USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.75 9.88

У Міноборони підтвердили втрати 51 бригади. ОНОВЛЕНО

27 Серпня 2014 11:40
У боях у зоні АТО 51-ша окрема механізована бригада із Володимира-Волинського зазнала втрат.

Цю інформацію підтвердив Володимир Скоростецький у Львівському регіональному медіа-центрі Міноборони, - інформує IA ZIK.

Сьогодні вночі в соцмережах з’явилася інформація про те, що 51 окрема механізована бригада із Волині зазнала великих втрат, є загиблі і зниклі безвісти. Волонтери і рідні мобілізованих волиняни б’ють на сполох.

Зі слів Володимира Скоростецького, «зараз хлопці виходять з оточення». Водночас військові визнають втрати 51-ї ОМБР. Але назвати точну цифру поки не можуть, оскільки є розрізнені дані.

«Втрати є. Це факт. Але мова йде насамперед про третю батальйонно-тактичну групу», – зазначив Скоростецький.

Згідно з інформацією, яку надав заступник військового комісара Волинської області Володимир Бондарук, нині у моргу Волноваського району, куди вивезли убитих, тіла дванадцяти волинян. Нині відбувається їх ідентифікація, експертизи та розтини. Ще чимало бійців потрапили у полон. Згідно офіційними даними по лінії Міноборони, на даний момент за час проведення АТО загинули 56 волинян.

Тим часом втрати супротивника становлять 3 танки, бойова броньована машина, 2 установки «Град», 4 міномети, 1 установка «Смерч» і близько 200 терористів. Це знищено артилерійським вогнем неподалік Горлівки і Іловайська.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
оля Показати IP 27 Серпня 2014 12:28
ужас. співчуваю
увч Показати IP 27 Серпня 2014 12:40
коментар було видалено
василь Показати IP 27 Серпня 2014 12:51
жаль що гинуть сильні а слабаки бються за крісла владу гроші співчуття рідним близьким горе велике
волинянин Показати IP 27 Серпня 2014 13:24
тільки що дивився новини то там чомусь нічого не кажуть дивина ! по 5 каналу не кажуть про втрати а тільки те що їм треба оце вкраїна сини гинуть і ніхто нічого не робить
Донецк до волинянин Показати IP 27 Серпня 2014 22:47
А ще там кажуть, що все населення Донбасу це терористи, яких треба знищiти, а товпи молодi спiвали що всiх нас треба "на ножi, на ножi". Тому так все й сталося.
CVS Показати IP 27 Серпня 2014 13:33
Боже, як шкода хлопців!!!!!! слів нема передати емоції. По відношенню до керівництва всіх рівнів і на думку приходять лише матюки і прокльони, яких тут писати не слід з поваги до загиблих.
лучанин Показати IP 27 Серпня 2014 14:03
Це страшна війна,а на війні не буває без втрат.Вічна памьять полеглим героям. Зараз як ніколи треба бути разом і не піддаватися панічним настроям,правда і Бог з нами!
так Показати IP 27 Серпня 2014 14:24
але більшість втрат можна було уникнути.
читач Показати IP 27 Серпня 2014 14:56
для чого писати що знищили 3 танки.........кого це цікавить.....ви правду пишіть за наших солдат які там гинуть і скільки......чи теперішня преса і телебачення після вступу України незрозуміло куди........пише і показує тільки те що дозволено свише...........хлопці які повернулись розповідають реальну картину............а медійники 70 відсотків брехні.....
Люда Показати IP 27 Серпня 2014 15:13
Як страшно це читати (Новини) а що робити рідним? вічна їм память!
самсон до Люда Показати IP 27 Серпня 2014 15:26
рідним займатись люстрацією і горе-генералів під трибунал щоб військом займались дійсно національні патріоти які за усе відповідають перед громадою....
ФигВам до самсон Показати IP 27 Серпня 2014 18:07
Патриоты или все-таки профессионалы?
до ФигВам до ФигВам Показати IP 28 Серпня 2014 18:21
якшо людина не є патріотом,то всі її професійні якості КОТУ ПІД ХВІСТ!
знайко Показати IP 27 Серпня 2014 16:44
Про яких 12 вони говорять?! Там загиблих біля сотні це волонтери говорять які постійно спілкуються і на зв'язку з тими хто на передовій!!!
до знайка Показати IP 27 Серпня 2014 17:13
не сійте паніку,поки ніде не сказані імена загиблих....
ФигВам до до знайка Показати IP 27 Серпня 2014 17:38
коментар було видалено
888 Показати IP 28 Серпня 2014 00:03
ДО ЗНАЙКА ТИ ПРИДУРОК ЯК ПУТІН ,І БРЕХЛИВА СОБАКА ЯК ЦЯ НАША С**А ВЛАДА.НАРОД ПИШЕ ПРАВДУ
таня Показати IP 28 Серпня 2014 16:13
вічна пам!ять
shmaiser Показати IP 28 Серпня 2014 19:27
Хрін великий москалям мій товариш якій був у третьму батальйні живий
віталій Показати IP 31 Серпня 2014 12:59
Змі не пешіть хкрню,я там був,загинуло близько 600 чол . більше 50 поранених,близько 100 чол.вирвались живими.з1500тис.
Я Показати IP 1 Вересня 2014 16:24
Підскажіть де можна знайти списки загиблих 3 бтгр 51 бригада, (вузол звязку)??? Брат у військовому госпіталі зараз знаходиться. Шукає тих, хто теж вижив. Напишіть, хто знає.