USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Лучанка заявляє, що її побив підприємець за зауваження про роботу його центру в локдаун. Відео 18+

15 Січня 2021 16:11
Лучанку Ірину, яка зробила зауваження щодо роботи комп’ютерного центру, підприємець Едуард Шаульський вдарив в обличчя. Натомість сам підприємець запевняє, що конфлікт між жінкою, її сім’єю та й загалом жителями під’їзду будинку триває давно, а постраждалим є саме він.

Про подробиці інциденту Інформаційному агентству Волинські Новини повідомила лучанка Ірина, яка мешкає в будинку на проспекті Волі, 5, в підвальному приміщенні якого й знаходиться комп’ютерний центр.

Інцидент трапився 14 січня близько 16:45.

Зі слів жінки, саме ударом в обличчя підприємець відреагував на зауваження з приводу роботи центру під час локдауну.

Увага! Відео містить ненормативну лексику та сцени насилля!
«Моя неприємна пригода розпочалася вчора, 14 січня. Коли я повернулася з сім‘єю додому, то помітила порушення локдауну в комп‘ютерному центрі, що знаходиться на проспекті Волі, 5. Власником цього центру є Едуард Шаульський. Я вирішила зафіксувати це порушення на телефон, знявши відповідне відео. Помітивши, як людина розраховується готівкою за надання послуги, я зробила зауваження відвідувачці, яка вийшла з приміщення центру. У той час Шаульський побачив, що я спілкуюся з його відвідувачем, вийшов на двір і почав мене ображати. Після того, як відвідувачка пішла, він підійшов до мене, а я була з дитиною, і сильно вдарив мене в обличчя. Я ледве втрималася на ногах. Уявіть, що я відчувала у цей момент і якою була реакція у мого сина. У той час Шаульський спокійно спустився на своє робоче місце працювати далі», - розповіла журналістам Волинських Новини пані Ірина.
Жінка зазначили, що після прикрого інциденту одразу викликала поліцію.

«За декілька хвилин повернувся мій чоловік, а син розповів йому, що «Едік вдарив маму». Мій чоловік, ледве стримуючи емоції, підійшов до офісу винуватця і сказав йому, щоб він залишався на місці до приїзду поліції та вирішення проблеми. У той час кривдник саме збирався покинути приміщення, не дочекавшись наряду патрульної поліції. Після цього підприємець накинувся на мою сім‘ю, почав кидатися тяжкими будівельними предметами та бити нас палицею. Мій чоловік, захищаючи нас з сином, заштовхав кривдника назад в його підвальне приміщення. На сходах Шаульський послизнувся і впав. Потім ми пішли додому, де чекали на наряд поліції. Після прибуття патрульних я надала пояснення та відеодокази. Після цього працівники поліції направили мене до травмпункту для зняття тілесних ушкоджень. Я сподіваюсь, що цей жінконенависник нарешті знайде своє покарання у суді!» - обурюється жінка.Проте у коментарі виданню Конкурент Едуард Шаульський розповів, що конфлікт між ним і пані Іриною триває уже давно. З його слів, учора жінка підійшла до входу в приміщення інтернет-центру бізнесмена і почала його обзивати, а потому сталася сутичка. Проте підприємець зауважив, що побили його, а не він. Зі слів Едуарда, чоловік Ірини спершу вдарив його ногою, а потім накинувся з кулаками. Зауважив, кадри, які ширяться соцмережами, вигідно «вирвані» з відео. Насправді повна картина була зовсім інша.

Проте, як вдалося з’ясувати журналістам, піднімає руку на жінок підприємець вже не вперше.

Так, у 2018 році чоловіка притягували до адміністративної відповідальності за дрібне хуліганство.

А наприкінці 2019 року в Луцькому міськрайонному суді Волинської області розглядали справу за ч. 2. Ст.. 125 ККУ від постраждалої Тетяни Дацишиної, якій Едуард Шаульський наніс легкі тілесні ушкодження.

Так, наприкінці 2019 року у Луцькому міськрайонному суді Волинської області розглядали справу за ч. 2. ст. 125 ККУ від постраждалої Тетяни Дацишиної, якій Едуард Шаульський наніс легкі тілесні ушкодження.
Також у 2018 році чоловіка притягували до адміністративної відповідальності за дрібне хуліганство.
Що ж до інциденту 14 січня, то відомо, що підприємець написав заяву в поліцію та зняв побої. В управлінні ГУ НП у Волинській області підтвердили, що таке звернення було. Поліція зареєструвала відомості за статтею 125 Кримінального кодексу України на чоловіка пані Ірини, адже він завдав підприємцю серйозних ударів. Кажуть, зареєструють і той факт, що підприємець штовхнув жінку.

А от чи справді центр працював під час локдауну, як скаржилася жінка, перевірить дільничний.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 46
Лучанин Показати IP 15 Січня 2021 16:30
о, Едік ще той бешкетник!
Дед до Лучанин Показати IP 16 Січня 2021 08:33
А атавісти ще ті атавісти
Юра Показати IP 15 Січня 2021 16:37
сама провокувала
лучани до Юра Показати IP 15 Січня 2021 16:42
Ніхто немає права навіть пальцем чіпати, тепер горе бізнесмен полиняє на декілька тисяч грн за розмахування кривими граблями.
Lego до лучани Показати IP 16 Січня 2021 18:33
Хто ще полиняє покаже суд...
Kolego до Lego Показати IP 17 Січня 2021 12:03
ну, явно не синок прокурора
лучани Показати IP 15 Січня 2021 16:41
Його вже судять за хуліганство з середніми тілесними.
Іван Показати IP 15 Січня 2021 16:56
Не дають можливості у нашій краіні працювати малому бізнесу. Зайшло щось Ірі та давай нищити.....
король данило Показати IP 15 Січня 2021 17:22
таня д завжди тріпає нерви підприємцям з метою отримати особисту вигоду , або просто пропіарити вид громадської активістки ( під цим прикриттям вивчає ситуацію по потенційній жертві). рекомендую записувати таємно на відео її чіпляння та здати в поліцію за корупцію. сам дуже шкодую що не зробив в свій час цього.
Дзін дзя до король данило Показати IP 15 Січня 2021 19:26
Моя схема.
Дед до король данило Показати IP 16 Січня 2021 08:35
Такі да
Барон Показати IP 15 Січня 2021 17:39
Ця циганський сім'я така. Хоче Роман бути бароном. Але я йому не дозволю зайняти моє місце
Пастух Показати IP 15 Січня 2021 17:40
Едік б'є дівчат, бо в нього хорошого парня не було
ще не зовсім свідоми до Пастух Показати IP 15 Січня 2021 19:50
Молодець. Ловко написав. Мужики б'ють жінок, тому що їм чоловіки більше подобаються. Я у своєму житті ніколи жінку не вдарив
123 до ще не зовсім свідоми Показати IP 15 Січня 2021 20:37
В тебе все попереду, інфа 100500 процентів
ще нє до 123 Показати IP 15 Січня 2021 21:48
Підкажіть, будь ласка, з чого краще починати? дайте кілька порад
копито від коняги до Пастух Показати IP 15 Січня 2021 20:13
та були в нього парні, ти на його походняк пінгвінячий глянь. педуард, блін, вафлентинович)))
123 до копито від коняги Показати IP 15 Січня 2021 20:38
О, сіньйор, а ви бачу в таких справах досвідчений
Лучанин до 123 Показати IP 16 Січня 2021 10:43
Педуарт Вафлентинович, розкажіть чому б'єте жінок?
123 до Лучанин Показати IP 16 Січня 2021 20:51
Ох вже ці ваші елгебетешні псевдоніми, якими ви звертаєтесь до всіх підряд) Користувались би в себе в тусовці, де одне одного знаєте) По суті питання відповідаю. За що був той ляпас вашій мамі - розказати не можу, виключно наша з нею справа. Але повірте, то було по ділу, тому можете розслабитись і видихнути)
123 до Лучанин Показати IP 20 Січня 2021 17:41
бо не дають
Перо Показати IP 15 Січня 2021 18:04
На відео вона назвала себе Клюшкою
Иван Показати IP 15 Січня 2021 18:08
Столько видео посмотрели. А есть видео-фиксация замечаний Шаульскому?
Maха Показати IP 15 Січня 2021 18:10
шаульський був такий прокурор. а це його виводок ?
123 Показати IP 15 Січня 2021 19:10
Ще той м..к...
Анонім Показати IP 15 Січня 2021 19:56
фу, ну і люди в Луцьку зараз, аж гидко. А ще років тридцять тому, було таке тихе, чисте, культурне, інтелігентне місце. Враження, що зараз одні рагулі позалишались, якийсь суцільний базар всюди.
ононім до Анонім Показати IP 15 Січня 2021 20:23
а тищу триццять років тому як гарно було! болото, жаби, первозданна природа і не смерділо (в т.ч. всякими едіками)
123 до Анонім Показати IP 15 Січня 2021 20:46
І не кажіть) 1991 рік, всюди чистесенько, культурненько, інтелігентненько. Як зараз памятаю - тільки і мови тоді в Луцьку було про останні театральні постановки, новини класичної музики. На Варшавці, якщо не міг підтримати розмову про класичну німецьку філософію, то і по морді могли дати.
Ага до 123 Показати IP 16 Січня 2021 00:23
Уявіть собі, майже так, бо тоді ще не встигли все розікрасти, розвалити і засрати. Ще не повиїзджало стільки за кордони мити дупи і пахати на полях та інших «престижних роботах», стільки ще не поспивалось, не отупіло і не оскотинилось.Тоді ще не знали, що ми бананова республіка, без законів, прав, майбутнього. А тому не все було так райдужно, як ви описали, але й тотального обидління ще не було. А втім,як каже прислів‘я «свиня собі завжди знайде болото».
Козак до Ага Показати IP 16 Січня 2021 10:45
эх, были времена, а теперь мгновения..... А за Речі Посполітої то як добре було
123 Показати IP 15 Січня 2021 20:38
Але ср...ч почали.......
Рем Показати IP 15 Січня 2021 22:42
Проблемна клієнтка
Лучанин86 Показати IP 16 Січня 2021 00:34
Не буду захищати Едіка, він має нести відповідальність за свої вчинки. Але Іра, ви тут така вся правильна "топите" за справедливість і т д. Тоді я вас запрошую в Моджо, Версаль, Пур Пур і т д список закладів нашого міста які порушують карантинні обмеження дуже великий. Там добивайтесь справедливості. Чи можливо ви Ірино живете завжди за правилами і дотримуєтесь усіх законів досконально? Мабуть ні! А тут просто, вийшли з під'їзду і вирішили доїба...сь. Чим же ще себе зайняти. Хай собі працює. Порушує? Ок, на це є відповідні органи, хай і теж не досконалі, хай займаються.
Джек Показати IP 16 Січня 2021 10:49
І правильно зробив підприємець. Чого вона в локдаун в дома не сиділа?
Лучанка Показати IP 16 Січня 2021 16:17
Чесно скажу мало дали що одній, що другій. І ще тому Роману, б...длу по життю, руки треба викрутити. Думає герой ....
Саша Показати IP 16 Січня 2021 16:30
На місці її чоловіка з Едіка зробив би пару відбивних
Павло до Саша Показати IP 16 Січня 2021 18:18
В нормальному правовому суспільстві в тебе "бидлюка" не виникла б навіть така ідея. Бо після таких дій ти б знавби що за такі дії на тебе чекала б відповідальність, як кремінальна так і фінансова. А так "чисте поле" хто сильніший той правий... (((
Андерсон до Павло Показати IP 17 Січня 2021 08:33
я думаю Едік теж керувався такими принципами, тому й побив тих жінок. Слабших бити то так ''побидляцькі'' тут я з вами згідний, має бути кримінальна та фінансова відповідальність.
Павло Показати IP 16 Січня 2021 18:21
А відео явно не повне, а однобоке і провокативне. Чому не показана розв'язка? На цьому фрагменті "вистави" чітко видно як на задньому плані добігає "бабуїн" в білому, після чого воно "раптово" обривається!!!!????
луцьк до Павло Показати IP 17 Січня 2021 08:20
А шо там далі? Едіка б'ють? Я теж з задоволенням подивився повне відео
Павло до луцьк Показати IP 17 Січня 2021 11:12
Можливо. Якщо його дана пані не оприлюднює, значить воно їй явно не на користь.
123 до луцьк Показати IP 20 Січня 2021 17:43
ой. як старе відро. я не здивуюсь якщо не тільки б'ють
Lego Показати IP 16 Січня 2021 23:49
Прикольно так, є скріни про те що мають відбутись судові засідання, проте відсутні скріни вироків по даних справах! Можливо дані звинувачення просто були відхилені. А ви просто "цькуєте" і провокуєте людину?. Як це видно з ваших провокативних "відосіків"!!!
Саша Показати IP 17 Січня 2021 11:17
А її чоловік "МУЖИК", твою жінку б'ють, а вони запхали його на сходи, напевне на санках завезли!!!))) На кантору спрацювали 100%, щей відео знімали підготовившись!!! Не має чого носа сунути, провокатори!!! Є такі люди просто, яких в школі обіжали, от вони слизняками і виросли!!!
1234567 Показати IP 17 Січня 2021 13:04
В період карантину заборонено виходити на вулицю без поважної причини. Куда ця мадама сунулась щей з дитиною?!
Петя Показати IP 25 Січня 2021 13:48
собаку потрібно тримати на повідку і в наморднику щоб не лаяла на людей