USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку зареєстрували петицію проти «шедеврів» Ірини Дацюк

27 Січня 2016 12:46
Заборонити «скульптору» Ірині Дацюк ліпити свої «шедеври» по місту. Узгоджувати ці питання з громадою.

Таку петицію на сайті Єдиної системи місцевих петицій зареєструвала 27 січня лучанка Наталія Маковська.

«Велике прохання до влади узгоджувати прагнення вліпити нове творіння цього «автора» у місті. Достатньо паплюження пам'яті Кузьми», - йдеться у тексті петиції.

Петицію можна підписати ТУТ.

Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що у Луцьку планують спорудити черговий пам’ятник авторства Ірини Дацюк - Пам’ятник Християнському милосердю.

До слова, один із останніх пам’ятників авторства Ірини Дацюк, присвячений відомому співаку Кузьмі, уже викликав хвилю критики й обурення як у творчих колах, так і серед громадян. Після цього в інтерв’ю одному з волинських ЗМІ пані Дацюк «відхрестилася» від свого витвору й переклала провину за невідповідність образу на львівських майстрів. Вона також повідомила, що вже працює над новим пам’ятником Кузьмі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
петиціянт Показати IP 27 Січня 2016 13:10
Де петиція? Як відкрити цей сайт, я підпишусь проти цієї бездарної людини.
баба яга Показати IP 27 Січня 2016 13:34
підтримую
викладач Показати IP 27 Січня 2016 13:48
сама безталанна особа в Львівській Академії мистецтв!!! гоніть її мітлою з Луцька!!!
niko Показати IP 27 Січня 2016 13:56
не може міська рада заборонити її діяльність.))
Олекс Показати IP 27 Січня 2016 14:09
Петиція http://e-dem.in.ua/lutsk/Petition/View/170
Людина Показати IP 27 Січня 2016 14:54
А хтось із нас зробив стільки скільки зробила Ірина? В плані скульптури і пам'ятників також. Вона сама підняла і виховала дітей. Активна в мистецтві. Дякую за чудові виставки в обласній науковій бібліотеці робіт іі вихованок. І якщо схалтурили в ливарному цеху, то що вона теж винувата?
Анонім до Людина Показати IP 27 Січня 2016 18:42
Іра, ти?
Митець Показати IP 27 Січня 2016 15:29
А що, Львівська Національна Академія мистецтв підготувала тільки одного скульптора Ірину Дацюк?
Наталка людині Показати IP 27 Січня 2016 16:06
То нехай і навчає дітей. А в ливарному цеху три рази спаплюжили?
хто Показати IP 27 Січня 2016 16:53
Хто така та Дацюк? Де вона взагалі взялась в Луцьку та чого активно почали встановлювати її бездарні творіння?
лучанка Показати IP 27 Січня 2016 17:38
усі роботи узгоджені з міською владою Кравчуком, архітектурою, Яковлєвом... Може це їх треба гнати вони усі дозволи дають і нікого не питають.
Місцевий Показати IP 27 Січня 2016 18:21
Шановна лучанка назвіть роботи які узгоджені з влдою і зроблені за рахунок платників податків
Архітектор Показати IP 27 Січня 2016 19:47
Ірина Дацюк є уособленням рівня розвитку і культири Луцької громади.Реєстрація такої петиції є докозом елементарного незнання законодавства.Гроші за скульптури свідомо платять депутати з міської казни. Тому людей , які працюють, треба поважати.
лучанка Показати IP 27 Січня 2016 19:57
ну не дано їй, то чого лізти де не може. невже в луцьку нема талановитого скульптора??? якщо влада схвалила її "витвори" ,то де були її очі?
Віктор ФЕДОСЮК Показати IP 27 Січня 2016 23:44
я розповідав тим ливарникам у Львові - що то вони винуваті - халтурники, - вони мало животи не понадривали, - що ВОНО виліпило - то ми і відлили....
ua до Віктор ФЕДОСЮК Показати IP 28 Січня 2016 11:51
Це не правда ,Випадково була свідком роботи Ірини над скульптурою академіка Гарбарчука ,скульптура відповідала оригіналу , А те ,що приіхало зі Львова ні в які рамки не входило-ЖАХ, Порада Ірині змінити ливарників
Анонім до ua Показати IP 28 Січня 2016 15:03
Ну надгробки на кладовищі вона годна ваяти. А більше нінащо
Ярослава Показати IP 28 Січня 2016 00:38
Ірина Дацюк - талановитий скульптор. До того ж патріотка, активний громадський діяч. Її силі, енергії, терпінню можна тільки позаздрити. Вчилась у Львівській академії, в корифеїв українського скульптурного мистецтва. Працює в класичному стилі. Мені подобаються її твори. І не тільки мені, не раз бачила як люди фотографуються з ними. Тому й набула заздрісників, які вставляють палки в колеса. А ви спочатку подивіться на скульптурні „творіння“, що висять на нашому театрі! Я б створила збір голосів, щоб їх замінити, а Іринині роботи прикрашають місто!
Анонім до Ярослава Показати IP 28 Січня 2016 15:04
Іра , треба бути скромнішою і не підписуватись чужим іменем.
Ярослава до Анонім Показати IP 29 Січня 2016 02:21
Всім зміям можу подзвонити і навіть зустрітись, показати паспорт зі своїм іменем)
Кравчук Олександр, с Показати IP 28 Січня 2016 16:42
Ескізні пропозиції пам'ятного знака Християнського милосердя волинян (волиняни рятували у часи голоду братів-українців зі Сходу і Півдня України) Ірини Дацюк та Дмитра Потапчука розглядалася на засіданні регіональної комісії 13 березня 2012 року. Більшістю голосів членів комісії перевага була надана концепції І.Дацюк.Їй було рекомендовано подати свій проект на розгляд художньої ради.
Кравчук Олександр, с Показати IP 28 Січня 2016 16:46
Ескізні пропозиції пам'ятного знака Християнського милосердя волинян (волиняни рятували у часи голоду братів-українців зі Сходу і Півдня України) Ірини Дацюк та Дмитра Потапчука розглядалася на засіданні регіональної комісії у справах увічнення пам'яті учасників АТО, жертв війни та політичних репресій при Волинській ОДА 13 березня 2012 року. Більшістю голосів членів комісії перевага була надана концепції І.Дацюк.Їй було рекомендовано подати свій проект на розгляд художньої ради.
Татьяна Показати IP 28 Січня 2016 19:40
А,что,собственно, такого выдающегося сделал Кузьма Скрябин для Луцка? Почему памятник необходимо было поставить в нашем городе? С таким же успехом можно ставить памятник Дзидзьо...
Наталка Тетяні Показати IP 29 Січня 2016 14:58
Побійтеся Бога - Дзідзьо ще живий. Скрябін був людиною і справжнім патріотом, але питання зараз не у цьому. По вашій логіці, якщо людина не зробила нічого видатного (а він зробив для всієї України), то потрібно поставити страшне доробло і пишатись цим?
Татьяна до Наталка Тетяні Показати IP 2 Лютого 2016 15:59