USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку збили дитину, водій намагався втекти. ФОТО. ВІДЕО

8 Грудня 2016 12:01
ДТП сталася сьогодні у Луцьку на вулиці Дубнівській. Авто марки "Мерседес", яке рухалося вулицею Дубнівською в сторону центру міста, збило дитину на пішохідному переході. Дитину в важкому стані забрала "швидка". Водія, сильно п`яного, затримали люди й тримали до приїзду поліції.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Як повідомили свідки ДТП, за кермом перебував екс-правоохоронець, принаймні сам про це заявляв, водій хотів залишити місце ДТП.

За станом на 12:00 люди тримають водія, який намагався втекти.





Свідок аварії розповів, що постраждала дитина - хлопчик, із вигляду - шкільного віку. Карета швидкої стояла на місці ДТП досить довго. Дитина - у дуже важкому стані.

Щодо водія, свідок розповів, що після того, як збив дитину, він продовжував рух, ще й збив 2 транспортних засоби.



Після того, як люди його схопили, аби не дати втекти, він продемонтстрував посвідчення - мовляв, колишній працівник правоохоронних органів. Люди стверджують - водій був у стані алкогольного сп'яніння. В салоні авто перебувала пасажирка, теж п'яна.



У прес-службі патрульної поліції Луцька повідомили, що винуватця ДТП, затримали. На місці працюють слідчі.

Як повідомляє журналіст ІА Волинські Новини з місця ДТП, "Мерседес" рухався вулицею Дубнівською, поспішаючи проскочити перехрестя Дубнівської-Карпенка Карого. Водій втратив контроль над машиною та зачепив дві вантажні машини, зніс паркан та збив дитину.

Водієві "Мерседеса" завадили втекти небайдужі перехожі - застосували силу та затримали правопорушника до приїзду поліції, ледь не влаштувавши самосуд. Натомість поліція застосувала щодо людей сльозогінний газ - аби завадити їм вчинити самосуд над порушником, згідно з версією поліцейського, який працював на місці ДТП.



У порушника було виявлено при собі дозвіл на зброю, виданий МВС. Його доставили в наркодиспансер на освідчення.



Про стан постраждалого розповіла прес-секретар Патрульної поліції Луцька Ольга Бузулук. З її слів, за станом на 13.55 дитина перебуває в комі. У хлопця перелом двох ніг, черепно-мозгова травма, стан важкий, кажуть медики.
Відео з камер спостереження опублікувало Громадське.Волинь.

За станом на 14:10 підтвердилося, що водій був п'яний - у його крові виявили 3.5 проміле алкоголю.

За станом на 16:40 у прес-службі поліції повідомили, що винуватець ДТП - 58-річний мешканець Луцького району, директор одного із приватних підприємств.

За станом на 18:20 у дитячій обласній лікарні повідомили, що 16-річний підліток, постраждалий у ДТП, так і не вийшов з коми.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 71
Анатоль_ Показати IP 8 Грудня 2016 13:09
Я в шоці? Він п"яний, вона п"яна, зареєстрована зброя? Може іхали з спецзавдання? Може не все так вже просто? Га?
Ім’я Показати IP 8 Грудня 2016 13:13
Водій -Мігас Володимир.
123 до Ім’я Показати IP 8 Грудня 2016 13:16
ти впевнений?
Анатоль_ Показати IP 8 Грудня 2016 13:15
Я в шоці? Він п"яний, вона п"яна, зареєстрована зброя? Може іхали з спецзавдання? Може не все так вже просто? Га?
123 Показати IP 8 Грудня 2016 13:19
от сволота
читачка Показати IP 8 Грудня 2016 13:19
З поліцейського спрос за такі діяння повинен бути в 10 разів більший!
Бее Показати IP 8 Грудня 2016 13:19
продемонтстрував - пробував виговорити це слово, язик зламав. І цікаво, а які посвідчення у "колишніх"?
За чесно зароблені Показати IP 8 Грудня 2016 13:19
Правоохоронець на Мерседесі...ото наохороняв право....
ккк Показати IP 8 Грудня 2016 13:21
Що з дитиною? Хто знає?
лучанин до ккк Показати IP 8 Грудня 2016 13:45
В реанімації, струс, перелом ноги, політравми
777 Показати IP 8 Грудня 2016 13:21
БУЛИ НА МІСЦІ ДТП. водій та його пасажирка ПЕРЕБУВАЛИ У СТАНІ АЛКОГОЛЬНОГО СП*ЯНІННЯ. "СПЕЦЗАВДАНННЯ НЕ ВИКОНАНЕ, НЕ ВСТИГЛИ. У водія авто ЗАЛИШИЛИСЬ ТІЛЬКИ СПУЩЕНІ ШТАНИ.
В Показати IP 8 Грудня 2016 13:23
Ну і що робити з тією владою, яка нікуя не робить для нас, жителів міста Луцьк?
jet Показати IP 8 Грудня 2016 13:27
Стан хлопчика який ? Доля того "муд*ка і його падругі" мало цікавить
Гриць Показати IP 8 Грудня 2016 13:27
Де номерні знаки. Чи знову литовець?
Bob до Гриць Показати IP 8 Грудня 2016 15:14
AC 4205 BH
Луцьк Показати IP 8 Грудня 2016 13:28
Нехай хлопчик швидше одужає та буде здоровий. Тримаємо за нього кулаки
натка Показати IP 8 Грудня 2016 13:28
це щось страшне. Потрібно на пішоходних переходах прокласти ще й "лежачих правоохоронців"
Анонім Показати IP 8 Грудня 2016 13:30
ти ухи обївся, чи що ? муд*чило кончене. та таким як ти і твої мусора треба язик на площі в*др*зати
Нурік Показати IP 8 Грудня 2016 13:31
Чувак мабуть з мітингу бивших мєнтов вертався, що бастують за свої пенсії, було холодно, зігрівся, от і результат сумний. М*ч*ти с*ку треба.....
Ghff Показати IP 8 Грудня 2016 13:32
Боже. Дай батькам це винести....трагедія страшна
розум Показати IP 8 Грудня 2016 13:32
Ото поліція минула і теперішня, гади. Гоняться по дорогах, бо знають, що Їм за це нічого не буде, ще і п"яне, сволота. Р*зстр*ляли б показово хоч одного такого вбивцю - інші боялися б, а так завтра він знову сяде за кермо, знову зіб"є людину, і знову йому нічого не буде. Така наша ce la vie.
Правдоруб до розум Показати IP 8 Грудня 2016 14:51
Розум а де розум. Напиши дані такого розумного. Може тебе в поліцію чи прокуратуру взяти, щоб всі були такі розумні.
розум до Правдоруб Показати IP 8 Грудня 2016 16:11
А ти, напевно, там працюєш і тоже частенько п"яним їздиш, от і боїшся.
Правдоруб до розум Показати IP 8 Грудня 2016 17:22
Боюся щоб такі як Ви (недоуки) прийшли до влади. І навчіться звертатися до незнайомих людей.
го Показати IP 8 Грудня 2016 13:33
швидкість точно зашкалювала якщо литі диски лопнули, чувак не врахував погодні умови
Дмитро Показати IP 8 Грудня 2016 13:34
Посадить с*ку лет на 15!!!
Володимир Петрович Показати IP 8 Грудня 2016 13:34
Дорога давно розтанула і була без ожеледиці на момент ДТП .Водій Мерседеса навіть і не пробував гальмувати,збита дитина лежала на відстані 30-40 метрів від пішохідного переходу.
Ага Показати IP 8 Грудня 2016 13:35
Тв*рь! і ви всі хто соплі соплив по всій країні , коли поліція затримувала обдовбаних київських ур*дів, що гасали на своїй таратайці по місту - ви теж тв*рі!!! Бо саме та ваша д*більна істерія з приводу "невинного убієнного пасажира БМБ" була переломним моментом в діях нової поліції по всій країні і зеленим світлом для от таких ур*дів, як сьогоднішній водій мерседеса, втішайтесь прид*рк*!
До ага Показати IP 8 Грудня 2016 13:37
Ага ти шо куриш перед тим як гнати ти може ніколи х*рні не робив хай буде жива і здорова дитина а муд*к правоохоронець він колишній чи ні буде відповідати
Ага до До ага Показати IP 8 Грудня 2016 14:07
я взагалі не курю і тобі не раджу, і х*рні ніколи не робив і не збираюсь, принаймні такої яка становить смертельну небезпеку для оточуючих, і не збираюсь виправдовувати пантових обд*вбаних, бух*х чи обкурених ур*дів, поведінка яких призводить до трагедій!
Анонім Показати IP 8 Грудня 2016 13:38
Номера є, маю фотку, передні просто злетіли
Денис Показати IP 8 Грудня 2016 13:39
Что с ребенком есть информация ?
7097 Показати IP 8 Грудня 2016 13:47
Як жеж так ...!?!????!?!??? І не польські і не литовські бляхи....кат так???!?!!!!?? .....ААа...???!?!?! Оказується і на розмитнених зі всіма податками(напевно) сплаченеми і т.д., на UA номерах їздять К*нчені і заваляні...ай-йай.....!!!!!! Коли ж ви всякі коментатори зрозумієте що не в бляхах діло!?!???!!!!!!!. Пацану здоров"я!!!!!! Хай видужує!!!!
ТРОЛОЛО до 7097 Показати IP 8 Грудня 2016 14:26
блін, як так? шо мені писати? чому тачка розмитнена? ви ж мені день спортили. Шо я маю писати про дурнів на польських бляхах??
Правдоруб до 7097 Показати IP 8 Грудня 2016 14:52
Треба всіх українців позбавити права керування автотранспортом. Навіть розмитнені авто себе дискредитували. Їздити лише на самокатах та поні.
денис Показати IP 8 Грудня 2016 14:02
Молимся ребята , за паренька !!!
Денис Показати IP 8 Грудня 2016 14:03
пишите может кровь нужна или реквизиты родных деньги скинуть
свідоок Показати IP 8 Грудня 2016 14:07
Мігас Володимир Михайловвич АС 4205 ВН власник ПП Олдем (Ліпіни) і гастроном центральний на Волі
Инфо до свідоок Показати IP 8 Грудня 2016 15:32
фото з номером машини ->> https://yadi.sk/i/UawvV9ro32a2dK
ООО Показати IP 8 Грудня 2016 14:08
Де є інформація щодо можливості допомогти постраждалому хлопчику?
123 Показати IP 8 Грудня 2016 14:28
збитий на переході, учень з правознавчого ліцею.
Мед Макс Показати IP 8 Грудня 2016 14:30
коментар було видалено
Нейтрал Показати IP 8 Грудня 2016 14:33
Де публічність?чи потрібен постраждалий син великого чиновника?громада хоче знати хто він цей убивця,і що буде далі.
віка Показати IP 8 Грудня 2016 14:38
Не можу прийти до тями цілий день після новини.... Єдина надія на Господа, щиро вірю, що він почує молитви всіх тих, хто просить за здоров'я дитини.
111 Показати IP 8 Грудня 2016 14:49
Читаю коментарі і жахаюсь від ідіотства. То поліцейський скотиняка, то авто на іноземній реєстрації. Ви хоть думайте що писати, а то як баби базарні, аби дзуюзька всунути. Краще написали як хлопцеві допомогти.
Анонім до 111 Показати IP 8 Грудня 2016 16:27
а як хлопцеві допомогти? батьки зараз залізуть в борги стратять на лікування ,ДАЙ БОЖЕ !,на реабілітацію,,,а цей грошиська вкине в "правосуддя" і будуть тягнути з засіданнями,поки все не стихне.
До Аноніма до Анонім Показати IP 8 Грудня 2016 18:57
Родина обвинуваченого бере на себе відповідальність за допомогу
голіцин Показати IP 8 Грудня 2016 14:49
коментар було видалено
Андрій Показати IP 8 Грудня 2016 15:03
Водія, на максимум в тюрму. Шкода, звісно, но думаю відкупиться. Батькам, терпіння, хлопчику, здоровя. Бог з вами.
ББГ Показати IP 8 Грудня 2016 15:09
Власник ПП Олдем мєнт? Ніфіга собі!! Правоохоронець-барига! На мерсі!
Леонід Васильович Показати IP 8 Грудня 2016 15:19
Поліцейські приїхавши на 6ох !!!авто ,не виставили ніяких знаків,не обгородили смугою місце дтп,не перекрили рух,а замість виконання своїх обов'язків ,почали "кота за хвоста тягнути" з винуватцем дтп,такі ввічливі і чемні були ,шо навіть з машини не могли витягнути,а коли хтось із свідків,зробив їм зауваження,почали кидатись на людей і бити їх ,використовуючи при цьому сльозогінний газ ,поводильсь не як еліта,а звичайні гопніки.А в своє виправдання ,начальник поліції сказав ,що поліцейскі вгамовуали натовп ,який хотів вчинити самосуд,що являється суцільною брехнею. P.s. Був очевидцем з самого початку,цієї повної некомпетентності і невихованості поліції.
100% до Леонід Васильович Показати IP 8 Грудня 2016 23:40
Ця нова поліція два слова не може звязати, подивіться інтервю по цій дтп, поліцай окунь повний.
Андрій Показати IP 8 Грудня 2016 15:19
Власник-водій, (Основные виды деятельности: - производство безалкогольных напитков; -производство уксуса пищевого; -транспортные услуги международного и регионального направления; -производство поддонов деревянных; -сдача в аренду недвижимости). Тепер купуючи воду, бренду ОЛДЕМ, (Ситро, дюшес і т.д.)згадуйте цього муд*ка . Ви йому гроші,, даєте,, на відкуп,,
---- Показати IP 8 Грудня 2016 15:20
3.5 проміле це смертельна доза!!!
Васька Показати IP 8 Грудня 2016 15:27
Як зловити якогось діда чи малолетку і розпластати на асфальті ,то вони бистро можуть ,а розібратись в дтп чи зловити злодія,то у полісменів мізків не вистачає .
ВОВК Показати IP 8 Грудня 2016 15:54
МУСОРА ЧМ*ШНИКИ
VS до ВОВК Показати IP 8 Грудня 2016 16:15
Ти сам сміття. "Мусора, мусора" як ви вже задовбали, бикоття з своїми шансонокримінальними ідеалами і см*рдючими пАнтами. Нормальні люди таким жаргоном не користуються і полііцію "мусорами" не називають, тільки бі*відходи це роблять.
Макс до ВОВК Показати IP 8 Грудня 2016 16:41
скиглять що пенсія в їх мала, хай на тракториста тоді йдуть, і побачать як прості люди на три рази меншу живуть.
Анонім Показати IP 8 Грудня 2016 16:05
Дитина знаходиться в комі http://www.volynnews.com/news/extreme/stalo-vidomo-pro-stan-dytyny-iaku-zbyly-v-lutsku/
Сергій Показати IP 8 Грудня 2016 16:40
шановна громада ця, та багато схожих на нього тварин їздять вулицями нашого міста та калічать майбутнє нашого міста а саме дітей , як Ви дивитесь не те щоб таких потвор (іншого слова не можливо підібрати)наказувати таким чином, по перше щоб вони віддавали все своє майно тим кого вони скривдили а по друге довічні громадськи роботи. Давайте з такою пропозицією звернемося до нашого шановного мера та будемо вимагати покарання для таких горе водіїв.
11 до Сергій Показати IP 8 Грудня 2016 17:25
Для чого писати таку дурню? Те шо захочеш ти, твій кум і ще один собутильнік(бо "по-трезвяку" до такого не додумаєшся) просто проігнорується, бо це - брЄд сивої кобили. По-перше: такі питання не розглядаються на місцевому рівні; по-друге: це маразм
Укроп Показати IP 8 Грудня 2016 16:46
У них 10 тисяч зарплатня і за наші з вами гроші вони нас газом будуть травити, а баризі за хабар ж*пу цілувати! Ні щоб собаку розпластати на брудному асфальті і оформляти папери. Не поліція а лайно
А до Укроп Показати IP 8 Грудня 2016 17:26
ти, якщо знаєш, як треба працювати в поліції, то чого не йдеш туди на роботу? піди, дітей своїх туди відправ і теж будете мати по десять тисяч зарплати, чого замісь цього сидиш і по клавіатурі клацаєш -вперед!
Укроп до А Показати IP 8 Грудня 2016 18:20
Нетреба тикати і вказувати що і як потрібно робити. насильно ніхто в поліцію не набирав, думали престижно на новій машині, в новій формі фотографуватись і понтуватись. Ні, потрібно працювати важко як всюди. А цього нові копи не навчені і не хочуть
А до Укроп Показати IP 9 Грудня 2016 10:22
Спеціально для поліШука з дикого хутора: в он-лайн спілкуванні нема різниці на "ти" чи на "ви", як і відносно віку чи статі. Хочеш, щоб на "ви" і "пошепки" та ще й по імені та по батькові, то стань в себе під сільрадою і організуй собі коло спілкування. Дуже вже до фіга асів у всіх сферах розвелось і критиків по той бік моніторів. Знаєш як працювати в поліції, вмієш, то біди покажи тим копам, які за твоїми словами, нічого не вміють і не знаютьть, а не можеш, то сиди і не п...зди.
Неля Показати IP 8 Грудня 2016 22:36
Як допомогти рідним постраждалого хлопчини?
Оксана Показати IP 9 Грудня 2016 09:18
КРАЩЕ МОЛІТЬСЯ ЗА ХЛОПЧИКА, А НЕ ПОЛИВАЄТЕ ОДИН ОДНОГО БРУДОМ!!!! ДЯКУВАТИ БОГОВІ ЩО ДИТИНА ЖИВА, ОКРЕМЕ СПАСИБІ ІГОРЮ ДОРОДНИХ, НАЙКРАЩИЙ ХІРУРГ В СВІТІ, мою донечку теж оперував, завдяки йому вона тепер здорова. ЩИРО ДЯКУЮ ВАМ ІГОР ЛЕОНІДОВИЧ, ЗА ВСІХ ДІТОК І ВІД ІМЕНІ УСІХ БАТЬКІВ!!!
Читач Показати IP 9 Грудня 2016 16:17
Вирок суду буде - 2700 гривень штрафу, без позбавлення водійського посвідчення.
Павло Показати IP 9 Грудня 2016 22:38
Вічна память хлопчику. Батькам співчуваю.
Невідомий до Павло Показати IP 9 Грудня 2016 23:44
Яке вічна память???!!!! Він в комі