USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку тролейбус збив жінку, – очевидці

3 Липня 2018 17:14
У Луцьку жінка потрапила під колеса тролейбуса. Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Аварія трапилася на пішохідному переході поблизу зупинки громадського транспорту біля РЦ "Промінь" сьогодні, 3 липня, близько 16 години.

Наразі відомо, що потерпіла отримала травми і її забрали до Луцької міської клінічної лікарні, інформує Район. Луцьк. Медики поки не коментують її стан, адже жінку ще оглядають.

Тролейбус №15, який збив пішохода, поки що стоїть на узбіччі без пасажирів. На місці працювала патрульна поліція.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Просто Показати IP 3 Липня 2018 17:23
Пішохід завжди правий??? Доказуйте тепер в лікарні, якщо важко постояти пару секунд і впевнитись в безпеці руху.
Вах до Просто Показати IP 3 Липня 2018 17:57
Гнав?да ті тролейбуси ледь повзуть..хохма шоб під нього попасти...
valdis peish до Вах Показати IP 3 Липня 2018 18:28
деколи вони так валять, шо навіть шумахерів маршрутчиків обганяють.
Анонім до valdis peish Показати IP 3 Липня 2018 19:09
Там від зупинки пару метрів. Де розігнатись?
Вах до valdis peish Показати IP 3 Липня 2018 21:58
Видать газанув з пробуксовкою за маршруткою...?і апять ваділа винен а пішохєр-порушник прав?
Пл Показати IP 3 Липня 2018 18:34
Повірте за кермом 10 год в сутки і знаю одне пішоход рахує себе завжди правим я не проти но те що є такі наглі і сліпі що можуть не дивитись на дорогу а жіночці швидкого одужання
АЙ Показати IP 3 Липня 2018 19:12
Була свідком, рогатий тільки рушив, як жінка вискочила прямо під нього! Він їхав н пиши зелене, а вона перла на червоне!
Вік Показати IP 3 Липня 2018 19:53
Деякі пішоходи хуже худоби, худоба хоть сходить з дороги
2 Показати IP 3 Липня 2018 20:53
Тралік польський? На бляхах?
укрблях до 2 Показати IP 3 Липня 2018 22:09
Нє,не на бляхах!!!! Був би на бляхах втік би!!!
a до укрблях Показати IP 3 Липня 2018 22:33
Та то мало лі. Якшо українский тралік, то міг її просто не переїхати колесом, назад скотився би від такої висоти. тяги то немає
укрблях до a Показати IP 3 Липня 2018 23:33
Ні ,ти що!!! Бач колеса на місці, в блях вже при такій висоті відірвало задні колеса! https://www.volynnews.com/news/all/dtp-u-lutsku-v-folksvahena-vidirvalo-zadni-kolesa/
a до укрблях Показати IP 4 Липня 2018 14:24
Так шоб відірвати колеса в бляхи треба укроблясі напитися, втікати від поліції і втаранити бляху і ще пару машин. Так просто вони не відлітають.
До-всіх Показати IP 3 Липня 2018 23:49
Якби ви чули цей звук...досі у вухах...ви б так не коментували. Які ви все-таки жорстокі, лучани. Жінці-одужання.
Лучанин до До-всіх Показати IP 4 Липня 2018 11:58
Якщо чули цей звук, то мабуть кожному зустрічному будете передавати, щоб, навіть, коли переходиш дорогу на зелене світло, то дивись чи всі автомобілі зупинились.
До Пл Показати IP 3 Липня 2018 23:54
10 годин, кажете? Я раз їхала в тролейбусі, де в кабіні водія була якась дівуля, ледь не на колінах в нього сиділа, давала йому цигаркою затягнутись, махали зустрічним тралікам, а музика лунала так голосно, що навіть не знаю, як вони там взагалі щось могли думати і про дорогу зокрема. А це був день, 1 вересня, між іншим, обідня пора.....