USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У парку імені 900-річчя Луцька вирізали 14 дерев

31 Березня 2017 13:31
Парк імені 900-річчя збіднів на 14 дерев.

Про це у соцмережі Фейсбук написав Вадим Курбан.

"Прикро, але Луцьк збіднішав ще на 14 дерев в парку 900-річчя ... Немає сил спостерігати, як нищать зелену зону Луцька. Хто буде відповідати за це злодійство? Чи є влада в Луцьку?" - йдеться в дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Радник МР Показати IP 31 Березня 2017 13:46
Будіть будувати новий бухфет
ВВ Показати IP 31 Березня 2017 13:47
Всунуть черговий будиночок
Дехто Показати IP 31 Березня 2017 14:03
А пан Курбан не задумувався, що це могли бути хворі дерева і там відбулась просто санітарна вирубка? Перш, ніж нити, можливо, інформацію потрібно перевірити?
злий до Дехто Показати IP 31 Березня 2017 17:45
Це не дерева хворі, а наша влада і санітарна вирубка потрібна саме для неї
Лучанка Показати IP 31 Березня 2017 14:11
Кому вони заважали?!
Анонім Показати IP 31 Березня 2017 15:32
Скоро нічим буде дихати в місті,сміття, , дерева *кронуюоь* вирізують
А2А Показати IP 31 Березня 2017 21:07
Фото 2,4 чітко видно сухі гілки, і ні одної зеленої між ними. скільки живу не бачив, щоб сухостій зазеленів. А верби в такому стані , що несуть загрозу життю і здоров'ю громадян. Якщо раптом впаде - будете кричати, що давно пора було зрізати. Не вірите - подивіться в Теремно біля ставка. Одна лежить, дивом нікого і нічого не зачепила, і з рештою буде теж саме. Дерева треба замінювати, старі зрізали - молоді посадили. В 25-30 років верба , тополя, горобина, алича вже своє відживають, пора міняти.
Лучани Показати IP 2 Липня 2017 22:18
Запрошуємо всіх небайдужих прийти завтра (03/07/2017) на 10:00 годину до міської ради, підтримати людей, які борються проти забудови парку. Дякуємо!