USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку візьмуться за «корито в центрі міста»

16 Грудня 2015 11:40
Реконструкція фонтанів передбачена у проекті програми з благоустрою Луцька на 2016-2020 роки.

Про це йшлося під час засідання виконкому Луцької міської ради 16 грудня.

Як повідомив директор департаменту ЖКГ Іван Кубіцький, загальна сума фінансування програми на 5 років передбачена в обсязі 328,614 мільйона гривень. З міського бюджету передбачать фінансування в обсязі 326,114 мільйона гривень (з них 58,632 мільйона – в 2016 році).

Член виконкому Орест Маховський поцікавився, чи допустимою розкішшю є запланована модернізація фонтанів на Театральному та Київському майданах (передбачено 12 та 8 мільйонів гривень відповідно). Він нагадав, що передбачається скорочення доходів бюджету міста на 200 мільйонів гривень у наступному році.

Як йдеться в проекті програми, фонтани морально застаріли та потребують реконструкції. На території міста розміщено вісім фонтанів, зокрема на Театральному майдані – фонтан недіючий, демонтований, потребує відновлення, реконструкції, машинне відділення залишилось в підвальному приміщенні обласного музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка; на Київському майдані – фонтан недіючий, демонтований перед початком реконструкції площі, обладнання передано на збереження в КП «Луцькводоканал».

Іван Кубіцький зазначив, що остаточне рішення приймає не департамент ЖКГ, а депутати під час сесії міськради.

З його слів, «з коритом на Театральному майдані треба щось робити», облаштувавши принаймні дитяче містечко. Втім, у проекті йдеться не про реальні кошти, а лише про плани – реальні кошти затверджуватимуть під час сесії.

Своєю чергою, міський голова Микола Романюк повідомив, що з міського бюджету, ймовірно, фінансуватимуть лише розроблення проекту реконструкції, а для виконання робіт залучать спонсорські кошти.

З його слів, представники великого бізнесу виявили бажання спільно профінансувати облаштування фонтану у центрі міста.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Абрам Показати IP 16 Грудня 2015 11:53
Вже там був дитячий майданчик завдячуючи одному "мудрому" міському голові.
Анонім Показати IP 16 Грудня 2015 12:05
Миколо Ярославович, як ви за цієї своєї каденції ще зробите фонтан в центрі то увійдете і історію міста як "завершитень довгобудів" це міст та ця пародія - фонтан. Успіху вам
Анонім до Анонім Показати IP 16 Грудня 2015 12:39
Що вже підлизали то підлизали, а першого терміну мало було, давайте ще з 10, можливо на якомусь і дійде час, бо за розбазарюванням земельки під новобудови все руки не доходять.
Хвєдя Показати IP 16 Грудня 2015 12:27
Де після виборів поділися "офіси розвитку кварталу". Слабо профінансувати?
Дьодік Показати IP 16 Грудня 2015 12:59
Давно пора взятися і за корито, і за тих, хто навколо корита...
Лучани до Дьодік Показати IP 16 Грудня 2015 13:33
А чому Кривицького не взяти за одне місце. Сім мільйонів гривень затрачено на те корито. а долар був пять грн. І ще лучани голосують за того бездаря.
Хвєді Показати IP 16 Грудня 2015 13:25
Ти такий мудрий? Скільки особисто ти можеш виділити з своїх грошей на благо міста? Чи тільки пузо чухати та заливати в горлянку вмієш?
Анонім Показати IP 16 Грудня 2015 14:34
Краще віддайте ці гроші вчителям, лікарям, реанімуйте якийсь завод! Може досить дерибанити бюджет! Все що було побудовано при поганих комуняках розвалили. Зробіть ремонти у школі, лікарні, будинку престарілих, дитячому будинку .....
Фотін Показати IP 16 Грудня 2015 14:49
Можливо зроблять, а можливо й не зроблять. Мова йде лише про оплату проектно-кошторисної документації. А на реконструкцію хтось дасть.... ? ...Хто ? Чи вже є схемка відмити грошенята?
КУМ Показати IP 16 Грудня 2015 17:05
Центр міста Луцька-це просто сором,срач і ганьба.Вже щось робіть...
Тома Показати IP 16 Грудня 2015 21:16
Це ж треба такий розвиток вголові , одні майданьчики-майдануті. позорише.В центрі міста ставити ті каліки які роблять в дворах ! Нема фантазії щось цікаве придумати то хай буде гарний фонтан як колись .грала музика молоді було багато. Оце був відпочинок!
124--- Показати IP 17 Грудня 2015 03:05
ЩО народу треба: ВУДКУ чи РИБУ ?
Віталій Показати IP 17 Грудня 2015 10:31
Викладіть проект, з повним кошторисом.
тома Показати IP 17 Грудня 2015 21:13
Ти вудка чи рибка катайся собі на качельках десь в глухому дворі подалі від цивілізації. Я хочу гарне місто.