USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Рованцях на мосту «Пежо» протаранив 3 авто та зупинився у відбійнику. Фото

13 Липня 2020 09:53
ДТП за участю чотирьох авто сталася на вулиці Об’їзній в селі Рованці поблизу мосту.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Зі слів патрульного, який працює на місці, близько 9 години водій автомобіля «Пежо», рухаючись на великій швидкості у напрямку Луцька, не впорався з керуванням та його почало крутити на дорозі. Після цього він зіштовхнувся з авто «Мерседес Віто» та з позашляховиком «Рекстон». Потім вискочив на зустрічну, де влетів у позашляховик «КІА», а потому вдарився у відбійник.

Внаслідок аварії постраждали водій автомобіля «Пежо» та пасажир «КІА».
За попередньою інформацією, водій, який спричинив ДТП, рухався з швидкістю 140 км на годину.

На місці працює слідчо-оперативна група.
Чоловік із забинтованою головою - пасажир КІА, який постраждав у ДТП
Ступиця від Пежо, відлетіла на 35 метрів від авто
Тут Пежо зіткнулось з КІА і влетіло у відбійник
Вікторія СЕМЕНЮК. Фото автора
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Правдоруб Показати IP 13 Липня 2020 10:24
Коли вже камери наставлять ? У нас це єдиний спосіб боротися з порушеннями.
Бос до Правдоруб Показати IP 14 Липня 2020 08:23
Бар*нам не допоможе
Лучанка Показати IP 13 Липня 2020 10:35
Ужас.... така швидкість та ще на мосту. Водій точно не знає правил дорожнього руху. Невже ще й ремонт пошкоджених автомобілів буде проведено за рахунок страховки... Водій винуватець аварії не має морального права ніколи більше в житті сісти за кермо
Був присутній до Лучанка Показати IP 13 Липня 2020 11:27
Водій Пежо мало того що рухався з швидкістю понад сотню кілометрів, так ще й виїхав на зустрічну для обгону, перетнувши дві суцільні, чим і спровокував масштабне дтп, деякі автівки вже без сенсу ремонтувати. Будьте дуже обережні на дорозі, і обов'язково користуйтесь пасками безпеки, це зберігає життя!!!
Юрій Показати IP 13 Липня 2020 12:36
Прид*рок на Пежо!!! Прид*рок!!!
Саша Показати IP 13 Липня 2020 14:46
що ви дивуєтеся? Пройшло буквально кілька хв після аварії ми їхати в тянучці в сторону аварії таке саме де..льне на бмв тоже лупило по зустрічній з швидкістю кілометрів 100 і потім в скочило перед кимись в полосу! Розчовпе тобі нову машину і буде стояти очима кліпати
Наталя Показати IP 13 Липня 2020 15:15
Жах. Не береже своє життя, бо ДУРНЕ і напевно вважає, що "БЕЗСМЕРТНИЙ", то хоча б поважав чуже. Добре, що саме так обійшлося, пошкодилися лише автівки. А як би там дітки були чи не доведи Господь летальний випадок. БУДЬ ЛАСКА ВОДІЇ БУДЬТЕ УВАЖНІ!!! У ВАШИХ РУКАХ НЕ ТІЛЬКИ ОСОБИСТА БЕЗПЕКА І ЖИТТЯ, А Й ЖИТТЯ ІНШИХ
олександр Показати IP 13 Липня 2020 17:27
все правильно, навіщо нам поліція, хто багатший той і прав, суд розбереться
Боратинець Показати IP 13 Липня 2020 19:29
Забирати права на довічно!!! Покажіть фото злочинця, то ж є він соцмережах. Тільки так ми себе якось хоч убезпечимо від придурків на дорогах.
Віктор Показати IP 13 Липня 2020 23:01
А чому немає даних про героя водія, нехай знають люди шумахера. ЗМІ замовчують, мабуть хтось добре прикриває.
Лак Показати IP 15 Липня 2020 20:09
Дай адресу я тобі фото покажу