USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку «завелась» група хлопців-пікаперів. ВІДЕО

10 Червня 2014 18:45
Тренінг "Базовий курс Самця ХХІ" відбудеться у Луцьку 5-6 липня. Ця ж програма чекає на рівнян 12-13.07. Про що мова? Про зваблення дівчат-жінок. Посередництвом особистого зростання, - пишуть активні хлопці.

Так, у соціальних мережах подають цілий список того, чого навчаться чоловіки під час змагань, а власне:

- Ефективно спокушати будь-яких дівчат ;
- Знаходити мотивацію для досягнення бажаних цілей;
- Працювати зі страхами і обмеженнями;
- Відключати внутрішній діалог;
- Конструювати оригінальні фрази для знайомства;
- Легко знаходити цікаві теми для розмови;
- Помічати зміни стану дівчат та своєчасно і правильно на них реагувати;
- Красиво і результативно використовувати дотику;
- Самостійно і ефективно опрацьовувати власні помилки тощо.

«Самець 21 - це вам не якісь побігеньки хлопчиків-пікаперів. Самець 21 - це не зовсім пікап-тренінг. Це тренінг зі зваблення жінок, особистісному зростанню, і розкутості, а пікап і спокушання жінок присутні як інструменти», - кажуть організатори «уроків».

Це, з їх слів, може здатися парадоксальним, але саме такий підхід дає найкращі результати, як в успіху з жінками, фінансовому становищі, особистому розвитку.

«Тим не менш, багато людей, навіть наші учні, кажуть, що САМЕЦЬ 21 - дуже цікаве проведення часу. Основна відмінність Самця21 від пікап-тренінгів полягає, власне, в орієнтації на особистісний ріст, тобто розвиток різних аспектів особистості чоловіка. І саме в цьому ми бачимо найбільш правильний і сильно працюючий підхід до зваблення жінок. Пройшовши цю дорогу, чоловік стає впевненішим в собі, що тягне за собою успіх на всіх життєвих аспектах. Приходьте на тренінг і перезавантажте своє життя», - закликають організатори.
Тренер - Альфред:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Европеец Показати IP 10 Червня 2014 19:00
Радует, что только "пикаперы", еще не завелись "хлопцы-шититеры". Но в Луцк, как в европейский город, обязательно придет и эта мода. Чем бы дитя не тешилось, лишь бы детей не завело.
цитата Показати IP 10 Червня 2014 19:34
"...кохайтеся чорнобриві-та не з москалями..."
Думка Показати IP 10 Червня 2014 19:42
якийсь брєд
На думка до Думка Показати IP 10 Червня 2014 19:57
Не, це не бред, най займаються це краще ныж курцы, пияки, бандюги та iнше.....
Іван Показати IP 10 Червня 2014 19:56
Та думаю в Шайбі чи в Техасі на них та й поведуться)
Луцький Микола Показати IP 10 Червня 2014 20:16
Таких "Саміцв" треба на схід України відправляти!!!Одні захищають Батьківщину, а інші х***ою займаються. "Самець 21", та що ж це за лайно?Дрищі із пушком під носом себе самцями вважають? Дівчата люблять фізично здорових і розумних, а не кістлявих із тоненькими рученятками тінейджерів. Краще б на роботу влаштувались, гроші заробляли, сімейні цінності розвивали. Спортом займайтесь. Гидко на "таке" дивитись. На "таких" дівчата не ведуться.
info до Луцький Микола Показати IP 10 Червня 2014 23:15
коментар було видалено
Анонім до Луцький Микола Показати IP 11 Червня 2014 00:38
100% і додоти нічого:)
Ванька до Луцький Микола Показати IP 11 Червня 2014 11:29
Розвелося д***ів - один з яких вирішив заробити на інших.. Facepalm
махно Показати IP 10 Червня 2014 20:17
Там возле универмага есть центр по спиду.не забывайте это . Удачи вам смаркаи.
Пташка Показати IP 10 Червня 2014 20:21
"самці" ідіть в спортзал,здобувайте освіту і працевлаштовуйтесь.Жодна дурня,яку несе Альфред не допоможе вам,адже жінки люблять чоловіків ,які можуть дбати не тільки за себе,але і за тих хто поряд. Наслухаєтесь дурниць,які потім вам важко вибити з голови,бо уявляєте собі,що все вже знаєте.Не мужики - гейші,тошнить.
Антон Показати IP 10 Червня 2014 20:49
Норм пацани,успіхів вам.Не слухайте брєд що пишуть,хай краще зайдуть у вікіпедію,і прочитають що таке пікап,Одним він по душі,а іншим ні,так що я думаю є люди які хочуть себе розвивати,і насолоджуватись життям.
сірий Показати IP 10 Червня 2014 21:38
Жінка повинна почуватися з чоловіком спокійно і забезпечено. З чоловіком, а не "піпіром" якимось.
лпдмуа а простише и Показати IP 10 Червня 2014 21:47
вже всі проблеми вирішенні ? правду люди кажуть де е одне дурне там завжди появиться ще два-так вкупі легше прожити
Один из организаторо Показати IP 10 Червня 2014 22:22
Вообще-то, тренинга как такого еще не было! Это видео быстрее для рекламы и раскрутки группы. Тренинг будет в июле, а не июне! На тренинге ребята отрабатывают упражнения, а не зажигают(как было на видео). Кто там говорил заняться делом... -)))) Это смешно-)) Тренера добились в других аспектов намного больше чем кажется, как в спорте, так в карьере, так и на личном фронте!
Victor Показати IP 10 Червня 2014 23:18
І кого волнує що "воно" добилося ? Мене хвилюють події в Україні і чого добився я, моя сімя. Щодо дівчат...єслі не вмієш "клєїти" то ніякі тренінги не допоможуть.
Анонім до Victor Показати IP 11 Червня 2014 00:40
коментар було видалено
НАстя Показати IP 11 Червня 2014 02:21
Пікапери це ж не статус. В мене друг, пікапер і дуже чудова людина. Має дівчину, нікому поганого не робить. Дурниці ви говорите
лпдмуа а простише и до НАстя Показати IP 11 Червня 2014 06:16
для вас Настя пикаперами скоро чеченці будуть і різна кримінальна публика і виглядати буде приблизно так :- за коси і в пикап : ото і вся романтика : Невже дол-би незрозуміло що в Украіні іде війна і вже треба створювати повстанських рух -готувати різні структури для спротиву-вчити війскову справу-як жити в окупаціі і перемогти :- хто вам голови задурманюе
Парасьенок Показати IP 11 Червня 2014 08:49
Прыщавый юнец явно скрывается от военкома . Срочно в бронежилет и в Донбасс . Там ему быстро деревянный макинтош припикапят .
100 Показати IP 11 Червня 2014 08:57
Хлопці просто заробляють гроші. Бо найкраща віагра для жінок це гроші. Якщо Ви відчуваєте себе невпевнено положіть в гаманець 1000 доларів і скажіть я можу це потратити і впевненість прийде і з нею дівчата.
Петя до 100 Показати IP 11 Червня 2014 11:36
Бабло рішає багато - але далеко не все - якщо ти лох - то ето по жизні)
військомату Показати IP 11 Червня 2014 12:33
хлопців в армію забрати, от школа пікаперів... може й перестануть дурью маятися
протипікепер Показати IP 21 Травня 2015 13:47
це хлопці-горобці( я би назвав-би їх піда......си) які не хочуть працювати а тільки трах*ха займатись , карочє, дебіки всякі.