USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку відкрили оновлений «Промінь»

24 Серпня 2017 14:29
Юрба лучан поспішала якнайшвидше відвідати оновлений розважальний центр «Промінь», відкриття якого приурочили до річниці Незалежності України.

Офіційне відкриття РЦ «Промінь» відбулося 24 серпня.

Заснований у 1970 році кінотеатр реконструювали впродовж кількох останніх років. В оновленому комплексі діятимуть кінотеатр Multiplex на майже тисячу місць, концерт-хол на 769 місць, кіберпростір, більярд, боулінг, дитяча зона, ресторани та кафе.

Архітектор Андрош Бідзіля, який проектував оновлений «Промінь», зазначений, що такого об’єкту немає більше ніде в Україні і він радий, що причетний до такого проекту.


Виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт привітав лучан з найбільшим знаменним святом – Днем Незалежності. Він побажав, аби щоразу на це свято у місті відкривали такі розважальні комплекси та інші об’єкти, що стануть прикрасою міста, зроблять дозвілля лучан цікавішим та веселішим. Він наголосив, що за кожним таким об’єктом стоять люди, які його проектували, вкладаючи сили та енергію, мудрість, вміння та фінанси.


Співзасновник РЦ «Промінь», депутат міськради Андрій Покровський зазначив, що для нього «Промінь» - приклад для інших інвесторів та бізнесменів, що у Луцьк потрібно вкладати кошти, приходити у місто з ідеями та інвестиціями. Це підтвердження, що Луцьк спроможний стати сучасним європейським містом.


Після перерізання символічної стрічки велелюдна юрба лучан заповнила оновлений розважальний центр.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
українець Показати IP 24 Серпня 2017 15:53
Свято, але чомусь сумно, сумно що щодня кругом гинуть люди, Соромно і сумно що Україною керує стада Бариг-олігархів, соромно за Бариг депутатів усіх рівнів. Бариг-прокурорів та суддів і їх концерти з затриманнями, за д*більну владу на місцях, за убогих пенсіонерів.... ЗА ОКУПОВАНУ УКРАЇНУ КОРУПЦІОНЕРАМИ, ЗА ПРАД ЯКИЙ ВИГЛЯДАЄ ЯК КОРОБКА КОНФЕТІВ РОШЕН. Це якісь поминки по Україні. Боже чи ще довго ми будемо в полоні наших БАРИГ котрі є найбільшими нашими ворогами на світі.
Ще один українець до українець Показати IP 24 Серпня 2017 18:44
Агов, зрадой*бе, тобі соромно за щось ? То вй*буй далеко звідси, з України. Як справжній патрійот - до Польщі. Там тобі буде краще
Анонім до Ще один українець Показати IP 24 Серпня 2017 20:42
а тобі не соромно? чи ти осліп?
Петро до Анонім Показати IP 26 Серпня 2017 16:21
В нього шоколадні субстанція місце моску і очі заліпила... Тільки кацап зазвичай горить, та вказує кому і що робити чекаючи доки його не пошлють в звичне місце.
Еее до Ще один українець Показати IP 25 Серпня 2017 21:13
Порохосвиня гірше сепаратиста, вона Українським прапором прикривається
Лучанин Показати IP 24 Серпня 2017 16:12
На фоні цієї оновленої будівлі загубився Грушевський...Не вистачає тих гарних ялинок...
Зайчик Показати IP 24 Серпня 2017 16:23
Капєц яке ширпотрєбне))) порт сіті 2.0.
А що - Показати IP 24 Серпня 2017 22:12
Гарне буде казіно !
іван до А що - Показати IP 25 Серпня 2017 12:40
Або спортлото
Валєра до А що - Показати IP 25 Серпня 2017 22:37
Або Буратіно
Лучанка Показати IP 24 Серпня 2017 22:57
як на мене, то було відчутя ЖД вокзалу....
Лучанка 2 Показати IP 24 Серпня 2017 23:36
А не можна ніяк вимкнути лазери, що ввечері блимають вже другий день на весь район? Думаю, популярності закладу ця штука не додасть, а от обурити людей, що живуть від вокзалу аж до самого центру - так... Ми ж не на приморському курорті, як-ніяк, у місті це геть недоречне.
Дебілам Показати IP 25 Серпня 2017 09:41
Р*гулі заберіть Грушевського не ганьбіть Україну