , що склали протокол по 130, а це як за алкогольну чи наркотичнуп’янку. Читаючи Кодекс, я можу сказати що водій був під кайфом в наркотичному сп’янінн!!
lola до vasia Показати IP 27 Вересня 2016 08:50
Немає ніякого порушення розголошення, адже на особу складені протоколи та винесені постанови, таким чином особа визнана винною у вчинені правопорушення, а отже її ПІБ та обсавини події можуть бути розголошені.
до lola до lola Показати IP 27 Вересня 2016 09:19
Не допускаються збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди!!, особа є військовим крім того!!! (тут і рік народження і автомобіль, і місце народження і т.д.)
емм до lola Показати IP 27 Вересня 2016 09:45
Винною особу може визнати тільки суд
коля до vasia Показати IP 27 Вересня 2016 12:19
вася старий мусарок, не пройшов атестації?
Калігула Показати IP 27 Вересня 2016 07:43
Повний дим-шикидим !!!
Водій Показати IP 27 Вересня 2016 08:54
На першому фото лобове ніби як ціле, на останньому вже пошкоджене. Явно не від зіткнення з іншим автомобілем.
Укроп до Водій Показати IP 27 Вересня 2016 10:26
На першому просто погано видно. Мабуть свею довбешкою розтовк.
Знайомий. Показати IP 27 Вересня 2016 09:14
Звісно, не виправдовую Павлика. Але знаю його особисто - хороша людина. Тримайся, Віктор Гаврилович.
Бігун П.М. до Знайомий. Показати IP 27 Вересня 2016 09:40
" Хороша " люди втікає , скоївши шкоду іншому водієві ...Це хаміліон , який себе показав при найменшій небезпеці , це трус з заячим серцем !!!
Знайома. до Знайомий. Показати IP 27 Вересня 2016 09:52
Підтримую, хороша людина. Також не виправдовую. Але я не його посада, то б ніхто і не звернув уваги на те дтп.
Іван до Знайома. Показати IP 27 Вересня 2016 18:09
Якби по твоїх близьких проїхалося це мурло то ти звісно не звернув би увагу.
Своя до Знайомий. Показати IP 27 Вересня 2016 09:56
Хороші люди під мухою за кермо не сідають!
Укроп до Знайомий. Показати IP 27 Вересня 2016 18:06
Напевно хороше тріпло і хильнути не дурень, так і захищав нас , дристанув і тікати. Натуру не переробиш!
Петро Показати IP 27 Вересня 2016 09:28
Повністю підтримую коментар "знайомий" - Віктор Гаврилович щира, добра і порядна ЛЮДИНА!!!!!!!!!!!!!!!
Громадянин Показати IP 27 Вересня 2016 09:53
Той х. й роздав повістки нормальним хлопцям які потім гинуть на війні а сам їздить пяний пл луцьку. На Нари ган...на
Укроп до Громадянин Показати IP 27 Вересня 2016 10:36
ПІДТРИМУЮ відправляє хлопців отримує за це премію і пропиває (ці гроші боком вилазять). І що відмаже зараз Линдюк чи ні????
читачка Показати IP 27 Вересня 2016 10:08
Насправді їздять жахливо дуже багато хто, добгі роки п"яний за кермом це була норма, невже це може так швидко змінитися.
Володя Показати IP 27 Вересня 2016 10:34
Воєнкому мінус. За те що попався.
Анна Показати IP 27 Вересня 2016 11:34
Щира, добра, порядна людина пошкодила чуже авто у якому сидів пасажир. Ще й хватило щирості та доброти втікти з місця пригоди. Сором!!! Потрібно кожного, хто керує авто в пяному вигляді, фото розміщати на сайтах щоб, знали "героїв" в обличчя незалежно від їх посад та статусів. А ми переживаємо про збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди.
Командувач Показати IP 27 Вересня 2016 12:02
Це підстава, Павлік взагалі не пьє, він майстер спорту і відмінний офіцер ...
Арсен до Командувач Показати IP 27 Вересня 2016 14:04
потрібно нагородити таксиста пістолетом!!
Янкі Показати IP 27 Вересня 2016 12:17
Ганьба!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Гунчик, збирай нараду, тож твоя стихія!!!!
Заступник комісара Показати IP 27 Вересня 2016 12:22
Якщо це підстава, то справа честі що цій таксист разом з його подельніками - свідками через місяць будуть гнити на Рівенському учбовому центрі , а потім у зоні АТО...
військовий Показати IP 27 Вересня 2016 14:03
Якби не його посада ніякого шуму і не було б...!!! Це ж він пяний їздив не при виконанні службових обов"язків "хоча це не виправдання". Нехай по закону тепер і відповідає штрафом та позбавленням водійських прав , думаю тепер буде наукою для всіх.
Фаріон Показати IP 27 Вересня 2016 15:12
Прочитала всі коменти, з правописом просто ж.....па. Згадайте (вивчіть) українську мову, а потім коментуйте. Якщо з правописом тугенько - то подумки коментуйте, не ганьбітяся.
Остап до Фаріон Показати IP 27 Вересня 2016 15:30
Ви вже вивчили, не ганьбітяся. Краще досконало не знати правопису, ніж пяним їздити за кермом. люди мають право висловлювати свою думку так як вміють і можуть
до фаріон Показати IP 27 Вересня 2016 15:27
погоджуюсь! але у тебе з укр мовою проблеми також!!!!
Луцьк Показати IP 27 Вересня 2016 17:01
Клас дожились таксисти ловлять а поліція дрочи..ь
Андрій Показати IP 27 Вересня 2016 19:20
всі кричать а хоть хтось помітив де стояло таксі?? на проїзжій частині та скоріше всього без габаритів як вони постійно стоять)) винний в тому що пяний сів за руль і зробив ДТП це може статись з любим, забрати права і штраф дати. Мужик не косив від армії а пройшов її сповна і в пяному угарі наговорив ерунди) хоча щось простого алкаша яких ловлять кожен день так не фоткали і на камеру не знімали)) повезло Павлику або ж "друзяки" підсуетились)))
військовий до Андрія Показати IP 28 Вересня 2016 15:20
на рахунок "друзяк" підтримую повністю, бо шось дуже оперативно всі зібрались і відео зняли і фото є...і представники Самооборони тут як тут... Дивно!!!
упс до військовий до Андрія Показати IP 29 Вересня 2016 06:25
Схочете сказати що всi сидiли в засадi i ждали бухого военкома?поки вiн скоiть злочин?
ігор Показати IP 28 Вересня 2016 17:52
Всі хто знає Павлика в своїй більшості знають його як порядного, грамотного, сміливого офіцера. Те, що сталося звісно не добре, але не поливайте його брудом.