USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку пропонують замінити маршрутки на тролейбуси й автобуси

29 Грудня 2015 16:30
Збирають підписи лучан, аби відмовитись від "маршруток" та повністю перехід на автобуси і електротранспорт, а також за введення "єдиного квитка" на проїзд.

Таку петицію зареєструв Олександр Шпалерчук на сайті Єдиної системи місцевих петицій 29 грудня.

«Оскільки контроль за перевізниками (станом транспортних засобів, обігом коштів та якістю обслуговування) належним чином не здійснюється, ми, жителі міста, не пропонуємо, а вимагаємо:

1. Розробити спільно з перевізниками трирічний план повної відмови міста від маршрутних таксі ("маршруток") з подальшим переходом на лише маршрутні автобуси (більш комфортні транспортні засоби з більшою пасажиромісткістю) та електротранспорт (тролейбуси та автобуси з електродвигунами), які курсуватимуть за чітко визначеним графіком.

2. Розробити річний план введення "єдиного квитка". Під "єдиним квитком" мається на увазі квиток з магнітною стрічкою, який продається у спеціальних автоматах на зупинках громадського транспорту, та який можна використати певну кількість разів/годин/днів у будь-якому виді громадського транспорту. У межах програми необхідно також буде встановити на транспорті пристрої для валідації квитків шляхом зчитування інформації з магнітних стрічок», - йдеться в петиції.

Як переконує автор, виконання цих двох планів дасть змогу:

- повністю відмовитись від кондукторів, збільшивши при цьому штат контролерів;

- навести порядок на дорогах міста (розвантажити вулиці в центрі міста), що неодмінно позитивно вплине на статистику ДТП і відповідно на статистику смертності на дорогах міста;

- зменшити кількість шкідливих викидів у повітря за рахунок зменшення кількості транспортних засобів та наданню переваги електротранспорту;

- вивести з тіні плату за проїзд у громадському транспорті та направити виручені кошти на розвиток інфраструктури. Адже всім відомо, що приватні перевізники здебільшого не видають квитки та підробляють дані про пасажирообіг, в такий спосіб ухиляючись від сплати коштів до бюджету;

- забезпечити високий рівень обслуговування на громадському транспорті, чого вкрай не вистачає сьогодні.

За станом на 28 грудня петицію підписали 29 осіб із 300 необхідних. До кінця збору підписів залишилось 14 днів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
АС Показати IP 29 Грудня 2015 16:37
Давно пора а місто задихаєтья від вихлопних газів Пороха богдани на металобрухт
+ Показати IP 29 Грудня 2015 16:39
Підтримую. маршрутки дно. Водії хами. Порушують правила... Запускай атобуси
петя Показати IP 29 Грудня 2015 16:51
ні це погано,краще б плдумали владці щось таке щоб дтп зменшилось або взагалі не було а то люди гинуть
Ас до петя Показати IP 29 Грудня 2015 21:22
коментар було видалено
лучанин Показати IP 29 Грудня 2015 17:05
Проживав у Львові на протязі року і користувався їхніми автобусами. Дуже зручна і комфортна річ. Чекаючи на зупинці, принципово пропускав богдани/еталони, щоб сісти на автобус. Всередині просторо, низький поріг, місця для колясок і навіть велосипедів. Вважаю, що давно пора позбуватись цих маршруток, які проектувались не зрозуміло ким, а головне для кого.
Лучанин до лучанин Показати IP 29 Грудня 2015 23:31
Ніхто особливо нічого не проектував. Еталон, IVAN - Індія, Богдан - Китай. Знаючи особливість цих країн, всім відразу стане зрозуміло для чого проектувалися ці автобуси. В нас же вони проходили краш-тести і відповідно до них трішки модернізовувалися.
Патріот до Лучанин Показати IP 30 Грудня 2015 11:23
Між іншим ДП АСЗ № 1«Богдан Моторс» ні коли ОТ «Китай» не виробляв. Більшість комплектуючи відомих мирових брендів, за виключенням китайських. Не треба робити таких заяв не розібравшись.
Лучанин Показати IP 29 Грудня 2015 17:20
Де голосувати?
Крук Показати IP 29 Грудня 2015 17:58
Дайош телепортацію!
Автор Показати IP 29 Грудня 2015 18:20
Дякую за підтримку. Посилання на петицію для тих, хто не знайшов її в статті: http://e-dem.in.ua/lutsk/Petition/View/133
Читач Показати IP 29 Грудня 2015 19:21
Ідея гарна,але як здійснити її.За що купувати нові автобуси,чи знову польських зламків понавозять. Плани з реальністю знову не здійсняться,тільки одна пуста мова.Дурень думкою радіє!
Стрийо Показати IP 29 Грудня 2015 19:52
Треба було це діло закрутити перед виборами, тоді хоч-не-хоч але Микола Ярославович як кандидат мусив би підписатись на це. А тепер, коли він мер... Чекайте сильно "грамотну" відписку від чиновників міськвиконкому про неможливість такої заміни. Приклад - відповідь петицію про старий ринок!
Тарас Чурило Показати IP 29 Грудня 2015 20:36
Чому вони це пропонують тільки тоді, коли вже створена спеціальна комісія, а де раніше були?
саша Показати IP 29 Грудня 2015 20:50
Ідея не погана...Підтримую... А як бути із пільговиками ?
ВОВК Показати IP 29 Грудня 2015 21:20
Дуже хороша петиція, але вона ніколи не буде виконана так як всі знають хто "хазяї" цих маршруток!
ВОВК Показати IP 29 Грудня 2015 21:23
водії з Марсу прилетять чемні і ввічливі.. Полішуки хамло і лають один одного .
Лучанин Показати IP 29 Грудня 2015 22:57
А ще обов'язково навести порядок з зупинками пасажирського транспорту. Понаставляли зупинок перед світлофорами, переходами , поворотами. Бардак повний.
Тільки за! Показати IP 29 Грудня 2015 23:18
А маршрут № 4- це взагалі знущання над людьми- доїхати на дпз (за 10 хв) треба прочекати 30-40 хв!!!! дослівно - Бо мені вигідніше пропустити коло-друге чим вести вас одну!!! звичайно люди шукають інший маршрут щоб добратися на роботу!!! чому їх не відмінять, і не пустять 9а так як минулого року, її хоч чекаєш і знаєш що буде.....
Апостол Показати IP 30 Грудня 2015 08:54
І власником фірми перевізника, пезперечьно буде Палиця.)))))
Андрій Показати IP 30 Грудня 2015 10:49
Дурак той хто зробить це, вже наші тролейбуси в аварійному стані....
Риба Показати IP 30 Грудня 2015 14:13
Це програма не одного року
the best Показати IP 30 Грудня 2015 15:35
цЭна вАпроса? Які будуть таріфи?
Луцький Показати IP 31 Грудня 2015 00:29
НІ НІ НІ НІ НІ це буде жах.. маршрутки це норма, і тролейбусах в час пік купа пенсіонерів тому люди які йдуть після роботи стомлені мусять їхати маршруткою бо в тролейбус не залізеш. тому що шановні пенсіонери їдуть не зрозуміло куди, не зрозуміло звідки. порівнюючі з іншими обласними центрами наші маршрутки просто шикарні і водії виховані. зато тролейбуси просто ужас. ви знаєте , що з польських тролейбусів не здирають польську рекламу по тій причині, що вони гнилі і банально розвалюються?
Ліля Показати IP 21 Січня 2016 13:24
Підтримую,дуже хороша ідея всередині просторо, низький поріг, місця для колясок є....
Лучанин Показати IP 30 Квітня 2016 23:20
Я проти - тролейбуси повні зламки, купівля нових - це диво, а в диво я не вірю. По два рази ламається, поки доїдеш до роботи, їде зі швидкістю дохлого слимака, злющі пенсіонери лізуть на голову і ця вся краса, за ціною маршрутки. Ні дякую! Я краще платитиму "більше" (ціна, майже, та ж) і їздитиму на маршрутці. Пропонувати таке можна лише при повній відсутності інтелекту.