USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку вантажівка розтрощила бетонну арку. Фото

24 Грудня 2020 09:33
У Луцьку, поблизу спортивно-розважального комплексу «Adrenalin City» трапилася ДТП за участю вантажівки, водій великогабаритного автомобіля зніс бетонну арку.

Про це повідомив Andrii Siruk у фейсбуці, пише ВолиньPost.

«Була бетонна арка, щоб не їхали в двір вантажні авто. Тепер нема. Водій живий», – йдеться у дописі.

У коментарях свідки ситуації зазначають, ніби то керманич намагався розвернутися, хотів здати назад на парковку і не розрахував із габаритами авто, надто швидко рушив уперед.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Че Показати IP 24 Грудня 2020 09:38
Оце у-бан!!!
Стас Показати IP 24 Грудня 2020 09:54
Цегляна арка.
Анонім Показати IP 24 Грудня 2020 10:46
Це ж скільки ума треба було б. щоб збудувати таке! А тапер йому авто відремонтувати безкоштовно. Зніс загрозу! А якби вона впала комусь на голову?
Сергій до Анонім Показати IP 24 Грудня 2020 15:39
Тепер в нього посвідчення водія забрати і на медогляд до окуліста бо дивлячись який срач в машині то він далі одного метра перед собою не бачив
Анонім Показати IP 24 Грудня 2020 10:53
Щось не бачу знака обмеження по висоті, який погоджений з ДАІ. І "арка" не виділена світловідбивними елементами. Хай водій добивається компенсації.
Анонім до Анонім Показати IP 24 Грудня 2020 11:20
І взагалі. Їду я, нікого не чіпаю. А вони понаставили якихось арок!
а до Анонім Показати IP 24 Грудня 2020 11:30
ще й голова з бодуна болить...
Draiver до Анонім Показати IP 24 Грудня 2020 14:41
Хай ,,водій,, до окуліста краще сходить.
123 до Draiver до Анонім Показати IP 24 Грудня 2020 15:44
яким чином водій має дізнатися висоту перешкоди якщо дана конструкція самовільно встановлена та немає знаку обмеження по висоті?
До 123 до 123 Показати IP 24 Грудня 2020 17:52
Треба мозгі включати. Там все видно. Ти ж знаєш що в туалеті треба дупу витерти але там такого не написано!!!
Лучанин Показати IP 24 Грудня 2020 14:44
Якщо плутає педалі то хай їздить на конях.
Доброго дня Показати IP 24 Грудня 2020 17:56
Там чітко видно що водій зачепив не будою а кабіною тому це ще раз доказує що арка була в полі зору водія 100 відсотків
мані Показати IP 25 Грудня 2020 18:58
Хтось самовільно встановив перешкоду для руху трансп засобу. Ніякого знаку про обмеження габариту нема. Висновок - позов, суд, компенсація.