USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.70 9.88

У Луцьку затримали п'яного водія, який їздив по місту з шаленою швидкістю. Відео

21 Грудня 2019 13:17
Близько 6 години ранку у Луцьку патрульні затримали п'яного водія, який з шаленою швидкістю їздив по місту та порушував ПДР.

Про це повідомили на сторінці патрульних Волині.

Один із екіпажів патрульної поліції помітив, як автомобіль Mercedes Benz E-class здійснює поворот праворуч з вулиці Ковельської на вулицю Набережну, при цьому перетинає подвійну суцільну лінію дорожньої горизонтальної розмітки.

Екіпаж увімкнув проблискові маячки синього та червоного кольору та спеціальний звуковий сигнал для зупинки транспортного засобу, однак водій ігнорував закону вимогу поліцейських та продовжив рух.

23-річний водій на великій швидкості рухався вулицями Луцька, неодноразово грубо порушуючи Правила дорожнього руху, чим наражав себе та інших учасників руху на небезпеку. Однак, професійним діям інспекторів автомобіль було зупинено, шляхом блокування. Водія відсторонено від керування.

Результат огляду на стан сп’яніння – 2.07 ‰ проміле, що у 10 раз перевищує допустиму норму.

На водія складено відповідні адміністративні матеріали: ст. 130 (керування в стані сп’яніння) КУпАП, ч. 1 ст. 126 (керування особою, яка не має при собі відповідних документів) КУпАП, ст. 122–2 (невиконання вимоги про зупинку) КУпАП та протокол затримання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Анонім Показати IP 21 Грудня 2019 13:33
Не розумію для чого його ловити,якщо суддя якийсь його виправдає,бо доказів немає.
Вік до Анонім Показати IP 21 Грудня 2019 13:51
Краще не ловити, щоб він переїхав когось із Вашої родини, чи заїхав до Вас в будинок?
Анонім до Вік Показати IP 21 Грудня 2019 14:08
Бажаю вам в десятки,в сотні разів більше того,що мені побажали.Ну і паро грамів розуму,щоб розумів(ла) де жарт,сарказм...
Опа до Анонім Показати IP 21 Грудня 2019 14:03
В любому випадку пянюга попаде на гроші. Думаєте суддя за просто так його відпустить?
жезл Показати IP 21 Грудня 2019 13:54
Стріляти на враження .П"яними їздити перестануть.
Монархіст Показати IP 21 Грудня 2019 13:57
Штраф заплатить. І на адвоката і взятки купа грошей піде. Чувак на пару тисяч зелених попав. В Україні давно пора ввести американську судову систему. Там за кожен злочин окрема стаття. Тобто даному водію запишуть ВСІ порушення за ніч. І пяний. І перевищення швидкості. І опір поліції. І дорожні порушення.
Кен до Монархіст Показати IP 21 Грудня 2019 15:55
Відкрию Вам секрет у нас так само йому і протокол по 130 складуть і постанову за перевищення і таке інше
ага до Кен Показати IP 21 Грудня 2019 17:28
А якщо в нього родичі...???То винен буде той хто затримував
лучанин Показати IP 21 Грудня 2019 14:01
посвідчення довічно забирати і років 2 каталашки
Сидоров старший Показати IP 21 Грудня 2019 18:11
Я вам так скажу, панове законники і моралісти. Воно то так, на бабки він влетить. Але був би виховний ефект більший, якби протверезілого передурка в центрі міста на сцені, на якій був прив'язаний головний регіонал області, привселюдно від3,14здили гумовим демократизатором по с&аці до синьо-бордового її кольору. А потім, якшо зможе, хай би сідав в Е-клас і їхав додому до другої суботи ! І так протягом місяця ! Кажуть, якщо розум не заходить через голову, - то дуже добре заходить з д*пи строни !
Кільце Показати IP 21 Грудня 2019 18:22
І реєстратор працює і відео є казка яказь . А в попередній аварії з патрульними нема .!!!!!
Андрій Показати IP 21 Грудня 2019 22:50
« Однак, професійним діям інспекторів автомобіль було зупинено, шляхом блокування» сміхотисько все місто обїздили за тим мерседесом поки він сам не зупинився, та він біди міг наробити більше ніж поліція професіонізм свій показала)))