USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку побили охоронця торгового центру

14 Серпня 2019 09:37
На вулиці Карпенка-Карого у Луцьку двоє невідомих осіб нанесли тілесні ушкодження охоронцю торгового центру.

Подія трапилась у Луцьку в ніч на 14 серпня, повідомили у патрульній поліції Волині.

На місце оперативно прибули поліцейські та медики.

Патрульні виявили й затримали двох чоловіків, яких згодом упізнав потерпілий. Цим лучанам 20 і 19 років відповідно. Їх освідували й доставили до міського відділку поліції.

Що ж до охоронця, то чоловік отримав закриту черепно-мозкову травму і був госпіталізований. Справою далі займається слідчий.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Гога Показати IP 14 Серпня 2019 09:53
Груповий напад ... Побиття !!! Дорога на зону!!! Щоб інші думали !
Невідомий Показати IP 14 Серпня 2019 10:16
Чому не зазначили що ці охоронці спочатку били хлопців і ціж хлтпці взивли 102???
Фіма до Невідомий Показати IP 14 Серпня 2019 11:25
Ну да, хлопці чемно відпочивали і тут охорона офігела і почала пресувати нещасних......
О до Невідомий Показати IP 14 Серпня 2019 21:53
То хлопчики ще тєрпіли ... оказуєцца ...
999 Показати IP 14 Серпня 2019 11:14
Кончені молодики. Сидять на стільцях в Луцькому МВ поліції, ноги позадирали, таке враження, що вони у кінотеатрі відпочивають чи у барі якомусь. Повинні стоячи на витяжку лобом впертися в стінку, а руки за спитою в кайданках. Оце буде по справедливому. Цюцькається поліція з ними, як з малими дітьми. Що то за поліція, яка боїться застосувати засоби впливу на хуліганів.
Сераховичі до 999 Показати IP 14 Серпня 2019 12:37
Поліція ,як і звичайні громадяни ,безправні у своій державі ! Завтра ці кренделі через суд ім януковича звинуватять у всьому тих же поліцейських!
666 Показати IP 14 Серпня 2019 12:19
Про призумцію невинності ніхто не чув..? Осудили людей зі слів посту. Люди будьте об'єктивнішими та розсудливішими. Охоронці просто спутали берега.
Во во до 666 Показати IP 14 Серпня 2019 21:54
Дійсно!!! то охоронці сплутали рамси. Негайно видати хлопяткам по бутлику віскаріка! Негайно!
Реаліст Показати IP 14 Серпня 2019 16:05
Завязіть цим ..... ноженятка криві за голови