USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Зірка Європи - у центрі Луцька

15 Лютого 2014 15:10
Волинські пластуни у центрі Луцька утворили зірку Європи. Символічну фігуру виклали з портретів відомих людей, долі яких пов’язані як з Україною, так і Європою.

Акція «Зірка України в сузір’ї Європи» відбулася сьогодні, 15-го лютого на Театральному майдані Луцька.

Пластуни віком від 14 до 20 років утворили коло. В руках тримали 12 зірок з портретами відомих усьому світу людей. Центральною була українська зірка.
«Україна здавна була європейською країною й відігравала важливу культурно-економічну роль у її розвитку. Ми хочемо звернути увагу громадськості на те, що Україна – це Європа. Для прикладу, батьки психолога Зигмунда Фрейд родом з України (мати з міста Броди, батько з міста Тисмениця), а мати Папи Римського Івана Павла II також українка – Емілія Качуровська», - розповіла прес-секретар волинського осередку української скаутської організації «Пласт» Надія Михайлова.
Як тільки пластуни вишикувалися в коло – одразу почали підходити перехожі, як дорослі, так і малі.

«Зірка України в сузір’ї Європи» далі помандрує в Рівне. Перед цим, її бачили жителі Львова, Києва, Івано-Франківська.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Александр Показати IP 15 Лютого 2014 15:42
И по фигу всякие там Вернадские, Стравинские, Гоголи, Булгаковы и Королевы...
Лучанка до Александр Показати IP 15 Лютого 2014 19:11
Вони про таких ВЕЛИКИХ УКРАЇНЦІВ і не чули!! "Діяспора", що опікується цими пластунами, навіть не рахує славою України Вернадського, Стравинского, Гоголя, Булгакова, Королева, Прокоф*єва, Ожегова та інших, для яких Україна була Батьківщиною.
123 Показати IP 15 Лютого 2014 16:36
дитячий содочок!!!!!!!!!!!
хм Показати IP 15 Лютого 2014 17:59
Майкл Джексн теж Українець ,Джон Леннон родом з Копачівкі ,а Рональд Рейган взагалі на Омелянику виріс
Anonymous Показати IP 15 Лютого 2014 18:58
Мля ... вот смотрю я это стадо тупоголовых имбицилов с этими звёздами в руках .... эта школота не знает кто это вообще ... им в руки дали и они стоят как бараны с этими звёздами ... а этот пласт вообще хр***н знает что за кантора шарашкина ... как сейчас всеми можно легкто управлять ... нужно тоже организовать кантору в подержку Васи Пупкина и сказать что это герой ... и народ поверит ...
Для "лапотніков в ко до Anonymous Показати IP 15 Лютого 2014 23:04
Ця молодь розбереться, що й до чого , без вас, козломо**і. Балалайки в руки і - на*. за хурір Михайлівський до свого "Пупкіна"!
сион Показати IP 15 Лютого 2014 19:01
Пятиконечная звезда как печать власти над этим миром
сотона до сион Показати IP 16 Лютого 2014 10:49
ПЕНТАГРАМА
Читач Показати IP 15 Лютого 2014 21:26
І Фрейд теж українець? Ну, ребята, ви гоните. Батьки пана Зігмунда родом з Німеччини.
Александр до Читач Показати IP 15 Лютого 2014 22:31
Нет, тут правда. И скоро к нам приедет еще один "украинец"- Стивен Тайлер из "Аэросмит". Так что Украина- уже Америка!!!
маніяк Показати IP 16 Лютого 2014 10:50