USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

У Луцьку з вікна лікарні вистрибнув пацієнт

16 Березня 2018 16:52
Трагічний випадок стався 14 березня у Луцькій клінічній лікарні, інформує Вісник.

Із вікна коридору неврологічного відділення, яке розташоване на четвертому поверсі вистрибнув пацієнт. Чоловік 1949 року народження проходив тут лікування ще з 13 лютого з діагнозом інсульт. На жаль, внаслідок падіння з висоти він помер. Про причини такого вчинку нічого невідомо.

Відзначимо, що того ж дня у Луцьку стався ще один випадок падіння з висоти. За попередніми даними, з власної необережності з квартири на четвертому поверсі впав молодий чоловік, якого з місця події доставили у лікарню.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Лучанин Показати IP 16 Березня 2018 17:52
Не витримав специфіки новї медичної реформи...
Віталій до Лучанин Показати IP 16 Березня 2018 21:34
Ну звісно. І в цьому злАчинна влада винна. Його, напевно, особисто Порошенко з вікна штовхнув
Анонім до Віталій Показати IP 17 Березня 2018 12:52
Вітальні, в курсі що з мед"реформою" підписано ПОПою, з 1 січня медицина платна? Ознайомитися з прейскурантом можеш на сайті мінзахоронення Уляни Супрун.
Паціент Показати IP 16 Березня 2018 22:12
Уцій лікарні робиться казна що. З лікарні виписують недолікованих хворих.Муніціпальна аптека мае шалені націнки. Хворі обурюються. Але вимушені йти до неї. .
Рехформа до Паціент Показати IP 17 Березня 2018 00:33
Хіба тільки в цій? Воно звичайно добре що ви ще в іншиших лікарнях не лікувалися, але якби ви там побували, в будь-якій області країни, то ця вам би здалася раєм. А недолікованих дійсно виписують, бо встановлені чинушами норми не дозволяють людей довго тримати і якщо зможеш доповзти до поліклініки, то і виписують. Це не їх провина, а обов'язок, нажаль. А відносно аптеки, то в лікарні є ще дві чи більше навіть, ще й поряд в поліклініці є, в сусідньому будинку і через дорогу. Власне я в муніципальній аптеці не купую, а шукаю де є дешевше, якщо це таблетки чи уколи. Звичайно, якщо треба терміново, то тут вже вибір невеликий, проте він є. А ще коли реформа остаточно вступить в дію, то, цікаво, як ви будете згадувати про цю лікарню.
Анонім до Паціент Показати IP 17 Березня 2018 12:55
Рехформа.. Гроші кінчились - шуруй в інше місце... З 15 березня і на кладовище важко буде попасти (з поправкою шЛюшковця лозинського)
Житель міста Показати IP 16 Березня 2018 22:20
Не пишіть дурниць,дружина сиділа в палаті,а він вийшов,інсульт,то непередбачувана біда,дало людині ускладнення,та й все,я думаю він цього не хотів!
Петро до Житель міста Показати IP 17 Березня 2018 13:02
"вийшов" в вікно? Бо дружина сказала що гроші кінчились і ніхто з ним сидіти не буде? Інсульт, це не психічна хвороба, людина все добре розуміє, а при палічу кінцівок до вікна дійти просто? Іноді думайте що говорите, іначє б лікували інсультників не в 2-й лікарні, а на фіЛіпінах..
Льоня Показати IP 18 Березня 2018 09:57
Це мова про екс голову Заборольськоі сільськоі ради Горчинського?
Олег Показати IP 18 Березня 2018 19:45
Так, це про нього. Але, на мою думку, це був нещасний випадок. Можливо людині стало погано. Царство небесне йому.