USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

У Луцьку жінка випала з вікна

2 Червня 2018 13:33
У суботу, 2 червня, у Луцьку на бульварі Дружби Народів 4а, знайшли труп місцевої мешканки.

Тіло виявили близько 9 години ранку, про це повідомили Під Прицілом очевидці трагедії.

За словами місцевих мешканців померла працювали разом із своїм чоловіком на заводі СКФ. Вона перебувала у відпустці і допомагала батькам чоловіка у селі Цегів Горохівського району, але напередодні повернулася до Луцька, а чоловік залишився з батьками.

Як розповідають мешканці, сім'я нічим не відрізнялася від інших, хоча іноді жінка полюбляла випити і тоді ставала непередбачуваною. Сусіди запевняють, що чули як щось важке близько 1.30 ночі впало на землю, але на той час ніхто не надав цьому факту уваги.

Можливо, жінка перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, курила та з необрежності випала з балкону.

Деталі з'ясовуються. Подробиці згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
67 Показати IP 2 Червня 2018 16:51
напис на пачках з цигарками попереджує "Куріння вбиває".
Анонім до 67 Показати IP 2 Червня 2018 18:40
До чого тут напис на пачках?
здравомислячий до Анонім Показати IP 3 Червня 2018 00:07
До чого?А до того що жінка яка випала з балкона курила!!!Невже не ясно!
Віра до здравомислячий Показати IP 3 Червня 2018 15:58
Ні,не ясно! Ти бачив(ла)!? Ти хоч сказати,що вона так курила і випала з вікна !??? То як то треба так курити!? Логіка в одному місці в тебе!! Тупі коментарі,від такої ж самої людини!!! Ти ж не знаєш цю людину взагалі! Фігня що в неї квартира була закрита ,а ключів ніде не має,фігня що кров на вікні лишилась,фігня щоб її випасти з вікна ,треба було ще добре постаратися або стати на стільця! Так ось,не пиши своїх тупих коментарів!! А краще по співчувай рідним,друзям та чоловіку!!
СКФ до здравомислячий Показати IP 4 Червня 2018 08:18
Там немає балконів. Це гуртожиток. І як так впасти з вікна, щоб преземлитися на спину і руки за голову положити?
1 Показати IP 2 Червня 2018 18:52
Мене завжди дивує,коли стається якась трагедія,весь інтернет "гуде" від припущень "можливо","ймовірно" і т.д.І ніхто не думає над тим,що насправді відбулось у реальному житті людини.Зробили "курящою алкоголічкою",бо "так люди кажуть",ще хтось напише ,що вона - наркоманка,або що її хтось скинув...Ви хоч думаєте,що це читатимуть рідні та близькі?Людини не повернеш,а попліткують багато.Цікаво,що напишете після розслідування...
/ Показати IP 2 Червня 2018 19:38
А як ви скажете на те , що вікна в крові , коли дивитися з вулиці , чи хочете сказати що вона сама "напилася" порізала себе та вимазала вікно кров'ю і вистрибнула.. ??!! Спочатку взагалі казали що в неї були ножові поранення.
Оксана Показати IP 2 Червня 2018 20:50
В неї руки були зв'язані Це вже вбиство
Вікуся Показати IP 2 Червня 2018 22:39
Шкода дівчину....ще жити і жити....співчуття рідним.
Таня Показати IP 3 Червня 2018 00:50
Незважаючи на всі розмови, просто, давайте повспівчуваєм мамі і тату,що втратили дитину,чому бути злими,ми ЛЮДИ,я не знала цієї дівчини,але мені шкода,що її життя закінчилось так!Просто давайте думати, коли,щось робимо! Співчуття родині,тримайтесь!
Оля Показати IP 3 Червня 2018 21:50
Мені про трагедію розповіла сестра ,так як разом працюють на роботі .І там про неї ніхто поганого не може і слова обумовити.А от що нашим органам і прессі краще зробити "алкоголіка "з будь-яким то і так всі знають.Будемо сподіватись що слідство найдешевші правильне рішення і винуваті будуть покарані...Світла пам'ять родині,мої співчуття.
лпз Показати IP 4 Червня 2018 01:28
а як її звали ?
СКФ Показати IP 4 Червня 2018 08:12
На роботі ніколи не бачили щоб вона курила... І алкоголем точно не зловживала! Нормальна порядна дівчина. А журналісти не професійні, прийшли і збирали слухи у бабок на лавці... І сусіди тоже добрі..., як в гуртожитку можна нічого не чути... літо у всіх вікна відчинені. Тим більше вночі чути кожен шорох на вулиці. Зроблять зараз самовбивство щоб не розслідувати, а людину навіть поховати нормально не зможуть.
лпз до СКФ Показати IP 4 Червня 2018 11:42
то як її звали ?
Іра до лпз Показати IP 4 Червня 2018 18:10
Марія її звали
лпз до Іра Показати IP 4 Червня 2018 21:13
а прізвище як ? цікаво, повинен знати її
Гпз Показати IP 4 Червня 2018 22:28
А де на вікні кров появилась вона що вени скривала??чи дійсно ножем прошлись,?
Гпз Показати IP 5 Червня 2018 11:00
Я вважаю що це вбивство а не яке самогубство хай міліція добре шукає і не закриває справу
Яна Показати IP 6 Червня 2018 02:22
На вікні не кров, це відпичатки пальців знімали! Йолопи.
лпз Показати IP 6 Червня 2018 13:06
хтось може написати прізвище дівчини ?
Гпз Показати IP 8 Червня 2018 15:57
Як беруть відпичаткі пальців колір чорний а не червоний хто ще й**оп