USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку зіткнулися Mercedes і BMW

9 Червня 2017 12:47
Дорожньо-транспортна пригода трапилася 8 червня на вулиці Боженка у Луцьку.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини розповіли свідки події. Так, мікроавтобус Мercedes зіткнувся з BMW.

На місці працюють патрульні та швидка.

За інформацією очевидців, у ДТП є постраждалі.

Як розповіла речниця патрульної поліції Луцька Ольга Бузулук, постраждали водій BMW та пасажирка мікроавтобуса - у неї розбита голова.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Микола Показати IP 9 Червня 2017 13:06
На одного литовця стало меньше.
Патріот до Микола Показати IP 10 Червня 2017 10:03
Якою мала бути швидкість БМВ щоб аж знести собі передок?Явно не 60-70 км!Там швидкість точно була більша за 100км!
43 до Микола Показати IP 11 Червня 2017 07:57
Вчора біля варшавки теж бмв на іноземних бляхах гнався і вліз практично під мене , елі встиг зреагувати.
Лучанка Показати IP 9 Червня 2017 13:32
Шановні журналісти, а ви спеціально ось це литовські бляхи фотографуєте і крупним планом виставляєте? Народ підігріваєте, щоб в коментарях ср*ч розвели? Впевнена, якби обидва авто були на український реєстрації, то б окреме фото з номером машини не було.
луцький до Лучанка Показати IP 9 Червня 2017 14:08
євро номери це епідемія яку негайно треба лікувати.
Лучанин до луцький Показати IP 9 Червня 2017 20:51
Разом з автомобілями.
Алекс до луцький Показати IP 10 Червня 2017 23:02
лайк
Вадімич до луцький Показати IP 12 Червня 2017 14:42
Лікувати треба таких як ти. І поки на цій землі бродять такі люди як ти, суспільство в біді!!!
ELk до Лучанка Показати IP 9 Червня 2017 15:40
Все ясно з вами, контрабандистами!!!
Олександр Показати IP 9 Червня 2017 14:02
Та вже мабуть на іноземних бляхах автомобілів не менше як на українських. І це дуже добре, українці мають їздити на нормальних машинах за адекватну ціну.
123 до Олександр Показати IP 9 Червня 2017 20:05
Це дуже погано, 70% водіїв на бляхах це люди які їздять як хочуть. Я тільки за шоб ми їздили на відносно непоганих авто за розумні кошти але статистично бляховоди частіше створюють ДТП так як взяли машину до 2000$ і їм на неї пофіг. Взявби він таку саму тільки ха 5-6$ то подумавби чи воно того варте шоб так ввести себе на дорозі
На мою думку Показати IP 9 Червня 2017 14:18
це ще раз підтверджує що на литовцях В ОСНОВНОМУ (ЩЕ РАЗ ПОВТОРЮЮ, ЩО В ОСНОВНОМУ) їздять недоводії та невдахи, які ще не заробили на нормальний автомобіль на українській реєстрації, а соромно (не по їхніх "понятіях") їздити на вітчизняній класиці. Людина якщо не може нормально заробляти, вона така сама і у всьому, в тому числі і за кермом.
лучанин Показати IP 9 Червня 2017 14:40
я за кермом кожного дня. З "масовою появою" авто з литовськими та іншими подібними "бляхами" також масово проявляється пересування даних авто з порушеннями правил дорожнього руху, а також створюються аварійні ситуації на дорогах з їх сторони у більшості випадків. Звичайно, серед керманичів таких авто є і "чемні профі", проте вони у меншості. У більшості на таких авто молодь з її максималізмом та пох ризмом, що не створює комфорту та безпеки для інших учасників дорожнього руху. Маємо те, що маємо. Чи нас
Водій на бляхах до лучанин Показати IP 9 Червня 2017 16:46
Взагалі то в нас дозволенно керувати автомобілем з 18 років, не авто спонукає до такої їзди, а виховання і безкарність. Я не проти розмитнити свій автомобіль, але держава не дає змогу. Бо я хочу їздити саме на авто старіше 10 року. Так в чому проблема?
Добродій Показати IP 9 Червня 2017 17:16
Очевидці повідомили, що бус виїжджав із другорядної дороги та не пропустив BMW. Водій BMW, розуміючи, що зітнення не уникнути, намагався скерувати так, аби не вдарити частину, де сидять пасажири, тому й врізався в стовп. А ви тут накинулись на чоловіка, за те що водить авто з євро номерами... швидко зорієнтувався,не вдарив частину в якій були пасажири
123 до Добродій Показати IP 9 Червня 2017 19:49
На першому фото добре видно, що мотор вирвало з підкапоту, сумніваюсь, шо це сталось при швидкості 60-70км
456 до 123 Показати IP 9 Червня 2017 23:06
Очивидці повідомили, що беха не їхала, а летіла, швидкість була понад 100 км/год, і не скерував в стовп, а від удару авто змінило траєкторію руху і вилетіло в стовп.
Лучанин до Добродій Показати IP 10 Червня 2017 09:58
Як це не вдарив частину в якій були пасажири?Уважніше читайте статтю!Ясно ж написано:"постраждала пасажирка мікроавтобуса - у неї розбита голова." І водій БМВ не скерував в стовп, а від удару в Мерса,авто змінило траєкторію руху і вилетіло в стовп.А виною того що знесло передок є велика швидкість БМВ на литовських номерах.
Ромчик Показати IP 9 Червня 2017 17:30
Проблема в тому що людям на жигулях жме за эвробляхи, а продати його не можуть бо то шлак
Лучанин до Ромчик Показати IP 9 Червня 2017 21:04
Ромчик, шукай шрот на своє єврономера. Скоро в таких як ти вибір буде невеликий. Ви ж такі самі бомжі.... навіть ще гірше.
Павло Показати IP 10 Червня 2017 01:41
Не причина в номерах!!! Але якщо говорити за номера то я за адикватні ціни на авто і щоб Україна йшла вперед, а не сидіти вдома і нічого не робити і їздити на жигулях.
Алекс Показати IP 10 Червня 2017 22:58
...причина і в номерах, і в тих, хто навіть слова в реченнях пише з помилками....."я за адИкватні ціни" ... «Ребята, которые защищают возможность ездить на литовских номерах: а Вы же тоже поддержите проект Закона, в котором разрешат Вам не платить НДС, пошлину, акциз и одновременно вернут эти налоги тем украинцам- Вашим собратьям, водителям , которые ездят на украинских номерах? Вы же поддержите?:-))))) Иначе налицо нарушение Конституции: дискриминация украинцев по признаку » номера на авто»:-))) Кстати , проверим кто какие интересы преследует: свои » шкурные» или защита прав всех украинцев ?».....
111 Показати IP 11 Червня 2017 00:26
якби бмв влетiло в стовба на швидкостi 100 км в час. То знеi неосталосяб нiчого i мотор валявся трохi дальше так на 50метрiв дальше. Удар походу був в ланжерон i мотор вирвало з подушок
222 Показати IP 11 Червня 2017 00:49
Постійте годинку біля світлофору коло портсіті і побачите, скільки разів за годину євробляхи пролетять на червоне та з дівої смуги підрізаючи інших полетять прямо. Це потрібно зупинити - ігнорування законів, дискримінація власників авто на укр. реєстрації, фальшиві документи, хабарі митнику і т.д.
Вадімич Показати IP 12 Червня 2017 15:01
Шановні власники розмитнених авто, не плюйтеся жовчю, не заздріть литовцям та полякам. Треба всім об'єднуватись та робити все щоб можна було розмитнити авто за 300-400€ і не буде на дорозі бляшанок!!!! Євро 5 - то справжня ТУФТА від олігархів!!! Чому в Европу можна загнати авто далеко не євро навіть 0, а в Україну ні???? Ми що, живемо крутіше від них???? На гроші за розмитнені авто олігархи будують вілли та бізнес. А ми як телята не можемо нічого зробити та підкоряємося. Що буде якщо в один день перестати ганяти та розмитнювати авто????? Да вони луснуть і будуть зменшувати ставки!!! Про це треба думати а не поливати один одного брудом і втоптувати людей в гімно!!! Ми українці і не треба про це забувати!!