USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку за ніч побили вікна трьох банків

29 Березня 2017 11:18
Невідомі побили вікна у відділеннях трьох банків у Луцьку в ніч на 29 березня.

Про це у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини повідомила речниця патрульної поліції Луцька Ольга Бузулук.

Водночас в секторі комунікації ГУНП у Волинській області про НП не знають.

Як повідомляє ВолиньPost, побили вікна у відділенні Альфа-Банку на проспекті Волі. На вітрині видно 7 слідів від ударів твердими предметами.

Натомість у самому банку ситуацію не коментують.

Як стало відомо Інформаційному агентсву Волинські Новини, другий банк, якому пошкодили вікна, це - відділення Промінвестбанку в Луцьку.

Нагадаємо, дещо раніше виявили побиті вітрини Сбербанку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Анатоль_ Показати IP 29 Березня 2017 11:29
Я в шоці, братва! Анархія-мать порядку! Де безвіз для України???
Вася Показати IP 29 Березня 2017 11:31
А шо там коментувати. Побили та й побили.
Кредит кафе вул. Бой до Вася Показати IP 29 Березня 2017 18:35
Це ми винуваті))
космополит Показати IP 29 Березня 2017 11:33
выпустили национализм-рагулизм в политику...
---- Показати IP 29 Березня 2017 12:07
Де були в цей час ( недокопи)???
!!! до ---- Показати IP 29 Березня 2017 12:43
а ти, чудо, думаєш, що якби в цей час там були копи, то хтось бив би вікна в банку???)))
Бенкендорф Показати IP 29 Березня 2017 12:24
Русскій слєд однозначно!!! ДРГ працювало цілеспрямовано!! Це виклик для усієї громади міста. Потрібно ввести нічні добровольчі патрулювання!!
Всезнайко Показати IP 29 Березня 2017 12:37
Це Путін по дорозі з консульства...
Корінний лучанин Показати IP 29 Березня 2017 14:10
Як прийшло так і піде!!! Раніше в цьому приміщенні було непогане кафе-кавярня "МРІЯ".
патріот Показати IP 29 Березня 2017 14:29
Ці маргінали що накоїли лиха у місті були на 3 мотоциклах 4 чоловік.
Петро до патріот Показати IP 29 Березня 2017 17:04
То може краще допоможете копам знайти тих провокантів, а ніж язиком тріпати?
Анонім Показати IP 29 Березня 2017 14:40
во тепер заживемо!
Націоналіст Показати IP 29 Березня 2017 15:24
Цілеспрямована провокація!
лучанка Показати IP 29 Березня 2017 16:04
скільки подій за одну ніч ! цікаво хтось це помітить у "органах"
Повстанець Показати IP 29 Березня 2017 18:26
Хай дякують Кредит кафе на Винниченка . Яке сказало , що співпрацює з цими банками. Колектори якого погрожують дітям. Привет сергею олександровичу))
лучанка Показати IP 30 Березня 2017 11:52
І правильно з однієі сторони зробили немачого рускім банкам в Украіні гроші заробляти